• Krav Maga Classic Knife Bawełniana
  • Krav Maga Classic Knife Bawełniana

Krav Maga Classic Knife Bawełniana

2021-05-21
Cena: 36,58 zł
Krav Maga Classic Knife Bawełniana - by , Styczeń 1, 2021
1/ 5stars
<p>Nasz sklep powstał z myślą o wszystkich fascynatach militariów oraz wojskowości, a także dla harcerzy czy członków organizacji paramilitarnych. Koszulka oferowana w naszym sklepie dostępna jest w kolorze czarnym i wykonana została całkowicie z wysokogatunkowej bawełny premium. Ponadto produkt posiada niezwykle trwały, odporny na uszkodzenia nadruk, co pozwala na zachowanie estetycznego wyglądu koszulki Krav Maga przez długi czas.</p> <h2>Krav Maga - koszulka</h2> <p>Oferowana w naszym sklepie koszulka wyróżnia się pozytywnymi opiniami ze strony użytkowników, a także przystępną ceną, która zachęca do jej zakupu. Ponadto grafika zdobiąca koszulkę została stworzona w szczegółowy sposób, z dbałością o każdy detal. Jeśli zależy Ci na uzyskaniu dodatkowych informacji, możesz się z nami skontaktować. Koszulka znajdująca się w asortymencie naszego sklepu jest atrakcyjna wizualnie, a szeroki zakres rozmiarów pozwala na dopasowanie jej do praktycznie każdego typu sylwetki.</p> <p></p>
  • -koszulka w kolorze czarnym
  • -100% bawełna jakości PREMIUM
  • -trwały nadruk odporny na uszkodzenia
  • -szczegółowa grafika z drobnymi detalami
Rozmiar
Kolor
Ilość

Nasz sklep powstał z myślą o wszystkich fascynatach militariów oraz wojskowości, a także dla harcerzy czy członków organizacji paramilitarnych. Koszulka oferowana w naszym sklepie dostępna jest w kolorze czarnym i wykonana została całkowicie z wysokogatunkowej bawełny premium. Ponadto produkt posiada niezwykle trwały, odporny na uszkodzenia nadruk, co pozwala na zachowanie estetycznego wyglądu koszulki Krav Maga przez długi czas.

Krav Maga - koszulka

Oferowana w naszym sklepie koszulka wyróżnia się pozytywnymi opiniami ze strony użytkowników, a także przystępną ceną, która zachęca do jej zakupu. Ponadto grafika zdobiąca koszulkę została stworzona w szczegółowy sposób, z dbałością o każdy detal. Jeśli zależy Ci na uzyskaniu dodatkowych informacji, możesz się z nami skontaktować. Koszulka znajdująca się w asortymencie naszego sklepu jest atrakcyjna wizualnie, a szeroki zakres rozmiarów pozwala na dopasowanie jej do praktycznie każdego typu sylwetki.