• Nowy
 • Naszywka na beret 1 Warszawska Brygada Pancerna

Naszywka na beret 1 Warszawska Brygada Pancerna

2021-05-21
Cena: 13,00 zł
Naszywka na beret 1 Warszawska Brygada Pancerna - by , Styczeń 1, 2021
1/ 5stars
<h2>Naszywka 1 Warszawska Brygada Pancerna</h2> <p>Znajdujący się w naszej ofercie proporczyk na beret 1 Warszawska Brygada Pancerna to niewielki element wykonany z trwałego i wytrzymałego metalu. Jego celem jest wyróżnienie przynależności do oddziału, w wyniku czego sprawdzi się u profesjonalnych wojskowych. Produkt z chęcią wybierany jest także przez fascynatów militariów, kolekcjonujących elementy związane z wojskiem.</p> <h2>1 Warszawska Brygada Pancerna - Naszywka<span style="font-size:11px;"> </span></h2> <p>Dostępny na naszej stronie internetowej proporczyk charakteryzuje się wymiarami zgodnymi z MON, a jego montaż na dwa pinsy nie należy do nader skomplikowanych czynności. Element powstał z dbałością o najdrobniejsze detale, w związku z czym sprosta oczekiwaniom najbardziej wymagających osób.</p> <p>Oferowany przez nas proporczyk na beret 1 Warszawska Brygada Pancerna jest wyjątkowym symbolem upamiętniającym tak niezwykłą jednostkę. To nie tylko atrakcyjny wizualnie gadżet, ale również wyraz szacunku dla historii.</p> <h2>Jak przechowywać Naszywkę 1 Warszawska Brygada Pancerna?</h2> <p>Odpowiednie przechowywanie proporczyka na beret ma kluczowe znaczenie dla zachowania jego dobrego stanu na długi czas. Dlatego warto umieścić go w solidnym etui, zapewniającym prawidłową ochronę przed kurzem, wszelkimi zabrudzeniami czy działaniem promieni słonecznych, mogącymi wpływać na wygląd produktu.</p> <p>Przed schowaniem do pudełka należy upewnić się, czy proporczyk jest suchy oraz czysty, a w razie konieczności delikatnie przetrzeć przy użyciu ściereczki o gładkiej powierzchni.</p>
 • Naszywka 1 WARSZAWSKA BRYGADA PANCERNA

  • materiał: podkład czarny
  • wymiary: zgodny z MON
  • obszycie: czarne, MERROW
  • wymiar: 60x80mm
  • rzep: TAK
  • producent: Extremewear Polska
Ilość

Naszywka 1 Warszawska Brygada Pancerna

Znajdujący się w naszej ofercie proporczyk na beret 1 Warszawska Brygada Pancerna to niewielki element wykonany z trwałego i wytrzymałego metalu. Jego celem jest wyróżnienie przynależności do oddziału, w wyniku czego sprawdzi się u profesjonalnych wojskowych. Produkt z chęcią wybierany jest także przez fascynatów militariów, kolekcjonujących elementy związane z wojskiem.

1 Warszawska Brygada Pancerna - Naszywka 

Dostępny na naszej stronie internetowej proporczyk charakteryzuje się wymiarami zgodnymi z MON, a jego montaż na dwa pinsy nie należy do nader skomplikowanych czynności. Element powstał z dbałością o najdrobniejsze detale, w związku z czym sprosta oczekiwaniom najbardziej wymagających osób.

Oferowany przez nas proporczyk na beret 1 Warszawska Brygada Pancerna jest wyjątkowym symbolem upamiętniającym tak niezwykłą jednostkę. To nie tylko atrakcyjny wizualnie gadżet, ale również wyraz szacunku dla historii.

Jak przechowywać Naszywkę 1 Warszawska Brygada Pancerna?

Odpowiednie przechowywanie proporczyka na beret ma kluczowe znaczenie dla zachowania jego dobrego stanu na długi czas. Dlatego warto umieścić go w solidnym etui, zapewniającym prawidłową ochronę przed kurzem, wszelkimi zabrudzeniami czy działaniem promieni słonecznych, mogącymi wpływać na wygląd produktu.

Przed schowaniem do pudełka należy upewnić się, czy proporczyk jest suchy oraz czysty, a w razie konieczności delikatnie przetrzeć przy użyciu ściereczki o gładkiej powierzchni.