• Lornetka KANDAR 32x42 szklana optyka + pokrowiec
 • Lornetka KANDAR 32x42 szklana optyka + pokrowiec
 • Lornetka KANDAR 32x42 szklana optyka + pokrowiec
 • Lornetka KANDAR 32x42 szklana optyka + pokrowiec

Lornetka KANDAR 32x42 szklana optyka + pokrowiec

2021-05-21
Cena: 69,10 zł
Lornetka KANDAR 32x42 szklana optyka + pokrowiec - by , Styczeń 1, 2021
1/ 5stars
<p>Lornetka Kandar Black 32 × 42 to dopracowane akcesorium, które umożliwia wygodne obserwowanie odległych obiektów zarówno w trakcie wydarzeń kulturowych i sportowych, jak i podczas wycieczek w teren. Opinie użytkowników pokazują, że do najważniejszych cech prezentowanego produktu należy zaliczyć kompaktowość, dobrą jakość wykonania oraz świetny stosunek jakości optycznej do ceny.</p> <h2>Kandar – lornetka Black 32 × 42 z nowoczesnymi pryzmatami typu roof</h2> <p>Jakość optyczna, a zarazem kompaktowość modelu Kandar A16 Black 32 × 42 wynikają z przemyślanej konstrukcji lornetki, w której producent zastosował nowoczesne pryzmaty dachowe (roofy). Nie bez znaczenia pozostaje również fakt, że akcesorium doskonale odwzorowuje obraz i świetnie transmituje światło. Jest to możliwe ze względu na materiał zastosowany do stworzenia soczewek, jakim jest wysokiej jakości szkło optyczne, które dodatkowo zostało pokryte antyrefleksyjnymi powłokami. Lornetka Kandar Black 32 × 42 okaże się niezastąpiona niezależnie od warunków.</p> <h2>Black lornetka Kandar 32 × 42 – specyfikacja</h2> <p>Kandar A16 Black 32 × 42 to również akcesorium, które może się pochwalić świetną specyfikacją techniczną. Średnica obiektów plasuje się na poziomie 42 milimetrów, a przy tym lornetka umożliwia nawet 32-krotne powiększenie obrazu, zachowując jego dobrą jakość. Ostrość możemy regulować centralnie, a także osobno w prawym okularze, co jest ogromnym ułatwieniem dla osób ze specyficznymi wadami wzroku.</p> <h2>Kandar A16 Black 32 × 42 – ergonomiczna lornetka w zestawie z pokrowcem, linką i ściereczką</h2> <p>W zestawie z lornetką Kandar Black 32 × 42 otrzymamy praktyczny pokrowiec, który przedłuży jej żywotność oraz ułatwi przechowywanie. Za wygodę użytkowania odpowiada natomiast dołączona linka, dzięki której akcesorium możemy zawiesić na szyi, chroniąc je przed przypadkowym upadkiem. Producent zadbał również o odpowiednią ściereczkę do czyszczenia, która bez względu na warunki zapewni nam doskonałą widoczność. To wszystko idzie w parze z naprawdę przystępną ceną, która pozostaje w atrakcyjnym stosunku z jakością produktu.</p>

LORNETKA Kandar 32x42 szklana optyka

Parametry techniczne:

 • Średnica obiektywów – 42 mm
 • Powiększenie – stałe x 32
 • Liniowe pole widzenia – 1500m/10000m
 • Pryzmaty – roof (dachowe)
 • Regulacja ostrości – centralna + prawy okular
 • Wymiary – 145 mm na 130 mm
 • Waga – 405 g
 • W komplecie – linka do lornetki, pokrowiec, ściereczka do czyszczenia
Ilość

Lornetka Kandar Black 32 × 42 to dopracowane akcesorium, które umożliwia wygodne obserwowanie odległych obiektów zarówno w trakcie wydarzeń kulturowych i sportowych, jak i podczas wycieczek w teren. Opinie użytkowników pokazują, że do najważniejszych cech prezentowanego produktu należy zaliczyć kompaktowość, dobrą jakość wykonania oraz świetny stosunek jakości optycznej do ceny.

Kandar – lornetka Black 32 × 42 z nowoczesnymi pryzmatami typu roof

Jakość optyczna, a zarazem kompaktowość modelu Kandar A16 Black 32 × 42 wynikają z przemyślanej konstrukcji lornetki, w której producent zastosował nowoczesne pryzmaty dachowe (roofy). Nie bez znaczenia pozostaje również fakt, że akcesorium doskonale odwzorowuje obraz i świetnie transmituje światło. Jest to możliwe ze względu na materiał zastosowany do stworzenia soczewek, jakim jest wysokiej jakości szkło optyczne, które dodatkowo zostało pokryte antyrefleksyjnymi powłokami. Lornetka Kandar Black 32 × 42 okaże się niezastąpiona niezależnie od warunków.

Black lornetka Kandar 32 × 42 – specyfikacja

Kandar A16 Black 32 × 42 to również akcesorium, które może się pochwalić świetną specyfikacją techniczną. Średnica obiektów plasuje się na poziomie 42 milimetrów, a przy tym lornetka umożliwia nawet 32-krotne powiększenie obrazu, zachowując jego dobrą jakość. Ostrość możemy regulować centralnie, a także osobno w prawym okularze, co jest ogromnym ułatwieniem dla osób ze specyficznymi wadami wzroku.

Kandar A16 Black 32 × 42 – ergonomiczna lornetka w zestawie z pokrowcem, linką i ściereczką

W zestawie z lornetką Kandar Black 32 × 42 otrzymamy praktyczny pokrowiec, który przedłuży jej żywotność oraz ułatwi przechowywanie. Za wygodę użytkowania odpowiada natomiast dołączona linka, dzięki której akcesorium możemy zawiesić na szyi, chroniąc je przed przypadkowym upadkiem. Producent zadbał również o odpowiednią ściereczkę do czyszczenia, która bez względu na warunki zapewni nam doskonałą widoczność. To wszystko idzie w parze z naprawdę przystępną ceną, która pozostaje w atrakcyjnym stosunku z jakością produktu.