• Kapelusz wojskowy wędkarski Jungle pl camo

Kapelusz wojskowy wędkarski Jungle pl camo

2021-05-21
Cena: 38,94 zł
Kapelusz wojskowy wędkarski Jungle pl camo - by , Styczeń 1, 2021
1/ 5stars
<p>Kapelusz wojskowy Jungle PL Camo to jedno z najchętniej wybieranych nakryć głowy, czego najlepszym potwierdzeniem są liczne pozytywne opinie zadowolonych klientów.</p> <p>Kapelusz wojskowy pustynny w atrakcyjnej cenie wykonany został z mieszanki poliestru oraz bawełny Rip-stop. Dostępny jest w klasycznej kolorystyce moro, dzięki czemu doskonale wpisuje się w wyznaczniki wojskowej odzieży. </p> <p>Najważniejszą zaletą kapelusza wędkarskiego dostępnego w ofercie naszego sklepu jest jego praktyczne zastosowanie. Prezentowany model posiada szerokie rondo, które doskonale chroni przed promieniami słońca, dzięki czemu można przebywać w otoczeniu natury bez względu na panujące warunki atmosferyczne. Dodatkowym ułatwieniem jest obecność taśmy wspomagającej maskowanie. </p> <p>Noszenie kapelusza wojskowego pustynnego na co dzień wiąże się z wyjątkowym komfortem z uwagi na obecność praktycznych otworów wentylacyjnych, dzięki którym nie ma mowy o przegrzaniu głowy nawet w wysokiej temperaturze panującej na zewnątrz. Rondo kapelusza podpinane jest za pomocą zatrzasków umieszczonych po bokach.</p> <p></p>

-szerokie rondo chroniące przed słońcem,
-taśma wspomagająca maskowanie,
-otwory wentylacyjne,
​-zatrzaski na bokach umożliwiające podpięcie ronda
-55% poliester 45% bawełna ripstop

Rozmiar
Ilość

Kapelusz wojskowy Jungle PL Camo to jedno z najchętniej wybieranych nakryć głowy, czego najlepszym potwierdzeniem są liczne pozytywne opinie zadowolonych klientów.

Kapelusz wojskowy pustynny w atrakcyjnej cenie wykonany został z mieszanki poliestru oraz bawełny Rip-stop. Dostępny jest w klasycznej kolorystyce moro, dzięki czemu doskonale wpisuje się w wyznaczniki wojskowej odzieży. 

Najważniejszą zaletą kapelusza wędkarskiego dostępnego w ofercie naszego sklepu jest jego praktyczne zastosowanie. Prezentowany model posiada szerokie rondo, które doskonale chroni przed promieniami słońca, dzięki czemu można przebywać w otoczeniu natury bez względu na panujące warunki atmosferyczne. Dodatkowym ułatwieniem jest obecność taśmy wspomagającej maskowanie. 

Noszenie kapelusza wojskowego pustynnego na co dzień wiąże się z wyjątkowym komfortem z uwagi na obecność praktycznych otworów wentylacyjnych, dzięki którym nie ma mowy o przegrzaniu głowy nawet w wysokiej temperaturze panującej na zewnątrz. Rondo kapelusza podpinane jest za pomocą zatrzasków umieszczonych po bokach.