• Kapral naszywka wz2010 us21
  • Kapral naszywka wz2010 us21

Kapral naszywka wz2010 us21

2021-05-21
Cena: 6,10 zł
Kapral naszywka wz2010 us21 - by , Styczeń 1, 2021
1/ 5stars
<p>Kapral - naszywka WZ2010 jest doskonałej jakości produktem, który wyróżnia się nie tylko solidnym wykonaniem, ale także doskonałą jakością i precyzją oddanego wzoru. Dzięki temu element jest odporny na niszczenie oraz może stać się wspaniałą pamiątką na lata bądź funkcjonalnym elementem. W naszym sklepie otrzymujesz dostęp do szerokiej oferty produktów, takich jak naszywka dla kaprala. Produkt mocowany jest na rzep, co przekłada się na łatwość jego użytkowania i przyczynia do szybszego czyszczenia w razie powstania niewielkich zabrudzeń. </p> <h2>Naszywka WZ2010 kapral - sklep</h2> <p>Extremewear stara się dopasować do potrzeb klientów, dlatego zapewniamy Ci indywidualne podejście oraz atrakcyjne ceny. Nasi pracownicy charakteryzują się wysoką kulturą oraz sympatycznym usposobieniem, co wpływa na budowanie pozytywnych relacji z każdym kupującym. Dlatego jeśli zależy Ci na uzyskaniu potrzebnych do podjęcia decyzji informacji, możesz się z nami skonsultować. Dzięki temu udzielimy Ci potrzebnych odpowiedzi, które będą pomocne podczas zakupów.</p>
  • podkład: wz2010 materiał kontraktowy
  • wymiary: 85x70 mm
  • obszycie: oliwka/khaki
  • rzep: naszywka podszyta rzepem
  • producent: Extremwear Polska
  • Haft wykonany z dbałością o każdy szczegół.
Ilość

Kapral - naszywka WZ2010 jest doskonałej jakości produktem, który wyróżnia się nie tylko solidnym wykonaniem, ale także doskonałą jakością i precyzją oddanego wzoru. Dzięki temu element jest odporny na niszczenie oraz może stać się wspaniałą pamiątką na lata bądź funkcjonalnym elementem. W naszym sklepie otrzymujesz dostęp do szerokiej oferty produktów, takich jak naszywka dla kaprala. Produkt mocowany jest na rzep, co przekłada się na łatwość jego użytkowania i przyczynia do szybszego czyszczenia w razie powstania niewielkich zabrudzeń. 

Naszywka WZ2010 kapral - sklep

Extremewear stara się dopasować do potrzeb klientów, dlatego zapewniamy Ci indywidualne podejście oraz atrakcyjne ceny. Nasi pracownicy charakteryzują się wysoką kulturą oraz sympatycznym usposobieniem, co wpływa na budowanie pozytywnych relacji z każdym kupującym. Dlatego jeśli zależy Ci na uzyskaniu potrzebnych do podjęcia decyzji informacji, możesz się z nami skonsultować. Dzięki temu udzielimy Ci potrzebnych odpowiedzi, które będą pomocne podczas zakupów.