• Wyprzedaż!

Gaz Pieprzowy Policyjny 50ml

2021-05-21
Cena: 32,51 zł
Gaz Pieprzowy Policyjny 50ml - by , Styczeń 1, 2021
1/ 5stars
<p style="color:#222222;font-family:'Open Sans', sans-serif;font-size:16px;">Podręczny zasobnik gazu obronnego o silnym stężeniu kapsaicyny alkalidowej pozwalający skutecznie obronić się przed napastnikiem, także będącym pod wpływem alkoholu i środków psychoaktywnych.</p> <p style="color:#222222;font-family:'Open Sans', sans-serif;font-size:16px;">Pojemnik zawiera <b>10% środka drażniącego OC</b> (Oleoresin Capsicum) w tym 13,3% MC (Major Capsaicinoids), co finalnie przekłada się na <b>1,33% MC</b> w wyrzucanej mieszance.</p> <p style="color:#222222;font-family:'Open Sans', sans-serif;font-size:16px;"><b>Strumień</b> jest <b>mało podatny na czynniki atmosferyczne</b> (wiatr, deszcz), co czyni z niego precyzyjne, skuteczne i przede wszystkim <b>bezpieczne dla użytkownika</b> <b>narzędzie do samoobrony</b>. Dodatkowo pojemnik wyposażono w klapkę osłaniającą przycisk, co zabezpiecza przed niekontrolowanym rozpyleniem.</p> <p style="color:#222222;font-family:'Open Sans', sans-serif;font-size:16px;"><b>Sposób użycia:</b> wsunąć palec pod klapkę zabezpieczającą przycisk rozpylający; w sytuacji zagrożenia wycelować w stronę linii oczu napastnika i zdecydowanie wcisnąć dźwignię. Rozpylać z odległości nie większej niż 4 metrów. Aby przerwać należy zwolnić nacisk. Jednosekundowy kontakt z substancją obezwładnia napastnika na około 30 minut. Składniki gazu powodują czasowe osłabienie wzroku spowodowane mimowolnym zamknięciem oczu oraz podrażnieniem spojówek. Drugorzędnym efektem użycia gazu jest podrażnienie układu oddechowego.</p> <p style="color:#222222;font-family:'Open Sans', sans-serif;font-size:16px;">Gazy pieprzowe są nietoksyczne i bezpieczne dla środowiska naturalnego.</p>
 • Pojemność: 50  ml
 • Forma wyrzutu mieszanki: strumień
 • Zasięg skuteczny do: 4  m
 • Stężenie substancji drażniącej OC: 10  %
 • Zawartość kapsaicynoidów w OC: 13.3  %
 • Ostrość OC w skali Scoville'a: 2  mln SHU
 • Zawartość kapsaicynoidów w mieszance: 1.33  %
 • Barwnik znakujący napastnika: NIE
 • Wysokość pojemnika: 95  mm
 • Szerokość pojemnika: 35  mm
 • Waga: 60  g
 • Kraj produkcji: Polska
 • Cechy dodatkowe: Odchylana osłona przycisku
Ilość

Podręczny zasobnik gazu obronnego o silnym stężeniu kapsaicyny alkalidowej pozwalający skutecznie obronić się przed napastnikiem, także będącym pod wpływem alkoholu i środków psychoaktywnych.

Pojemnik zawiera 10% środka drażniącego OC (Oleoresin Capsicum) w tym 13,3% MC (Major Capsaicinoids), co finalnie przekłada się na 1,33% MC w wyrzucanej mieszance.

Strumień jest mało podatny na czynniki atmosferyczne (wiatr, deszcz), co czyni z niego precyzyjne, skuteczne i przede wszystkim bezpieczne dla użytkownika narzędzie do samoobrony. Dodatkowo pojemnik wyposażono w klapkę osłaniającą przycisk, co zabezpiecza przed niekontrolowanym rozpyleniem.

Sposób użycia: wsunąć palec pod klapkę zabezpieczającą przycisk rozpylający; w sytuacji zagrożenia wycelować w stronę linii oczu napastnika i zdecydowanie wcisnąć dźwignię. Rozpylać z odległości nie większej niż 4 metrów. Aby przerwać należy zwolnić nacisk. Jednosekundowy kontakt z substancją obezwładnia napastnika na około 30 minut. Składniki gazu powodują czasowe osłabienie wzroku spowodowane mimowolnym zamknięciem oczu oraz podrażnieniem spojówek. Drugorzędnym efektem użycia gazu jest podrażnienie układu oddechowego.

Gazy pieprzowe są nietoksyczne i bezpieczne dla środowiska naturalnego.