• Koszulka STRAŻ GRANICZNA POLISH BORDER GUARD
  • Koszulka STRAŻ GRANICZNA POLISH BORDER GUARD
  • Koszulka STRAŻ GRANICZNA POLISH BORDER GUARD

Koszulka STRAŻ GRANICZNA POLISH BORDER GUARD

2021-05-21
Cena: 26,83 zł
Koszulka STRAŻ GRANICZNA POLISH BORDER GUARD - by , Styczeń 1, 2021
1/ 5stars
<h2 class="MsoTitle">KOSZULKA STRAŻ GRANICZNA POLISH BORDER GUARD</h2> <p class="MsoTitle">Według opinii wielu specjalistów straż graniczna to jedna z najważniejszych formacji typu policyjnego w Polsce. To właśnie ona czuwa nad bezpieczeństwem związanym z przepływem ludzi przez granice naszego państwa. Dzięki niej nie dochodzi do nielegalnej migracji ludzi oraz towarów. Udział straży granicznej w zachowaniu bezpieczeństwa jest bardzo istotny zwłaszcza na wschodzie Polski, ponieważ tamtejsza granica stanowi także koniec Unii Europejskiej.</p> <h2 class="MsoTitle">Straż graniczna</h2> <p class="MsoTitle">Straż graniczna została powołana 12 października 1990 roku, natomiast zaczęła funkcjonować dokładnie 16 maja 1991 roku za sprawą rozwiązania Wojsk Ochrony Pogranicza. Choć stanowi ona formację typu policyjnego, obowiązuje ją umundurowanie oraz stopnie typu wojskowego.</p> <p class="MsoTitle">Do jej głównych zadań należy ochrona lądowych i morskich granic państwa, kontrole ruchu na przejściach granicznych oraz między nimi, zapobieganie nielegalnej migracji osób, przemyt różnego rodzaju towarów, wydawanie pozwoleń na przekroczenie granic, zabezpieczenie środków komunikacyjnych, które przybywają lub opuszczają Polskę.</p> <p class="MsoTitle">Straż graniczna często musi wypełniać swoje obowiązki w bardzo trudnych warunkach, z tego względu formacja posiada szerokie zaplecze techniczne, wśród którego ma do dyspozycji auta terenowe, motocykle, quady, schengenbusy, skutery śnieżne, wszędołazy oraz samoloty. Współpracuje również ze zwierzętami - psami i końmi, które przechodzą specjalne szkolenia w zakresie różnych specjalności.</p> <h2 class="MsoTitle">Koszulka „Polish Border Guard”</h2> <p class="MsoTitle">W naszym sklepie oferujemy koszulkę straży granicznej. Posiada wyhaftowany napis „STRAŻ GRANICZNA POLISH BORDER GUARD” na piersi oraz na plecach. Materiał ma czarny kolor, jest bardzo przyjemny w dotyku i cechuje się wytrzymałością na czynniki zewnętrzne. Z tego względu nie musisz obawiać się o jej stan podczas różnego rodzaju manewrów w terenie. Dostępne są rozmiary od S do XXL.</p> <p class="MsoTitle">Jeśli szukasz koszulki, która dopełni Twój mundur strażnika granicznego, wybierz produkt wysokiej jakości z naszego sklepu Extreme Wear.</p> <p></p> <p><img src="https://extremewear.pl/img/cms/meskie2%20JHK%20190gm2.png" alt="" width="500" height="328" /></p>
  • Koszulka STRAŻ GRANICZNA - POLISH BORDER GUARD.
  • Haftowany napis na piersi oraz plecach.
  • Gramatura koszulki ok. 200 g/m2. Materiał bardzo przyjemny  w dotyku.
Rozmiar
Ilość

KOSZULKA STRAŻ GRANICZNA POLISH BORDER GUARD

Według opinii wielu specjalistów straż graniczna to jedna z najważniejszych formacji typu policyjnego w Polsce. To właśnie ona czuwa nad bezpieczeństwem związanym z przepływem ludzi przez granice naszego państwa. Dzięki niej nie dochodzi do nielegalnej migracji ludzi oraz towarów. Udział straży granicznej w zachowaniu bezpieczeństwa jest bardzo istotny zwłaszcza na wschodzie Polski, ponieważ tamtejsza granica stanowi także koniec Unii Europejskiej.

Straż graniczna

Straż graniczna została powołana 12 października 1990 roku, natomiast zaczęła funkcjonować dokładnie 16 maja 1991 roku za sprawą rozwiązania Wojsk Ochrony Pogranicza. Choć stanowi ona formację typu policyjnego, obowiązuje ją umundurowanie oraz stopnie typu wojskowego.

Do jej głównych zadań należy ochrona lądowych i morskich granic państwa, kontrole ruchu na przejściach granicznych oraz między nimi, zapobieganie nielegalnej migracji osób, przemyt różnego rodzaju towarów, wydawanie pozwoleń na przekroczenie granic, zabezpieczenie środków komunikacyjnych, które przybywają lub opuszczają Polskę.

Straż graniczna często musi wypełniać swoje obowiązki w bardzo trudnych warunkach, z tego względu formacja posiada szerokie zaplecze techniczne, wśród którego ma do dyspozycji auta terenowe, motocykle, quady, schengenbusy, skutery śnieżne, wszędołazy oraz samoloty. Współpracuje również ze zwierzętami - psami i końmi, które przechodzą specjalne szkolenia w zakresie różnych specjalności.

Koszulka „Polish Border Guard”

W naszym sklepie oferujemy koszulkę straży granicznej. Posiada wyhaftowany napis „STRAŻ GRANICZNA POLISH BORDER GUARD” na piersi oraz na plecach. Materiał ma czarny kolor, jest bardzo przyjemny w dotyku i cechuje się wytrzymałością na czynniki zewnętrzne. Z tego względu nie musisz obawiać się o jej stan podczas różnego rodzaju manewrów w terenie. Dostępne są rozmiary od S do XXL.

Jeśli szukasz koszulki, która dopełni Twój mundur strażnika granicznego, wybierz produkt wysokiej jakości z naszego sklepu Extreme Wear.