• RĘKAWICE rękawiczki taktyczne 101 INC OLIVE
  • RĘKAWICE rękawiczki taktyczne 101 INC OLIVE
  • RĘKAWICE rękawiczki taktyczne 101 INC OLIVE

RĘKAWICE rękawiczki taktyczne 101 INC OLIVE

2021-05-21
Cena: 73,16 zł
RĘKAWICE rękawiczki taktyczne 101 INC OLIVE - by , Styczeń 1, 2021
1/ 5stars
<h2>Rękawice taktyczne 101 INC Olive</h2> <p>Znajdujące się w naszej ofercie rękawiczki taktyczne 101 INC Olive to wysokogatunkowy produkt wykonany z 40% skóry syntetycznej oraz 40% four-way stretchy fabric. Akcesorium zostało zaopatrzone w specjalne panele w okolicy palców wyprodukowane z tworzywa sztucznego w celu dodatkowej ochrony. Rękawice zapewniają doskonały uchwyt na głównych punktach, a ich noszenie jest nadzwyczaj komfortowe. </p> <p>Dzięki mocnemu rzepowi z łatwością można je precyzyjne zapiąć, bez obawy o niefortunne zsunięcie się rękawiczek w trakcie wykonywania określonych czynności. </p> <h2>Rękawiczki taktyczne 101 INC Olive - cena</h2> <p>Dostępne na naszej stronie internetowej rękawice taktyczne 101 INC Olive posiadają przystępną cenę, której poziom spotyka się z uznaniem ze strony klientów. Ponadto oferowane przez nas akcesorium cieszy się pozytywnymi opiniami, co jest wynikiem jego starannego wykończenia z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. </p> <h2>Rękawice taktyczne 101 INC Olive - co warto wiedzieć?</h2> <p>Czubki palców w rękawicach taktycznych 101 INC Olive posiadają podwójną warstwę, dodatkowo chroniącą skórę przed skaleczeniem. Projekt zapewnia maksymalne wrażenia dotykowe bez obawy o utratę zwinności.</p> <p>Dodatkowym atutem, znajdującego się w naszym asortymencie produktu jest zastosowanie w nim wzmocnienia z pianki w newralgicznych, narażonych na otarcia miejscach. Wykonany z materiału spód umożliwia swobodną wymianę powietrza, a także zapewnia stabilny chwyt. </p> <p>Na naszej stronie internetowej można zaopatrzyć się w rękawice taktyczne 101 INC Olive w różnych rozmiarach mieszczących się w przedziale od S do XXL. </p> <h2>Dlaczego warto wybrać nasz sklep?</h2> <p>Wybór naszej oferty wiąże się z wieloma korzyściami, które są gwarancją satysfakcji z dokonanych zakupów. Przede wszystkim proponujemy jedynie sprawdzone akcesoria, takie jak rękawiczki taktyczne 101 INC Olive, które przez długi czas posłużą swojemu użytkownikowi. Z chęcią dzielimy się również swoją wiedzą, przekazując cenne wskazówki i porady.</p>

Rękawice Tactical Glove Operator Wykonane z 40% skóry syntetycznej i 40% four - way stretchy fabric.

  • Zaopatrzone w palcowe panele z tworzywa sztucznego/gumy dla dodatkowej ochrony
  • Rekawice oferują perfekcyjny uchwyt na głównych punktach
  • Mocne rzep dla doskonałego zapięcia
  • Czubki palców posiadają podwójną warstwę
  • Projekt pozwala na maksymalne wrażenia dotykowe bez utraty zwinności
  • Kolor: olive

Rękawiczki taktyczne ze wzmocnieniami z pianki w newralgicznych miejscach.

Spód wykonany z materiału pozwalający na dobre właściwości oddychające a także pewny chwyt.

Rozmiar
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Rękawice taktyczne 101 INC Olive

Znajdujące się w naszej ofercie rękawiczki taktyczne 101 INC Olive to wysokogatunkowy produkt wykonany z 40% skóry syntetycznej oraz 40% four-way stretchy fabric. Akcesorium zostało zaopatrzone w specjalne panele w okolicy palców wyprodukowane z tworzywa sztucznego w celu dodatkowej ochrony. Rękawice zapewniają doskonały uchwyt na głównych punktach, a ich noszenie jest nadzwyczaj komfortowe. 

Dzięki mocnemu rzepowi z łatwością można je precyzyjne zapiąć, bez obawy o niefortunne zsunięcie się rękawiczek w trakcie wykonywania określonych czynności. 

Rękawiczki taktyczne 101 INC Olive - cena

Dostępne na naszej stronie internetowej rękawice taktyczne 101 INC Olive posiadają przystępną cenę, której poziom spotyka się z uznaniem ze strony klientów. Ponadto oferowane przez nas akcesorium cieszy się pozytywnymi opiniami, co jest wynikiem jego starannego wykończenia z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. 

Rękawice taktyczne 101 INC Olive - co warto wiedzieć?

Czubki palców w rękawicach taktycznych 101 INC Olive posiadają podwójną warstwę, dodatkowo chroniącą skórę przed skaleczeniem. Projekt zapewnia maksymalne wrażenia dotykowe bez obawy o utratę zwinności.

Dodatkowym atutem, znajdującego się w naszym asortymencie produktu jest zastosowanie w nim wzmocnienia z pianki w newralgicznych, narażonych na otarcia miejscach. Wykonany z materiału spód umożliwia swobodną wymianę powietrza, a także zapewnia stabilny chwyt. 

Na naszej stronie internetowej można zaopatrzyć się w rękawice taktyczne 101 INC Olive w różnych rozmiarach mieszczących się w przedziale od S do XXL. 

Dlaczego warto wybrać nasz sklep?

Wybór naszej oferty wiąże się z wieloma korzyściami, które są gwarancją satysfakcji z dokonanych zakupów. Przede wszystkim proponujemy jedynie sprawdzone akcesoria, takie jak rękawiczki taktyczne 101 INC Olive, które przez długi czas posłużą swojemu użytkownikowi. Z chęcią dzielimy się również swoją wiedzą, przekazując cenne wskazówki i porady.