• Koszulka CAMOUFLAGE Brown
  • Koszulka CAMOUFLAGE Brown
  • Koszulka CAMOUFLAGE Brown

Koszulka CAMOUFLAGE Brown

2021-05-21
Cena: 28,46 zł
Koszulka CAMOUFLAGE Brown - by , Styczeń 1, 2021
1/ 5stars
<p><img src="https://extremewear.pl/img/cms/meskie2%20JHK%20190gm2.png" alt="" width="500" height="328" /></p> <p>Nasz sklep oferuje najwyższej jakości koszulki moro z krótkim rękawem. Produkt wykonany został całości z wysokogatunkowej bawełny, dzięki czemu materiał jest niezwykle miły w dotyku, lekki i przewiewny. T-shirt moro dzięki zastosowaniu odpowiednich tkanin nie tylko świetnie dopasowuje się do sylwetki, ale także nie traci swoich kolorów podczas prania. Bez wątpienia będzie to bezcenny prezent dla każdego fana militarnego stylu.</p> <h2>Koszulka - kamuflaż</h2> <p>Koszulka męska moro posiada uniwersalny krój oraz materiał połączony bocznymi szwami, dzięki czemu jest niezwykle wygodna i elastyczna. Ponadto cały dekolt wykończony został dzianiną ściągaczową zawierającą domieszkę 5% elastanu. Wokół szyi produkt posiada miękką taśmę w kolorze koszulki, która zabezpiecza szyję przed powstawaniem otarć, a także przed zbytnim naciąganiem materiału. Produkt został wzmocniony wspomnianą taśmą również w obrębie ramion. Zachęcamy do zapoznania się z wieloma pozytywnymi opiniami dotyczącymi oferowanej przez nas męskiej koszulki moro.</p> <p></p>
  • uniwersalna koszulka o średniej gramaturze w stylistyce moro
  • krój z bocznymi szwami
  • dekolt wykończony dzianiną ściągaczową z domieszką 5% elastanu
  • taśma wokół szyi w kolorze koszulki
  • taśma wzmacniająca na ramionach
Rozmiar
Ilość

Nasz sklep oferuje najwyższej jakości koszulki moro z krótkim rękawem. Produkt wykonany został całości z wysokogatunkowej bawełny, dzięki czemu materiał jest niezwykle miły w dotyku, lekki i przewiewny. T-shirt moro dzięki zastosowaniu odpowiednich tkanin nie tylko świetnie dopasowuje się do sylwetki, ale także nie traci swoich kolorów podczas prania. Bez wątpienia będzie to bezcenny prezent dla każdego fana militarnego stylu.

Koszulka - kamuflaż

Koszulka męska moro posiada uniwersalny krój oraz materiał połączony bocznymi szwami, dzięki czemu jest niezwykle wygodna i elastyczna. Ponadto cały dekolt wykończony został dzianiną ściągaczową zawierającą domieszkę 5% elastanu. Wokół szyi produkt posiada miękką taśmę w kolorze koszulki, która zabezpiecza szyję przed powstawaniem otarć, a także przed zbytnim naciąganiem materiału. Produkt został wzmocniony wspomnianą taśmą również w obrębie ramion. Zachęcamy do zapoznania się z wieloma pozytywnymi opiniami dotyczącymi oferowanej przez nas męskiej koszulki moro.