• Beret Wojskowy Bordowy z Orzełkiem

Beret Wojskowy Bordowy z Orzełkiem

2021-05-21
Cena: 38,20 zł
Beret Wojskowy Bordowy z Orzełkiem - by , Styczeń 1, 2021
1/ 5stars
<p>W asortymencie naszego sklepu posiadamy wysokiej jakości bordowy beret wojskowy, który jest ozdobą głowy wszystkich osób służących w polskiej armii. Odzież posiada haftowaną aplikację z orłem Wojska Polskiego, która prezentuje się niezwykle dumnie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu. </p> <h2>Beret wojskowy bordowy </h2> <p>Berety w kolorze bordo wybierane są niezwykle chętnie przez wojskowych, którzy chcą podkreślić swoją przynależność do armii. Nakrycie głowy zawiera specjalny sznurek, który pozwala na idealne dopasowanie do kształtu głowy. Potnik został wykonany ze skóry ekologicznej. Bordowy kolor jest bardzo uniwersalny i pasuje do każdego ubioru. </p> <p>Nasz sklep dostarcza jedynie wysokiej jakości akcesoria, które dostępne są w atrakcyjnych cenach. Klienci w opiniach zwracają uwagę na wysoką trwałość beretów wojskowych, które mogą spokojnie służyć przez kilka lat. Zamówienia realizujemy najszybciej jak to możliwe, tak aby dostarczyć klientom zakupione towary. Zapraszamy do zakupu. </p> <p></p>

-beret wojskowy w kolorze bordowym
-haftowana aplikacja z orłem Wojska Polskiego
-wywietrzniki pozwalające głowie oddychać
-sznureczek pozwalający na lepsze dopasowanie
-potnik ze skóry ekologicznej

Rozmiar
Ilość

W asortymencie naszego sklepu posiadamy wysokiej jakości bordowy beret wojskowy, który jest ozdobą głowy wszystkich osób służących w polskiej armii. Odzież posiada haftowaną aplikację z orłem Wojska Polskiego, która prezentuje się niezwykle dumnie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu. 

Beret wojskowy bordowy 

Berety w kolorze bordo wybierane są niezwykle chętnie przez wojskowych, którzy chcą podkreślić swoją przynależność do armii. Nakrycie głowy zawiera specjalny sznurek, który pozwala na idealne dopasowanie do kształtu głowy. Potnik został wykonany ze skóry ekologicznej. Bordowy kolor jest bardzo uniwersalny i pasuje do każdego ubioru. 

Nasz sklep dostarcza jedynie wysokiej jakości akcesoria, które dostępne są w atrakcyjnych cenach. Klienci w opiniach zwracają uwagę na wysoką trwałość beretów wojskowych, które mogą spokojnie służyć przez kilka lat. Zamówienia realizujemy najszybciej jak to możliwe, tak aby dostarczyć klientom zakupione towary. Zapraszamy do zakupu.