• Lornetka KANDAR 32x42 szklana optyka + pokrowiec
 • Lornetka KANDAR 32x42 szklana optyka + pokrowiec
 • Lornetka KANDAR 32x42 szklana optyka + pokrowiec
 • Lornetka KANDAR 32x42 szklana optyka + pokrowiec

Lornetka KANDAR 32x42 szklana optyka + pokrowiec

2021-05-21
Cena: 69,10 zł
Lornetka KANDAR 32x42 szklana optyka + pokrowiec - by , Styczeń 1, 2021
1/ 5stars
<p style="color:#222222;font-family:'Open Sans', sans-serif;font-size:16px;">Lornetka jest przyrządem optycznym w postaci dwóch lunet, sprzężonych równolegle, która umożliwia obuoczną obserwację odległych obiektów..</p> <p style="color:#222222;font-family:'Open Sans', sans-serif;font-size:16px;">Lornetka KANDAR A16 32×42 black to uniwersalna, kompaktowa konstrukcja o doskonałym współczynniku jakości optycznej do ceny. Lornetka kompaktowa idealnie sprawdzająca się na koncertach, w teatrze (znacznie lepiej niż proste lornetki teatralne), na imprezach masowych oraz rozgrywkach sportowych.</p> <p style="color:#222222;font-family:'Open Sans', sans-serif;font-size:16px;">Za jakość obrazu odpowiadają w niej nowoczesne pryzmaty typu roof (dachowe), które umożliwiły zmniejszenie jej rozmiarów do minimum. Soczewki wykonane w wysokiej jakości szkła optycznego pokrytego powłokami antyrefleksyjnymi zapewniają doskonałą transmisję światła i wierne odwzorowanie obrazu.</p> <p style="color:#222222;font-family:'Open Sans', sans-serif;font-size:16px;">Wygodne centralne pokrętło ostrości pozwala na wygodne prowadzenie obserwacji. Dodatkowe pokrętło w prawym okularze pozwala na lepszą regulację ostrości w przypadku osób, które nie widzą tak samo jednym i drugim okiem.</p> <p style="color:#222222;font-family:'Open Sans', sans-serif;font-size:16px;">Metalowy szkielet i ergonomiczny korpus powlekany gumą zapewniają odpowiednią wytrzymałość i komfortowe użytkowanie.</p>

LORNETKA Kandar 32x42 szklana optyka

Parametry techniczne:

 • Średnica obiektywów – 42 mm
 • Powiększenie – stałe x 32
 • Liniowe pole widzenia – 1500m/10000m
 • Pryzmaty – roof (dachowe)
 • Regulacja ostrości – centralna + prawy okular
 • Wymiary – 145 mm na 130 mm
 • Waga – 405 g
 • W komplecie – linka do lornetki, pokrowiec, ściereczka do czyszczenia
Ilość

Lornetka jest przyrządem optycznym w postaci dwóch lunet, sprzężonych równolegle, która umożliwia obuoczną obserwację odległych obiektów..

Lornetka KANDAR A16 32×42 black to uniwersalna, kompaktowa konstrukcja o doskonałym współczynniku jakości optycznej do ceny. Lornetka kompaktowa idealnie sprawdzająca się na koncertach, w teatrze (znacznie lepiej niż proste lornetki teatralne), na imprezach masowych oraz rozgrywkach sportowych.

Za jakość obrazu odpowiadają w niej nowoczesne pryzmaty typu roof (dachowe), które umożliwiły zmniejszenie jej rozmiarów do minimum. Soczewki wykonane w wysokiej jakości szkła optycznego pokrytego powłokami antyrefleksyjnymi zapewniają doskonałą transmisję światła i wierne odwzorowanie obrazu.

Wygodne centralne pokrętło ostrości pozwala na wygodne prowadzenie obserwacji. Dodatkowe pokrętło w prawym okularze pozwala na lepszą regulację ostrości w przypadku osób, które nie widzą tak samo jednym i drugim okiem.

Metalowy szkielet i ergonomiczny korpus powlekany gumą zapewniają odpowiednią wytrzymałość i komfortowe użytkowanie.