• RACJA ŻYWNOŚCIOWA liofilizowana MAKARON Z SEREM
  • RACJA ŻYWNOŚCIOWA liofilizowana MAKARON Z SEREM

RACJA ŻYWNOŚCIOWA liofilizowana MAKARON Z SEREM

2021-05-21
Cena: 32,51 zł
RACJA ŻYWNOŚCIOWA liofilizowana MAKARON Z SEREM - by , Styczeń 1, 2021
1/ 5stars
<p>Liofilizowany makaron z serem firmy Trek’n Eat to produkt spożywczy, który został poddany procesowi liofilizacji, czyli odwodnieniu za pomocą zamrażania i odparowania w niskiej temperaturze. W przypadku tej racji żywnościowej liofilizowanej jest to gotowy do spożycia posiłek. Po utracie wody makaron z serem zachowuje niezwykłą lekkość, dzięki której zajmuje mało miejsca w plecaku. Chętnie sięgają po niego zwłaszcza turyści i wspinacze, którzy w ekstremalnych warunkach nie mogą przygotować sobie standardowego posiłku. Dostępną w naszym sklepie liofilizowaną rację żywnościową wystarczy zalać wrzącą wodą i zamieszać. Po kilku minutach makaron nabierze odpowiedniej konsystencji, a jego temperatura będzie idealna do spożycia. Samo przygotowanie pełnowartościowego dania jest zatem szybkie i bardzo proste. </p> <h2>Racja żywnościowa makaron z serem - przystępna cena i pozytywne opinie</h2> <p>Liofilizacja nie pozbawia makaronowego dania wartości odżywczych. Wręcz przeciwnie - jeden taki posiłek uzupełnia zapotrzebowanie kaloryczne 1005 kcal, co jest doskonałym wynikiem. </p> <p>Liofilizowany makaron z serem zawiera składniki takie jak mleko, ser, mąka pszenna, cukier oraz sól. W jednym opakowaniu dostępnym w naszym sklepie internetowym znajduje się około 175 gramów produktu, co po dodaniu gorącej wody pozwala na uzyskanie około 665 gramów gotowego dania. </p> <p>Racja żywnościowa liofilizowana stanowi wygodne i praktyczne rozwiązanie dla osób poszukujących łatwych do przygotowania, zarazem odżywczych posiłków w atrakcyjnej cenie. </p> <p></p>

RACJA ŻYWNOŚCIOWA PREMIUM, DATA WAŻNOŚCI 2027-09.

Składniki:

  • makaron 50% (semolina z pszenicy durum, jajko, sól), cebula prażona 16% (zawiera gluten), ser Gouda 6,5% (zawiera mleko), ser Edam 6,5% (zawiera mleko), sos serowy 6,5% (zawiera mleko), śmietana, proszek, modyfikowana skrobia ziemniaczana, przyprawa (zawiera seler), pieprz, sól
  • Alergeny: gluten, jajko, mleko, seler

Wartości odżywcze na 100 g suszonego produktu:

  • energia w kJ/kcal: 2002/479  (CAŁE OPAKOWANIE PONAD 1000kcal)
  • tłuszcz 23,4 g, w tym tłuszcze nasycone 11,7 g
  • węglowodany 51,5 g, w tym cukry 3,3 g
  • włókno 1,4 g
  • białko 14,2 g
  • sól 2,3 g
  • Zawartość: 210g
Ilość
Oczekiwanie na dostawę


Liofilizowany makaron z serem firmy Trek’n Eat to produkt spożywczy, który został poddany procesowi liofilizacji, czyli odwodnieniu za pomocą zamrażania i odparowania w niskiej temperaturze. W przypadku tej racji żywnościowej liofilizowanej jest to gotowy do spożycia posiłek. Po utracie wody makaron z serem zachowuje niezwykłą lekkość, dzięki której zajmuje mało miejsca w plecaku. Chętnie sięgają po niego zwłaszcza turyści i wspinacze, którzy w ekstremalnych warunkach nie mogą przygotować sobie standardowego posiłku. Dostępną w naszym sklepie liofilizowaną rację żywnościową wystarczy zalać wrzącą wodą i zamieszać. Po kilku minutach makaron nabierze odpowiedniej konsystencji, a jego temperatura będzie idealna do spożycia. Samo przygotowanie pełnowartościowego dania jest zatem szybkie i bardzo proste. 

Racja żywnościowa makaron z serem - przystępna cena i pozytywne opinie

Liofilizacja nie pozbawia makaronowego dania wartości odżywczych. Wręcz przeciwnie - jeden taki posiłek uzupełnia zapotrzebowanie kaloryczne 1005 kcal, co jest doskonałym wynikiem. 

Liofilizowany makaron z serem zawiera składniki takie jak mleko, ser, mąka pszenna, cukier oraz sól. W jednym opakowaniu dostępnym w naszym sklepie internetowym znajduje się około 175 gramów produktu, co po dodaniu gorącej wody pozwala na uzyskanie około 665 gramów gotowego dania. 

Racja żywnościowa liofilizowana stanowi wygodne i praktyczne rozwiązanie dla osób poszukujących łatwych do przygotowania, zarazem odżywczych posiłków w atrakcyjnej cenie.