• Snajper noktowizor koszulka

Snajper noktowizor koszulka

2021-05-21
Cena: 30,08 zł
Snajper noktowizor koszulka - by , Styczeń 1, 2021
1/ 5stars
<p><img src="https://extremewear.pl/img/cms/adler137tabelka.png" alt="" width="400" height="411" /></p> <p>Koszulka Snajper to wysokiej jakości produkt, który został wykonany z wytrzymałego materiału, a dekolt wykończono dzianiną z 5% domieszką elastanu. Produkt utrzymany jest w stylistyce khaki, co z pewnością przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom militarnych barw. Koszulka wykazuje niezwykłą wytrzymałość, dzięki czemu zachowa swój zadbany wygląd przez długi czas.</p> <h2>Snajper Noktowizor - Koszulka</h2> <p>Znajdująca się w asortymencie naszego sklepu koszulka to wysokiej klasy produkt, który jest niezwykle komfortowy w noszeniu. Precyzyjne wykończenie oraz elastyczność sprawiają, że ubranie nie rozciąga się podczas noszenia. Co więcej, koszulka nie niszczy się w praniu, co jest wynikiem wysokiej klasy materiałów użytych do produkcji.</p> <h2>Wysokogatunkowa koszulka snajper - sklep</h2> <p>Nasz sklep oferuje koszulkę khaki wyróżniającą się starannym wykonaniem, co spotyka się z uznaniem wśród korzystających z naszej oferty klientów. Produkt ten to doskonały wybór, który sprawdzi się w szafie każdego fascynata wojskowości. Dzięki temu stworzysz przy jego użyciu wiele militarnych stylizacji. </p> <h2>Koszulka snajper noktowizor - cena</h2> <p>Dostępna w asortymencie naszego sklepu koszulka to produkt chwalony nie tylko za swoją niezwykłą elastyczność oraz szeroki wybór rozmiarów, ale również atrakcyjną cenę, która dodatkowo zachęca do jego zakupu. Wybierając produkty oferowane naszym klientom, staramy się proponować jedynie solidne rozwiązania, z jakich użytkownicy będą w pełni zadowoleni. </p> <h2>Snajper noktowizor koszulka - opinie</h2> <p>Oferowana przez nas koszulka zdobywa szereg pozytywnych opinii ze strony usatysfakcjonowanych z jej użytkowania klientów, co jest wynikiem dbałości o najmniejsze szczegóły podczas jej produkcji. </p> <p>W naszej pracy stawiamy również na najlepsze standardy obsługi, aby nasi klienci mogli czuć się komfortowo podczas każdej transakcji. Ponadto, w razie jakichkolwiek pytań można się z nami skonsultować w celu uzyskania potrzebnych do podjęcia optymalnej decyzji informacji.</p>
  • uniwersalna koszulka o  gramaturze 200 w stylistyce khaki
  • krój z bocznymi szwami
  • dekolt wykończony dzianiną ściągaczową z domieszką 5% elastanu
  • taśma wokół szyi w kolorze koszulki
  • taśma wzmacniająca na ramionach
Rozmiar
Ilość

Koszulka Snajper to wysokiej jakości produkt, który został wykonany z wytrzymałego materiału, a dekolt wykończono dzianiną z 5% domieszką elastanu. Produkt utrzymany jest w stylistyce khaki, co z pewnością przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom militarnych barw. Koszulka wykazuje niezwykłą wytrzymałość, dzięki czemu zachowa swój zadbany wygląd przez długi czas.

Snajper Noktowizor - Koszulka

Znajdująca się w asortymencie naszego sklepu koszulka to wysokiej klasy produkt, który jest niezwykle komfortowy w noszeniu. Precyzyjne wykończenie oraz elastyczność sprawiają, że ubranie nie rozciąga się podczas noszenia. Co więcej, koszulka nie niszczy się w praniu, co jest wynikiem wysokiej klasy materiałów użytych do produkcji.

Wysokogatunkowa koszulka snajper - sklep

Nasz sklep oferuje koszulkę khaki wyróżniającą się starannym wykonaniem, co spotyka się z uznaniem wśród korzystających z naszej oferty klientów. Produkt ten to doskonały wybór, który sprawdzi się w szafie każdego fascynata wojskowości. Dzięki temu stworzysz przy jego użyciu wiele militarnych stylizacji. 

Koszulka snajper noktowizor - cena

Dostępna w asortymencie naszego sklepu koszulka to produkt chwalony nie tylko za swoją niezwykłą elastyczność oraz szeroki wybór rozmiarów, ale również atrakcyjną cenę, która dodatkowo zachęca do jego zakupu. Wybierając produkty oferowane naszym klientom, staramy się proponować jedynie solidne rozwiązania, z jakich użytkownicy będą w pełni zadowoleni. 

Snajper noktowizor koszulka - opinie

Oferowana przez nas koszulka zdobywa szereg pozytywnych opinii ze strony usatysfakcjonowanych z jej użytkowania klientów, co jest wynikiem dbałości o najmniejsze szczegóły podczas jej produkcji. 

W naszej pracy stawiamy również na najlepsze standardy obsługi, aby nasi klienci mogli czuć się komfortowo podczas każdej transakcji. Ponadto, w razie jakichkolwiek pytań można się z nami skonsultować w celu uzyskania potrzebnych do podjęcia optymalnej decyzji informacji.