sierżant

sierżant

Jest 7 produktów.

Pokazano 1-7 z 7 pozycji

Sierżant jest wyższym stopniem podoficerskim...

Sierżant jest wyższym stopniem podoficerskim obowiązującym w wojsku polskim. Stopień ten zaistniał w naszym wojsku dzięki Janowi Henrykowi Dąbrowskiemu w XVIII wieku, następnie powrócił w 1914 roku. Podobnie jak inne służby mundurowe, wojsko polskie posiada specjalistyczne umundurowanie nadzorowane przez MON. Na każdej odzieży wierzchniej znajduje się stopień w postaci naszywki, pozwalającej na łatwe rozpoznanie, w jakiej hierarchii służy żołnierz. W przypadku stopnia sierżanta takim oznaczeniem jest krokiewka w kształcie cyfry V.

 

 Naszywki wojskowe sierżant

 

W naszej ofercie znajdziesz bogaty wybór odzieży i akcesoriów militarnych, ratowniczych oraz dla służb porządkowych. Oferujemy także naszywki wojskowe dla sierżantów. Znając i szanując restrykcyjne wymagania MON w kwestii umundurowania żołnierzy, oferujemy produkty wysokiej jakości od znanych i cenionych producentów odzieży i akcesoriów militarnych. Nasi dostawcy są doświadczeni w produkcji wojskowych emblematów i naszywek, znają wymagania i kryteria obowiązujące w wojsku polskim. Naszywki wojskowe dla sierżanta tak jak pozostały asortyment cechują się niezwykle dokładnym wykonaniem, przy jednoczesnym respektowaniu obowiązujących w tego typu asortymencie kolorów, parametrów i rozmiarów. Użyte podczas produkcji naszywek wysokiej jakości materiały oraz zastosowanie innowacyjnej metody haftu komputerowego, gwarantują niezwykle wysokie aspekty wizualne asortymentu oraz jego odporność na warunki atmosferyczne i inne czynniki. Dzięki precyzyjnemu wykończeniu, naszywki nie prują się, nie strzępią, wyglądają estetycznie nawet podczas długotrwałego użytkowania. Oferowane naszywki, emblematy, oraz odzież i inne akcesoria wojskowe posiadają wszelkie wymagane certyfikaty i atesty (jeżeli są wymagane dla danej grupy towaru).

 

Wysokiej jakości produkty

 

Zapraszamy Cię do zapoznania się z naszymi naszywkami, jak również z pozostałym asortymentem, wchodzącym w skład wyposażenia wojska, policji czy służb ratunkowych. Nasz doświadczony zespół do każdego zamówienia podchodzi indywidualnie i z największą wrażliwością je realizuje. Na każdym etapie zamówienia pozostajemy do Twojej dyspozycji, dzieląc się naszym doświadczeniem i służąc pomocą w doborze odpowiedniego towaru. Regularnie aktualizujemy ofertę naszego sklepu, poszerzając ją o nowy asortyment, spełniający Twoje oczekiwania. Staramy się, aby proponowane ceny były dla Ciebie atrakcyjne i umożliwiały Ci swobodny zakup preferowanego towaru. Zachęcamy również do zapoznania się z licznymi, pozytywnymi opiniami i komentarzami na temat współpracy z nami.

sierżant