• LORNETKA MYŚLIWSKA KANDAR 10x50 HD WOJSKOWA DPSi
  • LORNETKA MYŚLIWSKA KANDAR 10x50 HD WOJSKOWA DPSi
  • LORNETKA MYŚLIWSKA KANDAR 10x50 HD WOJSKOWA DPSi
  • LORNETKA MYŚLIWSKA KANDAR 10x50 HD WOJSKOWA DPSi
  • LORNETKA MYŚLIWSKA KANDAR 10x50 HD WOJSKOWA DPSi

LORNETKA MYŚLIWSKA KANDAR 10x50 HD WOJSKOWA DPSi

2021-05-21
Cena: 192,67 zł
LORNETKA MYŚLIWSKA KANDAR 10x50 HD WOJSKOWA DPSi - by , Styczeń 1, 2021
1/ 5stars
<p>Ostatnimi czasy znacznie wzrasta zainteresowanie myślistwem. To połączenie sportu oraz hobby wymaga odpowiedniego wyposażenia, przez co w sklepach można znaleźć coraz więcej przedmiotów, dzięki którym tropienie zwierząt staje się znacznie łatwiejsze. Dostępna w naszym sklepie latarka Kandar jest tego najlepszym przykładem. Ten niezawodny sprzęt to podstawa dla każdej osoby, która chce z najwyższym profesjonalizmem uprawiać sztuką myśliwską. Jej doskonałe wykonanie oraz świetne przybliżenie zachęci zarówno amatorów, jak i specjalistów.</p> <h2>Lornetka myśliwska 10 × 50 — szczegółowe wykonanie</h2> <p>Już na pierwszy rzut oka można zauważyć, że celem firmy Kandar było to, aby ich lornetka została wykonana z dbałością o najmniejszy detal. Najwyższej jakości wykończenie, wzbogacone o gumowy uchwyt sprawia, że urządzenie dobrze leży w dłoni. W zestawie można znaleźć praktyczny pokrowiec oraz osłonki na soczewki. Dzięki temu, nawet przy bardziej intensywnych opadach, do lornetki nie przedostanie się woda.</p> <h2>Lornetka myśliwska Kandar 10 × 50 — pomocna w każdej sytuacji</h2> <p>Lornetka myśliwska Kandar 10 × 50 to urządzenie, które sprawdzi się w każdej sytuacji. Zabezpieczenie przed działaniem promieni UV sprawia, że nawet przy intensywnie świecącym słońcu obserwowanie otaczającej przyrody nie będzie stanowiło większego problemu. Pryzmaty zostały wykonane z najwyższej jakości szkła BaK-4, które odznacza się doskonałą jakością obrazu. Dla lepszego efektu zostały one pokryte kilkoma warstwami typu Multi Coated, przez co użytkownik może cieszyć się dobrą transmisją światła oraz ostrym, wyraźnym obrazem.</p> <h2>Lornetka Kandar 10 × 50 — dlaczego warto?</h2> <p>Dostępna w naszym sklepie latarka Kandar 10 × 50 to bez wątpienia sprzęt, w który powinien zaopatrzyć się każdy, kto pragnie rozpocząć swoją przygodę z myślistwem. Opinie na temat tego urządzenia nie pozostawiają złudzeń. Jest to sprzęt wykonany z dbałością o każdy szczegół. Również korzystna oraz konkurencyjna cena tej lornetki sprawia, że jest ona warta zakupu.</p>

LORNETKA KANDAR NA DZIEŃ I NA NOC MYŚLIWSKA / WOJSKOWA  10x50 BaK-4 HD FMC

  • Szerokokątne pole widzenia
  • Pryzmaty wykonane ze szkła BaK-4
  • Wielowarstwowe powłoki Multi Coated (MC) dla maksymalnej jasności obrazu i właściwego kontrastu
  • Wykończenie najwyższej jakości z pewnym gumowym uchwytem
  • Zabezpieczenie przed promieniami UV
  • Obiektywy o średnicy 50 mm oraz duże szkła w okularze 26 mm gwarantują wyraźny i jasny obraz oraz doskonałą widoczność nawet po zmroku.
Ilość

Ostatnimi czasy znacznie wzrasta zainteresowanie myślistwem. To połączenie sportu oraz hobby wymaga odpowiedniego wyposażenia, przez co w sklepach można znaleźć coraz więcej przedmiotów, dzięki którym tropienie zwierząt staje się znacznie łatwiejsze. Dostępna w naszym sklepie latarka Kandar jest tego najlepszym przykładem. Ten niezawodny sprzęt to podstawa dla każdej osoby, która chce z najwyższym profesjonalizmem uprawiać sztuką myśliwską. Jej doskonałe wykonanie oraz świetne przybliżenie zachęci zarówno amatorów, jak i specjalistów.

Lornetka myśliwska 10 × 50 — szczegółowe wykonanie

Już na pierwszy rzut oka można zauważyć, że celem firmy Kandar było to, aby ich lornetka została wykonana z dbałością o najmniejszy detal. Najwyższej jakości wykończenie, wzbogacone o gumowy uchwyt sprawia, że urządzenie dobrze leży w dłoni. W zestawie można znaleźć praktyczny pokrowiec oraz osłonki na soczewki. Dzięki temu, nawet przy bardziej intensywnych opadach, do lornetki nie przedostanie się woda.

Lornetka myśliwska Kandar 10 × 50 — pomocna w każdej sytuacji

Lornetka myśliwska Kandar 10 × 50 to urządzenie, które sprawdzi się w każdej sytuacji. Zabezpieczenie przed działaniem promieni UV sprawia, że nawet przy intensywnie świecącym słońcu obserwowanie otaczającej przyrody nie będzie stanowiło większego problemu. Pryzmaty zostały wykonane z najwyższej jakości szkła BaK-4, które odznacza się doskonałą jakością obrazu. Dla lepszego efektu zostały one pokryte kilkoma warstwami typu Multi Coated, przez co użytkownik może cieszyć się dobrą transmisją światła oraz ostrym, wyraźnym obrazem.

Lornetka Kandar 10 × 50 — dlaczego warto?

Dostępna w naszym sklepie latarka Kandar 10 × 50 to bez wątpienia sprzęt, w który powinien zaopatrzyć się każdy, kto pragnie rozpocząć swoją przygodę z myślistwem. Opinie na temat tego urządzenia nie pozostawiają złudzeń. Jest to sprzęt wykonany z dbałością o każdy szczegół. Również korzystna oraz konkurencyjna cena tej lornetki sprawia, że jest ona warta zakupu.