• Straż Graniczna Koszulka

Straż Graniczna Koszulka

2021-05-21
Cena: 40,65 zł
Straż Graniczna Koszulka - by , Styczeń 1, 2021
1/ 5stars
<p><img src="https://extremewear.pl/img/cms/adler137tabelka.png" alt="" width="400" height="411" /></p> <p>Bawełniana koszulka Straż Graniczna to niebanalny element garderoby. Na pierwszy plan wysuwa się niezwykle szczegółowa grafika przedstawiająca logo formacji. Ponadto wzrok przykuwają żywe kolory oraz intrygująca czcionka.</p> <h2>Straż Graniczna – koszulka jedyna w swoim rodzaju</h2> <p>Oferowana przez nasz sklep koszulka Straż Graniczna to doskonała propozycja dla każdego fana militariów, któremu bliskie są zagadnienia związane z obroną ojczyzny. Świetnymi opiniami cieszy się zwłaszcza umieszczony na T-shircie nadruk przedstawiający logo formacji, prezentujący się niebanalnie dzięki bogactwu detali oraz ciekawej kompozycji. O koszulce Straż Graniczna z całą pewnością można powiedzieć, że jest wyróżniającym się elementem garderoby.</p> <h2>Koszulka Straż Graniczna – wysokiej jakości materiał i optymalny komfort noszenia</h2> <p>Jeden z produktów w naszym sklepie, który cieszy się najlepszymi opiniami, stanowi właśnie T-shirt z logo Straży Granicznej. Koszulka jest dostępna w 5 różnych kolorach, a także wielu rozmiarach w zakresie od XS do 4XL. Dzięki temu można ją z łatwością dopasować do swoich upodobań i wymiarów tak, by zapewniała optymalny komfort podczas noszenia.</p> <p>Na szczególną uwagę zasługuje również wykorzystany do produkcji materiał, jakim jest 100-procentowa bawełna premium o gramaturze około 200 g/m². Dzięki temu koszulka Straż Graniczna jest przyjemna w dotyku, zapewnia swobodny przepływ powietrza, dobrze wchłania wilgoć i jest wysoce odporna na rozciąganie. Przy tym nie traci swoich walorów estetycznych mimo upływu czasu, co robi ogromne wrażenie w zestawieniu z jej atrakcyjną ceną.</p>

-dostępne kolory: granatowy, czarny, czerwony oraz militarny
-materiał 100% bawełna premium
-koszulka wysokiej jakości i gramaturze ok. 200g/m2
-szczegółowa grafika na przodzie, pełna detali.

Rozmiar
Kolor
Ilość

Bawełniana koszulka Straż Graniczna to niebanalny element garderoby. Na pierwszy plan wysuwa się niezwykle szczegółowa grafika przedstawiająca logo formacji. Ponadto wzrok przykuwają żywe kolory oraz intrygująca czcionka.

Straż Graniczna – koszulka jedyna w swoim rodzaju

Oferowana przez nasz sklep koszulka Straż Graniczna to doskonała propozycja dla każdego fana militariów, któremu bliskie są zagadnienia związane z obroną ojczyzny. Świetnymi opiniami cieszy się zwłaszcza umieszczony na T-shircie nadruk przedstawiający logo formacji, prezentujący się niebanalnie dzięki bogactwu detali oraz ciekawej kompozycji. O koszulce Straż Graniczna z całą pewnością można powiedzieć, że jest wyróżniającym się elementem garderoby.

Koszulka Straż Graniczna – wysokiej jakości materiał i optymalny komfort noszenia

Jeden z produktów w naszym sklepie, który cieszy się najlepszymi opiniami, stanowi właśnie T-shirt z logo Straży Granicznej. Koszulka jest dostępna w 5 różnych kolorach, a także wielu rozmiarach w zakresie od XS do 4XL. Dzięki temu można ją z łatwością dopasować do swoich upodobań i wymiarów tak, by zapewniała optymalny komfort podczas noszenia.

Na szczególną uwagę zasługuje również wykorzystany do produkcji materiał, jakim jest 100-procentowa bawełna premium o gramaturze około 200 g/m². Dzięki temu koszulka Straż Graniczna jest przyjemna w dotyku, zapewnia swobodny przepływ powietrza, dobrze wchłania wilgoć i jest wysoce odporna na rozciąganie. Przy tym nie traci swoich walorów estetycznych mimo upływu czasu, co robi ogromne wrażenie w zestawieniu z jej atrakcyjną ceną.