• Czapka z daszkiem moro UCP TEXAR

Czapka z daszkiem moro UCP TEXAR

2021-05-21
Cena: 21,14 zł
Czapka z daszkiem moro UCP TEXAR - by , Styczeń 1, 2021
1/ 5stars
<p>Czapka z daszkiem Texar to klasyczna propozycja utrzymana w odpowiedniej kolorystyce moro. Doskonale dopasowuje się więc do innych elementów zaliczanych do kategorii odzieży militarnej, które również dostępne są w ofercie naszego sklepu. </p> <p>Czapka z daszkiem moro to propozycja utrzymana w tonach kamuflażu UCP Rip-stop. Materiał użyty do jej wykonania jest wyjątkowo wytrzymały, tym samym pozostaje wyjątkowo odporny na uszkodzenia nawet w szczególnie trudnych warunkach. Zadowoleni z zakupu klienci w swoich pozytywnych opiniach doceniają przede wszystkim obecność rzepu ułatwiającego regulację zapięcia. Dzięki temu możliwe jest dostosowanie rozmiaru czapki z daszkiem taktycznej do obwodu głowy.</p> <p>Produkt oferowany jest w przystępnej cenie, a jednocześnie zachowuje wysoką jakość. Na czapce dostępne są aż 3 miejsca na umieszczenie naszywek (w postaci specjalnych paneli velcro). Ponadto 6 dodatkowych otworów wentylacyjnych zapewnia pełną wygodę oraz komfort noszenia nawet przy wysokich temperaturach panujących na zewnątrz.</p> <p></p>

CZAPKA TAKTYCZNA TEXAR UCP

  • kamuflaż UCP ripstop
  • 3 miejsca na naszywkę z rzepem dzięki panelom velcro o wymiarach 9 x 5 cm, 4 x 4 cm, 5 x 5 cm (przód, góra, tył)
  • regulowane zapięcie na rzep
  • 6 otworów wentylacyjnych dla Twojego komfortu
  • ​niska waga przy mocnym i wytrzymałym materiale
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Czapka z daszkiem Texar to klasyczna propozycja utrzymana w odpowiedniej kolorystyce moro. Doskonale dopasowuje się więc do innych elementów zaliczanych do kategorii odzieży militarnej, które również dostępne są w ofercie naszego sklepu. 

Czapka z daszkiem moro to propozycja utrzymana w tonach kamuflażu UCP Rip-stop. Materiał użyty do jej wykonania jest wyjątkowo wytrzymały, tym samym pozostaje wyjątkowo odporny na uszkodzenia nawet w szczególnie trudnych warunkach. Zadowoleni z zakupu klienci w swoich pozytywnych opiniach doceniają przede wszystkim obecność rzepu ułatwiającego regulację zapięcia. Dzięki temu możliwe jest dostosowanie rozmiaru czapki z daszkiem taktycznej do obwodu głowy.

Produkt oferowany jest w przystępnej cenie, a jednocześnie zachowuje wysoką jakość. Na czapce dostępne są aż 3 miejsca na umieszczenie naszywek (w postaci specjalnych paneli velcro). Ponadto 6 dodatkowych otworów wentylacyjnych zapewnia pełną wygodę oraz komfort noszenia nawet przy wysokich temperaturach panujących na zewnątrz.