• FARBA MASKUJĄCA DO TWARZY 3 kolory!
  • FARBA MASKUJĄCA DO TWARZY 3 kolory!

FARBA MASKUJĄCA DO TWARZY 3 kolory!

2021-05-21
Cena: 19,50 zł
FARBA MASKUJĄCA DO TWARZY 3 kolory! - by , Styczeń 1, 2021
1/ 5stars
<p>Texar to renomowany producent produktów outdoorowych, czyli m.in. odzieży, obuwia, akcesoriów, czy nawet żywności wojskowej. Przedsiębiorstwo stawia na wysoką funkcjonalność elementów wyposażenia outdoorowego, ze szczególnym uwzględnieniem innowacyjnych i bezpiecznych w użytkowaniu rozwiązań. Farba maskująca do twarzy to sprawdzony i bezpieczny produkt, który posiada wiele możliwości zastosowania.</p> <h2>Farba maskująca – 3 kolory – specyfikacja</h2> <p>Czarna farba do twarzy to przydatne akcesorium podczas wypraw outdoorowych, czy aktywności survivalowych. Bardzo często wykorzystywana jest podczas rozgrywek paintballowych, polowań, a także w trakcie obserwacji przyrody, czy działań związanych z airsoft. Farba maskująca pozwala ukryć się przed zwierzyną, czy rywalami. Łatwość użycia, wysoka wydajność, a także obecność trzech odcieni farby w zestawie to aspekty, które wyróżniają produkt marki Texar.</p> <h2>Oliwkowa, brązowa i czarna farba do twarzy – cena i opinie konsumentów</h2> <p>Firma Texar cieszy się dużym zaufaniem wśród osób, które regularnie biorą udział w outdoorowych, militarnych, czy survivalowych aktywnościach. Opisywana farba maskująca ma mnóstwo pozytywnych opinii. Konsumenci cenią produkt za wysoką wydajność, a także bezpieczną formułę. Nasz sklep gwarantuje szybką realizację zamówień oraz terminową wysyłkę na wskazany przez klienta adres. Zapewniamy konkurencyjne ceny oraz wysoką jakość produktów. W przypadku jakichkolwiek pytań co do specyfikacji produktu, serdecznie zapraszamy do kontaktu.</p>

Farbki maskujące Texar 3 kolory

Zestaw zawiera 3 kolory:

OLIWKA + CZARNA - 1 tubka

OLIWKA + BRĄZ - 1 tubka

Zestaw wystarcza do wielokrotnego malowania twarzy, należy nakładać na suchą skórę, bezpieczny dla skóry.

Ilość
Oczekiwanie na dostawę


Texar to renomowany producent produktów outdoorowych, czyli m.in. odzieży, obuwia, akcesoriów, czy nawet żywności wojskowej. Przedsiębiorstwo stawia na wysoką funkcjonalność elementów wyposażenia outdoorowego, ze szczególnym uwzględnieniem innowacyjnych i bezpiecznych w użytkowaniu rozwiązań. Farba maskująca do twarzy to sprawdzony i bezpieczny produkt, który posiada wiele możliwości zastosowania.

Farba maskująca – 3 kolory – specyfikacja

Czarna farba do twarzy to przydatne akcesorium podczas wypraw outdoorowych, czy aktywności survivalowych. Bardzo często wykorzystywana jest podczas rozgrywek paintballowych, polowań, a także w trakcie obserwacji przyrody, czy działań związanych z airsoft. Farba maskująca pozwala ukryć się przed zwierzyną, czy rywalami. Łatwość użycia, wysoka wydajność, a także obecność trzech odcieni farby w zestawie to aspekty, które wyróżniają produkt marki Texar.

Oliwkowa, brązowa i czarna farba do twarzy – cena i opinie konsumentów

Firma Texar cieszy się dużym zaufaniem wśród osób, które regularnie biorą udział w outdoorowych, militarnych, czy survivalowych aktywnościach. Opisywana farba maskująca ma mnóstwo pozytywnych opinii. Konsumenci cenią produkt za wysoką wydajność, a także bezpieczną formułę. Nasz sklep gwarantuje szybką realizację zamówień oraz terminową wysyłkę na wskazany przez klienta adres. Zapewniamy konkurencyjne ceny oraz wysoką jakość produktów. W przypadku jakichkolwiek pytań co do specyfikacji produktu, serdecznie zapraszamy do kontaktu.