• Maseczka bawełniana czarna

Maseczka bawełniana czarna

2021-05-21
Cena: 7,97 zł
Maseczka bawełniana czarna - by , Styczeń 1, 2021
1/ 5stars
<p>Taktyczna maseczka bawełniana czarna doskonale sprawdza się w wielu sytuacjach. Pierwsze skrzypce gra tutaj wysokiej jakości materiał, który gwarantuje wieloletnią trwałość, a także optymalny komfort noszenia w różnych warunkach.</p> <h2>Maseczka czarna bawełniana – optymalna ochrona</h2> <p>Czarna maseczka bawełniana sprawdzi się zawsze wówczas, gdy chcesz szczególnie zadbać o zdrowie swoje oraz osób w Twoim otoczeniu. Skutecznie chroni przed drobnoustrojami, a także przed wszelkiego rodzaju pyłami czy kurzem. Dzięki temu znajduje swoje zastosowanie w wielu różnych sytuacjach.</p> <p>W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór wzorów. Natomiast, jeżeli chcesz postawić na model uniwersalny, właściwy na każdą okazję, maseczka bawełniana czarna została stworzona z myślą o Twoich potrzebach.</p> <h2>Czarna maseczka bawełniana – wysoka jakość i komfort noszenia</h2> <p>Maseczka bawełniana czarna została wykonana w 100% z bawełny oraz wyposażona w elastyczną gumkę, która ułatwia dopasowanie jej do twarzy. Materiał jest miękki w dotyku, dzięki czemu nie podrażnia skóry, a przy tym szybko wchłania wilgoć i wykazuje łatwość w kwestii utrzymania akcesorium w czystości.</p> <p>Ogromną zaletą jest fakt, że tkanina zapewnia swobodny przepływ powietrza. Dlatego czarną maseczkę bawełnianą z powodzeniem możesz nosić niezależnie od panujących warunków atmosferycznych czy podejmowanych aktywności.</p> <p>To właśnie wszystkim wymienionym zaletom maseczka bawełniana czarna zawdzięcza tak pozytywne opinie. W naszym sklepie zakupisz ją w korzystnej cenie, której atrakcyjność wynika między innymi z długotrwałej żywotności produktu.</p>

Maseczka  taktyczna, bawełniana w kolorze czarnym. Wyposażona w elastyczną gumkę pozwalającą dopasować maseczkę do twarzy.

Maseczka jest wielokrotnego użytku, można prać w temp. do 60 st.

  • skład materiału: 100% bawełna
  • wymiary: 180x130 mm
  • gramatura: 200g/m2
  • producent: Extremwear Polska
Ilość

Taktyczna maseczka bawełniana czarna doskonale sprawdza się w wielu sytuacjach. Pierwsze skrzypce gra tutaj wysokiej jakości materiał, który gwarantuje wieloletnią trwałość, a także optymalny komfort noszenia w różnych warunkach.

Maseczka czarna bawełniana – optymalna ochrona

Czarna maseczka bawełniana sprawdzi się zawsze wówczas, gdy chcesz szczególnie zadbać o zdrowie swoje oraz osób w Twoim otoczeniu. Skutecznie chroni przed drobnoustrojami, a także przed wszelkiego rodzaju pyłami czy kurzem. Dzięki temu znajduje swoje zastosowanie w wielu różnych sytuacjach.

W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór wzorów. Natomiast, jeżeli chcesz postawić na model uniwersalny, właściwy na każdą okazję, maseczka bawełniana czarna została stworzona z myślą o Twoich potrzebach.

Czarna maseczka bawełniana – wysoka jakość i komfort noszenia

Maseczka bawełniana czarna została wykonana w 100% z bawełny oraz wyposażona w elastyczną gumkę, która ułatwia dopasowanie jej do twarzy. Materiał jest miękki w dotyku, dzięki czemu nie podrażnia skóry, a przy tym szybko wchłania wilgoć i wykazuje łatwość w kwestii utrzymania akcesorium w czystości.

Ogromną zaletą jest fakt, że tkanina zapewnia swobodny przepływ powietrza. Dlatego czarną maseczkę bawełnianą z powodzeniem możesz nosić niezależnie od panujących warunków atmosferycznych czy podejmowanych aktywności.

To właśnie wszystkim wymienionym zaletom maseczka bawełniana czarna zawdzięcza tak pozytywne opinie. W naszym sklepie zakupisz ją w korzystnej cenie, której atrakcyjność wynika między innymi z długotrwałej żywotności produktu.