• BUKŁAK NA WODE 2,5L CAMEL BAG WKŁAD HYDRACYJNY MORO

BUKŁAK NA WODE 2,5L CAMEL BAG WKŁAD HYDRACYJNY MORO

2021-05-21
Cena: 105,68 zł
BUKŁAK NA WODE 2,5L CAMEL BAG WKŁAD HYDRACYJNY MORO - by , Styczeń 1, 2021
1/ 5stars
<h2>Bukłak na wodę 2,5l - sklep internetowy</h2> <p>Prezentujemy bukłak na wodę, który ma jednocześnie formę plecaka, więc można go wygodnie nosić na plecach, ale też przypiąć do plecaka turystycznego lub taktycznego. Warto wspomnieć, że akcesorium posiada kolorystykę sprawdzającą się w przypadku leśnego kamuflażu. Paski na ramiona są regulowane, a sprzęt posiada miejsca na przymocowanie dodatkowego osprzętu (np. na podwieszenie menażki). Bukłak-plecak wykonano z tworzywa odpornego na uszkodzenia mechaniczne i niesprzyjające warunki. Jego wymiary wynoszą 19 x 2 x 46 cm.</p> <p>Wewnątrz produktu znajduje się wkład hydracyjny, do którego wlewa się wodę. Posiada pojemność wynoszącą 2,5 l, dzięki czemu płynu powinno wystarczyć na jeden dzień przetrwania.</p> <h2>Plecak-bukłak na wodę - prosty sposób na nawodnienie</h2> <p>Opinie ekspertów potwierdzają, że podczas misji taktycznych czy gier w terenie najważniejsze jest odpowiednie nawodnienie. Podczas marszu organizm zużywa wodę do dostarczenia większej ilości energii do mięśni oraz ochłodzenia ciała. Ponadto plyn wspomaga procesy poznawcze, pamięć i ogólny stan psychiczny.</p> <h2>Bukłak na wodę z wkładem hydracyjnym - świetna jakość</h2> <p>Prezentowany plecak-bukłak na wodę z wkładem hydracyjnym jest doceniany przede wszystkim za wysoką jakość. Został wyposażony w szerszy otwór ułatwiający uzupełnianie cieczą, a także rurkę zakończoną spustem.</p> <p>To bardzo proste i skuteczne rozwiązanie, dlatego otrzymuje świetne opinie. Nie da się też pominąć ceny, która w przypadku tego akcesorium jest bardzo atrakcyjna. Co więcej, umożliwia nabycie bukłaka na wodę, który nie ustępuje tym stosowanym w wojsku i innych służbach mundurowych.</p> <p>Zachęcamy do sprawdzenia reszty naszej oferty. W razie pytań zapraszamy do kontaktu.</p>

CAMEL BAG EXTREME WOODLAND

Wysokiej jakości, profesjonalny i wytrzymały bukłak na wodę o pojemności 2,5l wraz z wkładem

Bukłak wyposażony jest w system MOLLE co pozwala na przypięcie dodatkowego wyposażenia w razie potrzeby

Dane techniczne

  • pojemność 2500ml
  • zawiera wkład hydracyjny (zestaw kompletny)
  • kolor: woodland
  • waga 400gramów
  • wymiary: 19 x 2 x 46 cm
  • producent: FOSCO
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Bukłak na wodę 2,5l - sklep internetowy

Prezentujemy bukłak na wodę, który ma jednocześnie formę plecaka, więc można go wygodnie nosić na plecach, ale też przypiąć do plecaka turystycznego lub taktycznego. Warto wspomnieć, że akcesorium posiada kolorystykę sprawdzającą się w przypadku leśnego kamuflażu. Paski na ramiona są regulowane, a sprzęt posiada miejsca na przymocowanie dodatkowego osprzętu (np. na podwieszenie menażki). Bukłak-plecak wykonano z tworzywa odpornego na uszkodzenia mechaniczne i niesprzyjające warunki. Jego wymiary wynoszą 19 x 2 x 46 cm.

Wewnątrz produktu znajduje się wkład hydracyjny, do którego wlewa się wodę. Posiada pojemność wynoszącą 2,5 l, dzięki czemu płynu powinno wystarczyć na jeden dzień przetrwania.

Plecak-bukłak na wodę - prosty sposób na nawodnienie

Opinie ekspertów potwierdzają, że podczas misji taktycznych czy gier w terenie najważniejsze jest odpowiednie nawodnienie. Podczas marszu organizm zużywa wodę do dostarczenia większej ilości energii do mięśni oraz ochłodzenia ciała. Ponadto plyn wspomaga procesy poznawcze, pamięć i ogólny stan psychiczny.

Bukłak na wodę z wkładem hydracyjnym - świetna jakość

Prezentowany plecak-bukłak na wodę z wkładem hydracyjnym jest doceniany przede wszystkim za wysoką jakość. Został wyposażony w szerszy otwór ułatwiający uzupełnianie cieczą, a także rurkę zakończoną spustem.

To bardzo proste i skuteczne rozwiązanie, dlatego otrzymuje świetne opinie. Nie da się też pominąć ceny, która w przypadku tego akcesorium jest bardzo atrakcyjna. Co więcej, umożliwia nabycie bukłaka na wodę, który nie ustępuje tym stosowanym w wojsku i innych służbach mundurowych.

Zachęcamy do sprawdzenia reszty naszej oferty. W razie pytań zapraszamy do kontaktu.