• Wojskowa MENAŻKA US texar
  • Wojskowa MENAŻKA US texar

Wojskowa MENAŻKA US texar

2021-05-21
Cena: 48,77 zł
Wojskowa MENAŻKA US texar - by , Styczeń 1, 2021
1/ 5stars
<p><b>Menażka US ARMY</b> Polskiego producenta <b>TEXAR</b>. Solidna i niezawodna, wykonana ze stali nierdzewnej. Posiada sprawdzony przez lata kształt nerki, która <b>zapewnia dużą pojemność</b>, zajmuje niewiele miejsca i jednocześnie zapewnia wygodę podczas pakowania.</p> <p><b>Lekka i pojemna menażka</b>. Używana w armii USA od 60 lat praktyczność sprawdzona przez lata.</p> <p>Doskonała do <b>przenoszenia żywności</b>, gotowania wody na herbatę, przyrządzania ciepłych posiłków, lub jako zwyczajne naczynie. Możliwość gotowania potraw.</p> <p><b>Niska waga i ergonomiczny kształt</b> sprawia że zmieści się w każdym plecaku</p> <p>Wojskowa menażka US TEXAR to naczynie służące do przechowywania i transportowania jedzenia. Z uwagi na swoją budowę jest ono wykorzystywane przede wszystkim w celach wojskowych, ale sprawdzi się w trudnych warunkach, z którymi muszą mierzyć się survivalowcy czy inni miłośnicy wrażeń w terenie. </p> <p>W naszym sklepie internetowym dostępna jest menażka wojskowa wykonana z wytrzymałej stali nierdzewnej, która pozostaje odporna nawet na najtrudniejsze warunki, które mogą powstać podczas transportu. Szerokie zastosowanie produktu sprawia, że zyskuje on wiele pozytywnych opinii, nie tylko od osób służących w wojsku. </p> <h2>Wojskowa menażka US TEXAR - cena, specyfikacja techniczna </h2> <p>Wojskowa menażka dzięki swojej niewielkiej wadze (0,4 kg) zmieści się praktycznie wszędzie, zatem można z niej korzystać bez obaw o dostępność miejsca. Sama menażka składa się z dwóch części, w których można umieścić różne produkty wchodzące w skład całego posiłku. Obydwie części trzymają się dzięki obecności specjalnych zaczepów, które umożliwiają przechowywanie i transport menażki wojskowej.</p> <h2>Zastosowanie menażki wojskowej </h2> <p>Menażka US TEXAR jest niezwykle praktycznym rozwiązaniem dla osób, które dużo czasu spędzają na świeżym powietrzu, w terenie lub pracują w trudnych warunkach, gdzie trudno jest przygotować posiłki. Menażka wojskowa jest bardzo łatwa w użyciu, a dodatkowo zapewnia pełne bezpieczeństwo podczas przechowywania i transportu żywności. </p> <p></p>

Dane techniczne

  • Producent - Texar, Polska
  • Materiał - Stal nierdzewna
  • Uniwersalna
  • Szerokie zastosowanie
  • 2 częsciowa
  • Model: US Army MESS KIT
  • waga: 0,4 kg
  • Wymiary: 21,5x16,5x5,5 cm

Ilość
Oczekiwanie na dostawę


Menażka US ARMY Polskiego producenta TEXAR. Solidna i niezawodna, wykonana ze stali nierdzewnej. Posiada sprawdzony przez lata kształt nerki, która zapewnia dużą pojemność, zajmuje niewiele miejsca i jednocześnie zapewnia wygodę podczas pakowania.

Lekka i pojemna menażka. Używana w armii USA od 60 lat praktyczność sprawdzona przez lata.

Doskonała do przenoszenia żywności, gotowania wody na herbatę, przyrządzania ciepłych posiłków, lub jako zwyczajne naczynie. Możliwość gotowania potraw.

Niska waga i ergonomiczny kształt sprawia że zmieści się w każdym plecaku

Wojskowa menażka US TEXAR to naczynie służące do przechowywania i transportowania jedzenia. Z uwagi na swoją budowę jest ono wykorzystywane przede wszystkim w celach wojskowych, ale sprawdzi się w trudnych warunkach, z którymi muszą mierzyć się survivalowcy czy inni miłośnicy wrażeń w terenie. 

W naszym sklepie internetowym dostępna jest menażka wojskowa wykonana z wytrzymałej stali nierdzewnej, która pozostaje odporna nawet na najtrudniejsze warunki, które mogą powstać podczas transportu. Szerokie zastosowanie produktu sprawia, że zyskuje on wiele pozytywnych opinii, nie tylko od osób służących w wojsku. 

Wojskowa menażka US TEXAR - cena, specyfikacja techniczna 

Wojskowa menażka dzięki swojej niewielkiej wadze (0,4 kg) zmieści się praktycznie wszędzie, zatem można z niej korzystać bez obaw o dostępność miejsca. Sama menażka składa się z dwóch części, w których można umieścić różne produkty wchodzące w skład całego posiłku. Obydwie części trzymają się dzięki obecności specjalnych zaczepów, które umożliwiają przechowywanie i transport menażki wojskowej.

Zastosowanie menażki wojskowej 

Menażka US TEXAR jest niezwykle praktycznym rozwiązaniem dla osób, które dużo czasu spędzają na świeżym powietrzu, w terenie lub pracują w trudnych warunkach, gdzie trudno jest przygotować posiłki. Menażka wojskowa jest bardzo łatwa w użyciu, a dodatkowo zapewnia pełne bezpieczeństwo podczas przechowywania i transportu żywności.