• Kominiarka wojskowa Texar Ninja Coyote

Kominiarka wojskowa Texar Ninja Coyote

2021-05-21
Cena: 18,62 zł
Kominiarka wojskowa Texar Ninja Coyote - by , Styczeń 1, 2021
1/ 5stars
<p>Nasz sklep oferuje wysokiej jakości kominiarkę wojskową dostępną w przystępnej cenie i wykonaną z niezwykle lekkiego, oddychającego materiału. Niewątpliwym atutem przedstawionego przez nas produktu jest umiejętność szybkiego schnięcia materiału, dzięki czemu możliwe jest regularne używanie wspomnianej wojskowej kominiarki coyote. </p> <p>Kominiarka wojskowa ściśle przylega do głowy, co umożliwia zakładanie jej pod czapkę, kaptur, hełm, czy też gogle. Ponadto, dzięki zachowaniu uniwersalnego, specjalnego kroju kominiarka daje możliwość noszenia jej w różnych wariantach. Bezcennym atutem wspomnianego produktu jest fakt, iż został on wykonany w 92% z bawełny oraz w 8% z lycry. Połączenie to daje gwarancję trwałości produktu, a także elastyczności oraz dopasowywania się do twarzy.</p> <p>Oferowane przez nasz sklep produkty cieszą się niezwykle pozytywnymi opiniami wśród naszych klientów. Kominiarka wojskowa może być z powodzeniem wykorzystywana podczas wszelkiego rodzaju wypraw czy wyjazdu na narty. Sprawdzi się również znakomicie osobom przynależącym do wojska, bądź też policji.</p> <p></p>

Kominiarka Texar Ninja Coyote

Lekka kominiarka Ninja w kolorze olive z jednym otworem na oczy i nos. Wykonana w 92% z bawełny oraz w 8% z lycry. Zastosowanie bawełny gwarantuje trwałość materiału, a dzięki użyciu lycry, kominiarka jest elastyczna i dopasowuje się do twarzy. Anatomiczny kształt oraz płaski szew poprawiają wygodę noszenia.

Może z powodzeniem być wykorzystywana przez zespoły uderzeniowe wojska i policji, agentów ochrony, a także przez np. motocyklistów czy narciarzy. Świetnie sprawdzi się np. jako komin do noszenia wokół szyi.

Dane techniczne

  • Kolor: coyote
  • Rozmiar: uniwersalny
  • Materiał: bawełna 92%, lycra 8%
  • Waga: 30 g

Producent: Texar, Polska

Ilość
Oczekiwanie na dostawę


Nasz sklep oferuje wysokiej jakości kominiarkę wojskową dostępną w przystępnej cenie i wykonaną z niezwykle lekkiego, oddychającego materiału. Niewątpliwym atutem przedstawionego przez nas produktu jest umiejętność szybkiego schnięcia materiału, dzięki czemu możliwe jest regularne używanie wspomnianej wojskowej kominiarki coyote. 

Kominiarka wojskowa ściśle przylega do głowy, co umożliwia zakładanie jej pod czapkę, kaptur, hełm, czy też gogle. Ponadto, dzięki zachowaniu uniwersalnego, specjalnego kroju kominiarka daje możliwość noszenia jej w różnych wariantach. Bezcennym atutem wspomnianego produktu jest fakt, iż został on wykonany w 92% z bawełny oraz w 8% z lycry. Połączenie to daje gwarancję trwałości produktu, a także elastyczności oraz dopasowywania się do twarzy.

Oferowane przez nasz sklep produkty cieszą się niezwykle pozytywnymi opiniami wśród naszych klientów. Kominiarka wojskowa może być z powodzeniem wykorzystywana podczas wszelkiego rodzaju wypraw czy wyjazdu na narty. Sprawdzi się również znakomicie osobom przynależącym do wojska, bądź też policji.