• Koszulka techniczna 25 BKPow

Koszulka techniczna 25 BKPow

2021-05-21
Cena: 31,71 zł
Koszulka techniczna 25 BKPow - by , Styczeń 1, 2021
1/ 5stars
<p><img src="https://extremewear.pl/img/cms/meskie2%20JHK%20190gm2.png" alt="" width="500" height="328" /></p> <p>Koszulka 25 Brygady Kawalerii to wysokiej jakości ubranie techniczne, które z powodzeniem może być wykorzystywane do prowadzenia działań w terenie, a także w innych celach. Wykonana została ze specjalnej oddychającej tkaniny CONTROL DRY, która zapewnia odpowiedni przepływ powietrza w każdych warunkach. Tego rodzaju materiał sprawia, że nie ma obaw co do możliwości przegrzania. Dodatkowym zabezpieczeniem w tej kwestii jest wygodny krój z krótkim rękawem - koszulka 25 Brygady Kawalerii posiada raglanowy rękaw, dzięki któremu możesz zachować odpowiedni komfort w każdych warunkach. Termoaktywny wariant zastosowany w tej koszulce sprawia, że możliwe jest utrzymanie stałego poziomu ciepła ciała, niezależnie od panujących warunków. Jednocześnie specjalnie dobrany materiał zapewnia odpowiednią przepuszczalność - koszulka 25 Brygady Kawalerii świetnie “oddycha” w każdej sytuacji. Jest to więc idealny wybór dla Ciebie, jeśli od odzieży oczekujesz niezawodności w każdych warunkach. Materiał 100% poliestru zawsze pozostaje tak samo trwały oraz odporny na wszelkiego rodzaju uszkodzenia. </p> <h2>Zadbaj o wygodę z koszulką 25 Brygady Kawalerii</h2> <p>Wygoda to podstawa, szczególnie w przypadku odzieży technicznej. Komfort zawsze stawiasz na pierwszym miejscu, również w trakcie kompletowania swojej garderoby? W takim razie specjalnie przygotowana koszulka 25 Brygady Kawalerii jest w sam raz dla Ciebie. Oprócz funkcjonalności możesz liczyć również na wyjątkowo estetyczne wykonanie. Szwy są praktycznie niewidoczne, dzięki zastosowaniu nici w tym samym kolorze co materiał koszulki - taki wariant wykończenia zastosowano zarówno na rękawach i pachach, jak i okrągłym dekolcie. Dodatkowym urozmaiceniem są specjalne panele umieszczone pod pachami. </p> <p>Tematykę koszulki 25 Brygady Kawalerii zdradza specjalny nadruk, idealnie przylegający do materiału. Nadruk w każdych warunkach pozostaje tak samo odporny na wszelkie uszkodzenia, które mogłyby negatywnie wpłynąć na wygląd całej koszulki. </p>
  • -koszulka techniczna, termoaktywna, oddychająca tkanina CONTROL DRY. 100% poliester
  • -trwały nadruk odporny na uszkodzenia
  • -Koszulka techniczna z krótkim, raglanowym rękawem.
  • -Okrągły dekolt wykończony krytymi szwami w tym samym kolorze. Panele pod pachami. Szwy na rękawach i pachach w tym samym kolorze.
Rozmiar
Ilość

Koszulka 25 Brygady Kawalerii to wysokiej jakości ubranie techniczne, które z powodzeniem może być wykorzystywane do prowadzenia działań w terenie, a także w innych celach. Wykonana została ze specjalnej oddychającej tkaniny CONTROL DRY, która zapewnia odpowiedni przepływ powietrza w każdych warunkach. Tego rodzaju materiał sprawia, że nie ma obaw co do możliwości przegrzania. Dodatkowym zabezpieczeniem w tej kwestii jest wygodny krój z krótkim rękawem - koszulka 25 Brygady Kawalerii posiada raglanowy rękaw, dzięki któremu możesz zachować odpowiedni komfort w każdych warunkach. Termoaktywny wariant zastosowany w tej koszulce sprawia, że możliwe jest utrzymanie stałego poziomu ciepła ciała, niezależnie od panujących warunków. Jednocześnie specjalnie dobrany materiał zapewnia odpowiednią przepuszczalność - koszulka 25 Brygady Kawalerii świetnie “oddycha” w każdej sytuacji. Jest to więc idealny wybór dla Ciebie, jeśli od odzieży oczekujesz niezawodności w każdych warunkach. Materiał 100% poliestru zawsze pozostaje tak samo trwały oraz odporny na wszelkiego rodzaju uszkodzenia. 

Zadbaj o wygodę z koszulką 25 Brygady Kawalerii

Wygoda to podstawa, szczególnie w przypadku odzieży technicznej. Komfort zawsze stawiasz na pierwszym miejscu, również w trakcie kompletowania swojej garderoby? W takim razie specjalnie przygotowana koszulka 25 Brygady Kawalerii jest w sam raz dla Ciebie. Oprócz funkcjonalności możesz liczyć również na wyjątkowo estetyczne wykonanie. Szwy są praktycznie niewidoczne, dzięki zastosowaniu nici w tym samym kolorze co materiał koszulki - taki wariant wykończenia zastosowano zarówno na rękawach i pachach, jak i okrągłym dekolcie. Dodatkowym urozmaiceniem są specjalne panele umieszczone pod pachami. 

Tematykę koszulki 25 Brygady Kawalerii zdradza specjalny nadruk, idealnie przylegający do materiału. Nadruk w każdych warunkach pozostaje tak samo odporny na wszelkie uszkodzenia, które mogłyby negatywnie wpłynąć na wygląd całej koszulki.