• Wojska Obrony Terytorialnej koszulka

Wojska Obrony Terytorialnej koszulka

2021-05-21
Cena: 30,08 zł
Wojska Obrony Terytorialnej koszulka - by , Styczeń 1, 2021
1/ 5stars
<p><img src="https://extremewear.pl/img/cms/meskie2%20JHK%20190gm2.png" alt="" width="500" height="328" /></p> <p></p> <p>W naszym sklepie oferujemy naszywki oraz ubrania dla wszystkich fascynatów militariów. Koszulka WOT jest doskonałym produktem, który spodoba się klientom o najbardziej wymagających gustach. Wszystkie prezentowane artykuły wyróżniają się solidnym wykonaniem. Każdego dnia staramy się poszerzać gamę dostępnych w naszym sklepie produktów, ponieważ zdajemy sobie sprawę, że odwiedzają nas klienci o zróżnicowanych preferencjach. Co więcej, w momencie wystąpienia wątpliwości, możesz się z nami skontaktować, a my udzielimy Ci wszelkich informacji potrzebnych do dokonania satysfakcjonującego zakupu.</p> <h2>Koszulka wojska obrony terytorialnej</h2> <p>Znajdująca się w naszym sklepie koszulka WOT utrzymana jest w stylistyce khaki i wykonana została z dobrej jakości materiału z niewielką domieszką elastanu. Produkt cechuje się precyzyjnym wykończeniem oraz uniwersalnością. Ponadto w naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór rozmiarów, których tabela dostępna jest na tej samej stronie, co prezentowany produkt. Koszulka posiada dekolt wykończony dzianiną ściągaczową, a wokół szyi znajduje się taśma w kolorze dopasowanym do barwy ubrania. </p> <h2>Koszulka WOT - cena</h2> <p>Dostępną w naszym sklepie internetowym koszulkę wojska obrony terytorialnej znajdziesz w korzystnej cenie, która z całą pewnością będzie dla Ciebie atrakcyjna i zachęci Cię do zakupu. Produkt został stworzony z myślą o każdym pasjonacie militariów, któremu zależy na poszerzaniu swojej kolekcji o nowe, dobrej jakości ubrania. W naszym sklepie staramy się udostępniać najlepsze produkty w przystępnych cenach, ponieważ zdajemy sobie sprawę, że jest to ważny element wpływający na podejmowanie decyzji.</p> <p>Co więcej, każdego dnia stawiamy na ulepszanie standardów obsługi, abyś był zadowolony z kontaktu z nami. Naszą pracę wykonujemy w sposób rzetelny i profesjonalny, dlatego zdobywamy dobre opinie nie tylko dotyczące asortymentu, ale także na temat podejścia i zaangażowania się w pomoc każdemu kontaktującemu się z nami klientowi.</p>
  • uniwersalna koszulka o  gramaturze 200 w stylistyce khaki
  • krój z bocznymi szwami
  • dekolt wykończony dzianiną ściągaczową z domieszką 5% elastanu
  • taśma wokół szyi w kolorze koszulki
  • taśma wzmacniająca na ramionach
Rozmiar
Ilość

W naszym sklepie oferujemy naszywki oraz ubrania dla wszystkich fascynatów militariów. Koszulka WOT jest doskonałym produktem, który spodoba się klientom o najbardziej wymagających gustach. Wszystkie prezentowane artykuły wyróżniają się solidnym wykonaniem. Każdego dnia staramy się poszerzać gamę dostępnych w naszym sklepie produktów, ponieważ zdajemy sobie sprawę, że odwiedzają nas klienci o zróżnicowanych preferencjach. Co więcej, w momencie wystąpienia wątpliwości, możesz się z nami skontaktować, a my udzielimy Ci wszelkich informacji potrzebnych do dokonania satysfakcjonującego zakupu.

Koszulka wojska obrony terytorialnej

Znajdująca się w naszym sklepie koszulka WOT utrzymana jest w stylistyce khaki i wykonana została z dobrej jakości materiału z niewielką domieszką elastanu. Produkt cechuje się precyzyjnym wykończeniem oraz uniwersalnością. Ponadto w naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór rozmiarów, których tabela dostępna jest na tej samej stronie, co prezentowany produkt. Koszulka posiada dekolt wykończony dzianiną ściągaczową, a wokół szyi znajduje się taśma w kolorze dopasowanym do barwy ubrania. 

Koszulka WOT - cena

Dostępną w naszym sklepie internetowym koszulkę wojska obrony terytorialnej znajdziesz w korzystnej cenie, która z całą pewnością będzie dla Ciebie atrakcyjna i zachęci Cię do zakupu. Produkt został stworzony z myślą o każdym pasjonacie militariów, któremu zależy na poszerzaniu swojej kolekcji o nowe, dobrej jakości ubrania. W naszym sklepie staramy się udostępniać najlepsze produkty w przystępnych cenach, ponieważ zdajemy sobie sprawę, że jest to ważny element wpływający na podejmowanie decyzji.

Co więcej, każdego dnia stawiamy na ulepszanie standardów obsługi, abyś był zadowolony z kontaktu z nami. Naszą pracę wykonujemy w sposób rzetelny i profesjonalny, dlatego zdobywamy dobre opinie nie tylko dotyczące asortymentu, ale także na temat podejścia i zaangażowania się w pomoc każdemu kontaktującemu się z nami klientowi.