Koszulki

Koszulki wojskowe na codzień i do uprawiania sportu

Koszulki wojskowe po raz pierwszy opracowano jako standard dla żołnierzy NATO. Takie koszulki wojskowe składają się z cienkiego materiału odprowadzającego wilgoć. Szwy na ramionach są płaskie i przesunięte do przodu, wysoki kołnierz, zapobiega otarciom szyi i rękawów. W krótkim czasie koszulki taktyczne okazały się na tyle skuteczne, że uznano je, za standard dla wszystkich armii świata.

Współcześnie wiele osób poszukuje tego typu odzieży, która jest jak najbardziej zbliżona do cywilnych ubrań, ale jest dostosowana do określonych zadań. Koszulki taktyczne są uszyte w dowolnym kroju, dzięki czemu można je stosować do różnych stylów i ubrań wierzchnich.Koszulki taktyczne na każdą okazje

Koszulki taktyczne zapewnią ci odpowiedni komfort, gdyż zostały zaprojektowane tak, aby w maksymalnym stopniu zabezpieczyć ciało i skórę. Koszule tego typu doskonale sprawdzają się podczas polowania, wędrówek i wędkowania, treningu, a nawet podczas wykonywania misji wojskowych. Są również bardzo przydatne, nawet jeśli wybierasz się na kolejny ciężki dzień w pracy. Funkcje, takie jak tkaniny typu rip-stop, łatwo dostępne kieszenie, które są również rozszerzalne, ukryte kieszenie, zapinane na guziki kołnierze, wzmocnione łokcie, aby chronić skórę w najczęstszych punktach styku, mankiety na guziki i zwijane pętle, specjalne zatrzaski, które zapewniają szybki i bezpieczny dostęp do broni itp. są dostępne wyłącznie w koszulki taktycznych. Koszulki mają też pewne dodatkowe funkcje i nieco inne cechy, takie jak otwory wentylacyjne z siatki, które pomagają zachować chłód, miękkie i rozciągliwe tkaniny w celu zapewnienia maksymalnej mobilności, rozszerzalne kieszenie. Te wszystkie cechy odróżniają je od zwykłych codziennych koszulek.

Koszulki

Jest 31 produktów.

Pokazano 1-31 z 31 pozycji