• Koszulka CAMOUFLAGE Green
  • Koszulka CAMOUFLAGE Green
  • Koszulka CAMOUFLAGE Green

Koszulka CAMOUFLAGE Green

2021-05-21
Cena: 28,46 zł
Koszulka CAMOUFLAGE Green - by , Styczeń 1, 2021
1/ 5stars
<p><img src="https://extremewear.pl/img/cms/meskie2%20JHK%20190gm2.png" alt="" width="500" height="328" /></p> <p></p> <p>W naszym sklepie posiadamy odzież przeznaczoną do kamuflażu, a także innego rodzaju akcesoria. Koszulka moro męska wykorzystywana jest często przez służby wojskowe, ale też wszystkich miłośników militariów i survivalu. Jeżeli interesuje Cię tego typu produkt, zapraszamy do zapoznania się z ofertą. </p> <h2>Koszulka kamuflaż </h2> <p>Dostępna w naszym asortymencie koszulka camuflage utrzymana jest w różnych odcieniach moro, przez co sprawdzi się doskonale w trudnych warunkach, a także podczas różnego rodzaju szkoleń. Chętnie sięgają po nią wszystkie osoby, które związane są w jakiś sposób z wojskowością, w tym żołnierze Polskiej Armii. </p> <p>Produkt dostępny jest w kilku rozmiarach, przez co można dopasować ją idealnie. Koszulka kamuflaż została wykonana z wysokiej jakości materiału, przez co jest wytrzymała i na pewno posłuży przez kilka lat. Opinie klientów wskazują, że koszulka może przetrwać nawet trudne warunki atmosferyczne, a dodatkowo jest bardzo komfortowa. Cena jest bardzo korzystna i zachęca do zakupu. </p> <p></p>
  • uniwersalna koszulka o średniej gramaturze w stylistyce moro
  • krój z bocznymi szwami
  • dekolt wykończony dzianiną ściągaczową z domieszką 5% elastanu
  • taśma wokół szyi w kolorze koszulki
  • taśma wzmacniająca na ramionach
Rozmiar
Ilość

W naszym sklepie posiadamy odzież przeznaczoną do kamuflażu, a także innego rodzaju akcesoria. Koszulka moro męska wykorzystywana jest często przez służby wojskowe, ale też wszystkich miłośników militariów i survivalu. Jeżeli interesuje Cię tego typu produkt, zapraszamy do zapoznania się z ofertą. 

Koszulka kamuflaż 

Dostępna w naszym asortymencie koszulka camuflage utrzymana jest w różnych odcieniach moro, przez co sprawdzi się doskonale w trudnych warunkach, a także podczas różnego rodzaju szkoleń. Chętnie sięgają po nią wszystkie osoby, które związane są w jakiś sposób z wojskowością, w tym żołnierze Polskiej Armii. 

Produkt dostępny jest w kilku rozmiarach, przez co można dopasować ją idealnie. Koszulka kamuflaż została wykonana z wysokiej jakości materiału, przez co jest wytrzymała i na pewno posłuży przez kilka lat. Opinie klientów wskazują, że koszulka może przetrwać nawet trudne warunki atmosferyczne, a dodatkowo jest bardzo komfortowa. Cena jest bardzo korzystna i zachęca do zakupu.