• JWK Polska Walcząca Czarna

JWK Polska Walcząca Czarna

2021-05-21
Cena: 7,32 zł
JWK Polska Walcząca Czarna - by , Styczeń 1, 2021
1/ 5stars
<p>Naszywka GROM Polska Walcząca wykonana została z wysokiej jakości materiałów na uniwersalnym, czarnym podkładzie, a także podszyta rzepem, który zapewnia wygodę noszenia.</p> <h2>Polska Walcząca GROM – naszywka o ważnej symbolice</h2> <p>Symbol Polski Walczącej to od 2014 roku dobro ogólnonarodowe, które każdy Polak ma obowiązek chronić oraz otaczać czcią i szacunkiem. Podczas II wojny światowej rozpowszechniany był przez harcerzy z organizacji “Wawer”, którzy nocą malowali go trudno usuwalną farbą w widocznych miejscach jako symbol sprzeciwu wobec okupanta. </p> <p>Naszywka GROM Polska Walcząca oferowana przez nasz sklep to znak patriotyczny, który w trakcie okupacji miał na celu obudzenie i podtrzymanie w polskim narodzie nadziei na zwycięstwo i wolność, symbolizowane przez literę “W”. Człon złożony z litery “P” z kolei oznacza Polskę.</p> <p>Projekt tego znaku zwyciężył konspiracyjny konkurs zorganizowany przez Biuro Informacji i Propagandy KG AK. </p> <p>Opinie o tej naszywce ukazują w pozytywnym świetle jakość, która idzie w parze z korzystną ceną.</p> <p></p>
  • Podkład: CZARNY
  • Podszycie rzepem:  TAK
  • Wymiar: 85x70mm
  • Obszycie: CZARNE
Ilość

Naszywka GROM Polska Walcząca wykonana została z wysokiej jakości materiałów na uniwersalnym, czarnym podkładzie, a także podszyta rzepem, który zapewnia wygodę noszenia.

Polska Walcząca GROM – naszywka o ważnej symbolice

Symbol Polski Walczącej to od 2014 roku dobro ogólnonarodowe, które każdy Polak ma obowiązek chronić oraz otaczać czcią i szacunkiem. Podczas II wojny światowej rozpowszechniany był przez harcerzy z organizacji “Wawer”, którzy nocą malowali go trudno usuwalną farbą w widocznych miejscach jako symbol sprzeciwu wobec okupanta. 

Naszywka GROM Polska Walcząca oferowana przez nasz sklep to znak patriotyczny, który w trakcie okupacji miał na celu obudzenie i podtrzymanie w polskim narodzie nadziei na zwycięstwo i wolność, symbolizowane przez literę “W”. Człon złożony z litery “P” z kolei oznacza Polskę.

Projekt tego znaku zwyciężył konspiracyjny konkurs zorganizowany przez Biuro Informacji i Propagandy KG AK. 

Opinie o tej naszywce ukazują w pozytywnym świetle jakość, która idzie w parze z korzystną ceną.