Czapka STRAŻ RYBACKA

2021-05-21
Cena: 30,89 zł
Czapka STRAŻ RYBACKA - by , Styczeń 1, 2021
1/ 5stars
<h2>Wysokiej jakości czapka straż rybacka</h2> <p>Dostępna w asortymencie naszego sklepu czapka charakteryzuje się precyzyjnym wykończeniem będącym wynikiem zaangażowania oraz solidnej pracy. Produkt został wykonany z wysokogatunkowego materiału, jakim jest 100% bawełna szczotkowana. Czapka z daszkiem moro to wysokiej klasy akcesorium, które sprawdzi się podczas każdej wyprawy, a jej delikatny dla skóry materiał wpływa na komfort użytkowania. Zamontowana z tyłu klamra o wyglądzie mosiądzu dodaje czapce stylu, co zachęca klientów do jej zakupu.</p> <h2>Czapka z daszkiem z orzełkiem - opinie</h2> <p>Oferowany w naszym asortymencie produkt posiada wyprofilowany daszek oraz starannie obszyte oczka wentylacyjne, a także specjalny, przeznaczony do regulacji pasek z tego samego materiału. Dzięki swojej doskonałej jakości czapka straż rybacka zdobywa pozytywne opinie ze strony zadowolonych miłośników stylu vintage i akcesoriów moro. Produkt chwalony jest również za swoją korzystną cenę, która nie jest nader obciążeniem, co przekłada się na opłacalność zakupu.</p> <p></p>

-100% bawełna szczotkowana i poddana praniu

-Styl vintage

-konstrukcja 6-panelowa

-Wyprofilowany daszek

-Obszyte oczka wentylacyjne

-Pasek do regulacji z tego samego materiału, klamra o wyglądzie mosiądzu

Ilość

Wysokiej jakości czapka straż rybacka

Dostępna w asortymencie naszego sklepu czapka charakteryzuje się precyzyjnym wykończeniem będącym wynikiem zaangażowania oraz solidnej pracy. Produkt został wykonany z wysokogatunkowego materiału, jakim jest 100% bawełna szczotkowana. Czapka z daszkiem moro to wysokiej klasy akcesorium, które sprawdzi się podczas każdej wyprawy, a jej delikatny dla skóry materiał wpływa na komfort użytkowania. Zamontowana z tyłu klamra o wyglądzie mosiądzu dodaje czapce stylu, co zachęca klientów do jej zakupu.

Czapka z daszkiem z orzełkiem - opinie

Oferowany w naszym asortymencie produkt posiada wyprofilowany daszek oraz starannie obszyte oczka wentylacyjne, a także specjalny, przeznaczony do regulacji pasek z tego samego materiału. Dzięki swojej doskonałej jakości czapka straż rybacka zdobywa pozytywne opinie ze strony zadowolonych miłośników stylu vintage i akcesoriów moro. Produkt chwalony jest również za swoją korzystną cenę, która nie jest nader obciążeniem, co przekłada się na opłacalność zakupu.