• BUKŁAK NA WODE 1,5L CAMEL BAG + WKŁAD HYDRACYJNY
  • BUKŁAK NA WODE 1,5L CAMEL BAG + WKŁAD HYDRACYJNY

BUKŁAK NA WODE 1,5L CAMEL BAG + WKŁAD HYDRACYJNY

2021-05-21
Cena: 101,62 zł
BUKŁAK NA WODE 1,5L CAMEL BAG + WKŁAD HYDRACYJNY - by , Styczeń 1, 2021
1/ 5stars
<p>Bukłak na wodę Camel Bag to wysoce funkcjonalne akcesorium, które z pewnością przypadnie do gustu fanom outdoorowych i survivalowych wyzwań oraz turystyki. Na szczególną uwagę zasługują solidne wykonanie z trwałych materiałów, optymalnie duża pojemność, a także wygoda użytkowania.</p> <h2>Bukłak na wodę Camel Bag + wkład hydracyjny</h2> <p>Bukłak na wodę Camel Bag + wkład filtracyjny to propozycja cenionego producenta, który w swoim wyrobie postawił na wysoką funkcjonalność, która idzie w parze ze świetną jakością. Wkład znajduje się w wytrzymałym, a zarazem poręcznym pokrowcu. Materiały wykorzystane do jego stworzenia są trwałe i odporne na uszkodzenia, dzięki czemu akcesorium sprawdzi się również w trudnych warunkach. Wkład posiada optymalną pojemność plasującą się na poziomie 1,5 litra. Bukłak na wodę Camel Bag pozwoli więc zabrać ze sobą taką ilość wody, która wystarczy na cały dzień. Produkt posiada system MOLLE, który umożliwia przypięcie do niego dodatkowego wyposażenia, co jest niewątpliwą zaletą. Dzięki temu bukłak jest wysoce poręczny i funkcjonalny.</p> <h2>Camel Bag, bukłak na wodę – czym się wyróżnia?</h2> <p>Camel Bag, bukłak na wodę, to akcesorium zaprojektowane z myślą o zapewnieniu jak największego komfortu użytkowania. W związku z tym wyróżnia się niewielką wagą bez rezygnacji z dobrej jakości materiałów i solidnego wykonania. Jego kolor sprawia, że użytkownik nie rzuca się w oczy na tle otoczenia. Wkład posiada praktyczną rurkę, dzięki której możemy nawodnić się bez konieczności zatrzymywania się i sięgania po bukłak, co jest niezwykle wygodną opcją. Zawór wkładu posiada ponadto takie wymiary, które ułatwiają szybkie uzupełnienie pojemnika. Jednocześnie, niezawodnie chroni on jego zawartość przed wylaniem się.</p> <h2>Bukłak na wodę Camel Bag – opinie</h2> <p>Bukłak na wodę Camel Bag cieszy się bardzo pozytywnymi opiniami. Użytkownicy wskazują przede wszystkim na jego praktyczność, estetyczny wygląd, trwałość, poręczność, a także przystępną cenę. Bukłak na wodę Camel Bag + wkład hydracyjny to kompletny zestaw, który okazuje się niezastąpiony podczas outdoorowych i survivalowych przygód.</p> <p></p>

CAMEL BAG OLIV

Wysokiej jakości, profesjonalny i wytrzymały bukłak na wodę o pojemności 1,5l wraz z wkładem

Bukłak wyposażony jest w system MOLLE co pozwala na przypięcie dodatkowego wyposażenia w razie potrzeby

Dane techniczne

  • pojemność 1500ml
  • zawiera wkład hydracyjny (zestaw kompletny)
  • kolor: OLIV
  • waga 345gramów
  • producent: 101inc.
Ilość

Bukłak na wodę Camel Bag to wysoce funkcjonalne akcesorium, które z pewnością przypadnie do gustu fanom outdoorowych i survivalowych wyzwań oraz turystyki. Na szczególną uwagę zasługują solidne wykonanie z trwałych materiałów, optymalnie duża pojemność, a także wygoda użytkowania.

Bukłak na wodę Camel Bag + wkład hydracyjny

Bukłak na wodę Camel Bag + wkład filtracyjny to propozycja cenionego producenta, który w swoim wyrobie postawił na wysoką funkcjonalność, która idzie w parze ze świetną jakością. Wkład znajduje się w wytrzymałym, a zarazem poręcznym pokrowcu. Materiały wykorzystane do jego stworzenia są trwałe i odporne na uszkodzenia, dzięki czemu akcesorium sprawdzi się również w trudnych warunkach. Wkład posiada optymalną pojemność plasującą się na poziomie 1,5 litra. Bukłak na wodę Camel Bag pozwoli więc zabrać ze sobą taką ilość wody, która wystarczy na cały dzień. Produkt posiada system MOLLE, który umożliwia przypięcie do niego dodatkowego wyposażenia, co jest niewątpliwą zaletą. Dzięki temu bukłak jest wysoce poręczny i funkcjonalny.

Camel Bag, bukłak na wodę – czym się wyróżnia?

Camel Bag, bukłak na wodę, to akcesorium zaprojektowane z myślą o zapewnieniu jak największego komfortu użytkowania. W związku z tym wyróżnia się niewielką wagą bez rezygnacji z dobrej jakości materiałów i solidnego wykonania. Jego kolor sprawia, że użytkownik nie rzuca się w oczy na tle otoczenia. Wkład posiada praktyczną rurkę, dzięki której możemy nawodnić się bez konieczności zatrzymywania się i sięgania po bukłak, co jest niezwykle wygodną opcją. Zawór wkładu posiada ponadto takie wymiary, które ułatwiają szybkie uzupełnienie pojemnika. Jednocześnie, niezawodnie chroni on jego zawartość przed wylaniem się.

Bukłak na wodę Camel Bag – opinie

Bukłak na wodę Camel Bag cieszy się bardzo pozytywnymi opiniami. Użytkownicy wskazują przede wszystkim na jego praktyczność, estetyczny wygląd, trwałość, poręczność, a także przystępną cenę. Bukłak na wodę Camel Bag + wkład hydracyjny to kompletny zestaw, który okazuje się niezastąpiony podczas outdoorowych i survivalowych przygód.