• KURTKA POLAR TAKTYCZNY WOJSKOWY COMBAT 101inc
  • KURTKA POLAR TAKTYCZNY WOJSKOWY COMBAT 101inc
  • KURTKA POLAR TAKTYCZNY WOJSKOWY COMBAT 101inc

KURTKA POLAR TAKTYCZNY WOJSKOWY COMBAT 101inc

2021-05-21
Cena: 161,79 zł
KURTKA POLAR TAKTYCZNY WOJSKOWY COMBAT 101inc - by , Styczeń 1, 2021
1/ 5stars
<p><img src="https://extremewear.pl/img/cms/KURTKA-POLAR-TAKTYCZNY-WOJSKOWY-COMBAT-101inc-r-M-Model-combat.jpg" width="600" height="171" alt="KURTKA-POLAR-TAKTYCZNY-WOJSKOWY-COMBAT-1" /></p> <p></p> <p>Kurtka Combat 101INC to wysokiej jakości bluza wojskowa wykonana z trwałego poliestru. Przód kurtki został wykonany z materiału polarowego, który zapewnia doskonałą izolację termiczną, natomiast tył to poliester typu rip-stop - bardzo odporny na wszelkie przetarcia oraz uszkodzenia. Polar taktyczny wojskowy Combat posiada specjalne otwory wentylacyjne zamykane na zamek błyskawiczny. Są one umieszczone pod pachami i pozwalają na regulację przepływu powietrza, co natomiast pozytywnie wpływa na poziom wentylacji w trakcie aktywności fizycznej. Ten model kurtki cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem, zbierając również wiele pozytywnych opinii ze strony tych klientów, którzy zdecydowali się już na zakup. </p> <h2>Bluza wojskowa polar - wysoka jakość, atrakcyjna cena </h2> <p>Polar taktyczny cieszy się tak dużym uznaniem nie bez powodu. Oprócz wymienionych wcześniej otworów wentylacyjnych model ten został wyposażony również w dwie kieszenie przednie, umożliwiające przechowywanie różnych drobnych przedmiotów. Dodatkowo, na górze rękawów umieszczone są dwie kieszenie cargo, dzięki którym można mieć przy sobie jeszcze więcej potrzebnych akcesoriów. Kurtka combat 101INC ma prosty design, jako że utrzymana jest w klasycznym kolorze zieleni, kojarzonym z umundurowaniem wojskowym. Nie ma jednak przeszkód do spersonalizowania tego elementu garderoby, jako że istnieje możliwość mocowania naszywek za pomocą rzepów. Naszywki mogą zostać umieszczone z przodu, z tyłu i na rękawach bluzy wojskowej. Polar w ten sposób można spersonalizować zgodnie ze swoimi indywidualnymi oczekiwaniami. </p> <h2>Polar taktyczny wojskowy combat w ofercie naszego sklepu internetowego </h2> <p>W celu dopasowania bluzy warto skorzystać z elastycznego sznurka z blokadami, który znajduje się na wysokości talii. Ściągając końce sznurka można regulować stopień przegania kurtki do ciała. Producent FOSTEX 101 INC zadbał więc nawet o najdrobniejsze szczegóły wykonania tego elementu garderoby, tym samym wpływając pozytywnie na komfort noszenia. </p>

Bluza wojskowa polarowa COMBAT od 101inc FOSTEX

  • kamizelka wykonana jest z Poliestru.
  • przód polar, plecy poliester rip-stop
  • pod pachami otwory wentylacyjne otwierane na zamek.
  • dwie kieszenie na przodzie oraz dwie cargo kieszenie na górze rękawów.
  • Jest możliwość mocowania naszywek na rzep jak na przodzie tak i z tyłu oraz na rękawach kamizelki.
  • kamizelka jest wyposażona w elastyczny sznurek z blokadami w taili.
  • zapięcie na zamek YKK
  • producent FOSTEX 101inc
Rozmiar
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

KURTKA-POLAR-TAKTYCZNY-WOJSKOWY-COMBAT-1

Kurtka Combat 101INC to wysokiej jakości bluza wojskowa wykonana z trwałego poliestru. Przód kurtki został wykonany z materiału polarowego, który zapewnia doskonałą izolację termiczną, natomiast tył to poliester typu rip-stop - bardzo odporny na wszelkie przetarcia oraz uszkodzenia. Polar taktyczny wojskowy Combat posiada specjalne otwory wentylacyjne zamykane na zamek błyskawiczny. Są one umieszczone pod pachami i pozwalają na regulację przepływu powietrza, co natomiast pozytywnie wpływa na poziom wentylacji w trakcie aktywności fizycznej. Ten model kurtki cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem, zbierając również wiele pozytywnych opinii ze strony tych klientów, którzy zdecydowali się już na zakup. 

Bluza wojskowa polar - wysoka jakość, atrakcyjna cena 

Polar taktyczny cieszy się tak dużym uznaniem nie bez powodu. Oprócz wymienionych wcześniej otworów wentylacyjnych model ten został wyposażony również w dwie kieszenie przednie, umożliwiające przechowywanie różnych drobnych przedmiotów. Dodatkowo, na górze rękawów umieszczone są dwie kieszenie cargo, dzięki którym można mieć przy sobie jeszcze więcej potrzebnych akcesoriów. Kurtka combat 101INC ma prosty design, jako że utrzymana jest w klasycznym kolorze zieleni, kojarzonym z umundurowaniem wojskowym. Nie ma jednak przeszkód do spersonalizowania tego elementu garderoby, jako że istnieje możliwość mocowania naszywek za pomocą rzepów. Naszywki mogą zostać umieszczone z przodu, z tyłu i na rękawach bluzy wojskowej. Polar w ten sposób można spersonalizować zgodnie ze swoimi indywidualnymi oczekiwaniami. 

Polar taktyczny wojskowy combat w ofercie naszego sklepu internetowego 

W celu dopasowania bluzy warto skorzystać z elastycznego sznurka z blokadami, który znajduje się na wysokości talii. Ściągając końce sznurka można regulować stopień przegania kurtki do ciała. Producent FOSTEX 101 INC zadbał więc nawet o najdrobniejsze szczegóły wykonania tego elementu garderoby, tym samym wpływając pozytywnie na komfort noszenia.