• Koszulka Wojskowa Bawełniana
  • Koszulka Wojskowa Bawełniana
  • Koszulka Wojskowa Bawełniana
  • Koszulka Wojskowa Bawełniana

Koszulka Wojskowa Bawełniana

2021-05-21
Cena: 20,32 zł
Koszulka Wojskowa Bawełniana - by , Styczeń 1, 2021
1/ 5stars
<h2>Koszulka oliwkowa wojskowa - staranne wykończenie</h2> <p>Znajdująca się w naszym asortymencie koszulka khaki wojskowa to najwyższej jakości element garderoby wykonany z wytrzymałej i odpornej na rozciąganie bawełny. Produkt jest dostępny w oliwkowym kolorze, kojarzącym się z wojskowością, dzięki czemu odzież idealnie sprawdzi się u wszystkich miłośników militariów. Koszulka znakomicie nadaje się pod polar, mundur lub jako warstwa wierzchnia, skutecznie dopasowując się do sylwetki.</p> <h2>Koszulka wojskowa khaki - opinie</h2> <p>Dostępne na naszej stronie internetowej koszulka wojskowa khaki na krótki rękaw to doskonały wybór dla najbardziej wymagających klientów, stawiających na trwałe i atrakcyjne wizualnie ubrania. Jej minimalistyczny wygląd, klasyczny krój oraz komfort noszenia przekładają się na pozytywne opinie ze strony użytkowników.</p> <p>Co więcej, produkt wyróżnia się atrakcyjną ceną, zachęcającą do inwestycji, bez nadmiernego nadwyrężania budżetu klienta. Odzież można nabyć w aż siedmiu rozmiarach, dzięki czemu każda zainteresowana jej nabyciem osoba może precyzyjne dopasować wymiary do swojego ciała.</p> <h2>Koszulka khaki wojskowa - dlaczego warto?</h2> <p>Oferowane przez nas koszulka oliwkowa wojskowa to wytrzymały i efektowny element garderoby z bezszwowym łączeniem po bokach, co zwiększa komfort użytkowania. Odzież została wyprodukowana z miękkiego, przewiewnego i przyjemnego w dotyku materiału, zapewniającego swobodę ruchów. Średnia gramatura sprawia, że ubranie znakomicie sprawdzi się zarówno podczas aktywności fizycznej, jak i w trakcie codziennych sytuacji.</p> <p>Dokładamy wszelkich starań, by proponowany przez nas asortyment służył swoim użytkownikom przez długi czas, nadając się nie tylko na siłownię, ale również na różnego rodzaju wyprawy outdoorowe czy survivalowe. Zastosowana w koszulce khaki wojskowej tkanina może być wielokrotnie prana, bez obawy o utratę intensywnego koloru czy uszkodzenie.</p> <p>W razie pojawienia się dodatkowych pytań można się z nami skonsultować, abyśmy mogli udzielić wyczerpujących temat odpowiedzi.</p> <p><br /><br /><br /></p> <p><img src="https://extremewear.pl/img/cms/adler137tabelka.png" alt="" width="400" height="411" /></p>
  • koszulka bawełniana, materiał PREMIUM, 100% bawełna zmiękczana, gramatura 160g/m2
  • kolor koszulki militarny(oliwka/khaki)
  • koszulka pod mundur, polar lub jako warstwa wierzchnia
  • bez szwów bocznychwąska lamówka z dzianiny ściągaczowej 1:1 z dodatkiem 5 % elastanu
  • wykończenie silikonowe
Rozmiar
Ilość

Koszulka oliwkowa wojskowa - staranne wykończenie

Znajdująca się w naszym asortymencie koszulka khaki wojskowa to najwyższej jakości element garderoby wykonany z wytrzymałej i odpornej na rozciąganie bawełny. Produkt jest dostępny w oliwkowym kolorze, kojarzącym się z wojskowością, dzięki czemu odzież idealnie sprawdzi się u wszystkich miłośników militariów. Koszulka znakomicie nadaje się pod polar, mundur lub jako warstwa wierzchnia, skutecznie dopasowując się do sylwetki.

Koszulka wojskowa khaki - opinie

Dostępne na naszej stronie internetowej koszulka wojskowa khaki na krótki rękaw to doskonały wybór dla najbardziej wymagających klientów, stawiających na trwałe i atrakcyjne wizualnie ubrania. Jej minimalistyczny wygląd, klasyczny krój oraz komfort noszenia przekładają się na pozytywne opinie ze strony użytkowników.

Co więcej, produkt wyróżnia się atrakcyjną ceną, zachęcającą do inwestycji, bez nadmiernego nadwyrężania budżetu klienta. Odzież można nabyć w aż siedmiu rozmiarach, dzięki czemu każda zainteresowana jej nabyciem osoba może precyzyjne dopasować wymiary do swojego ciała.

Koszulka khaki wojskowa - dlaczego warto?

Oferowane przez nas koszulka oliwkowa wojskowa to wytrzymały i efektowny element garderoby z bezszwowym łączeniem po bokach, co zwiększa komfort użytkowania. Odzież została wyprodukowana z miękkiego, przewiewnego i przyjemnego w dotyku materiału, zapewniającego swobodę ruchów. Średnia gramatura sprawia, że ubranie znakomicie sprawdzi się zarówno podczas aktywności fizycznej, jak i w trakcie codziennych sytuacji.

Dokładamy wszelkich starań, by proponowany przez nas asortyment służył swoim użytkownikom przez długi czas, nadając się nie tylko na siłownię, ale również na różnego rodzaju wyprawy outdoorowe czy survivalowe. Zastosowana w koszulce khaki wojskowej tkanina może być wielokrotnie prana, bez obawy o utratę intensywnego koloru czy uszkodzenie.

W razie pojawienia się dodatkowych pytań można się z nami skonsultować, abyśmy mogli udzielić wyczerpujących temat odpowiedzi.