• KOMBINEZON PILOTA roz. 46-48
 • KOMBINEZON PILOTA roz. 46-48

KOMBINEZON PILOTA roz. 46-48

2021-05-21
Cena: 166,67 zł
KOMBINEZON PILOTA roz. 46-48 - by , Styczeń 1, 2021
1/ 5stars
<h2></h2> <p><img src="https://extremewear.pl/img/cms/KOMBINEZON-PILOTA-UBRANIE-PILOTA-STROJ-PILOT-46-48-EAN-GTIN-8719298006411.jpg" alt="" width="800" height="473" /></p> <p></p> <h2>KOMBINEZON PILOTA ROZ. 46-48</h2> <p>Odzież militarna powinna cechować się ponadprzeciętną trwałością materiałów oraz wysokim komfortem noszenia. Stanowi doskonałe rozwiązanie zarówno dla osób działających w służbie militarnej, jak i tych, którzy interesują się militariami, survivalami, czy wyprawami outdoorowymi. W naszej ofercie znajduje się profesjonalny kombinezon lotniczy (rozmiar 46-48), który spełnia unikalne wymagania dla środowiska lotniczego. Produkt pochodzi o renomowanego producenta na rynku Fostex Garments.</p> <h2>Kombinezon lotniczy rozmiar 46-48 – najważniejsze informacje o produkcie </h2> <p>Producent Fostex Garments specjalizuje się w produkcji oraz dystrybucji wysokiej jakości odzieży militarnej. Oferowany przez nas kombinezon pilota (rozmiar 46-48) został wykonany z mieszanki poliestru i bawełny, co zapewnia odpowiedni komfort noszenia i jednocześnie ponadprzeciętną trwałość materiału – nawet przy wzmożonym użytkowaniu. Kombinezon zapina się na suwak. Jest regulowany w pasie oraz w okolicach mankietów, co pozwala na dopasowanie opisywanego elementu odzieży do indywidualnych potrzeb i wymiarów ciała. Producent zadbał o naramienne kieszenie, dwie kieszenie od frontu oraz miejsca na naszywki/pagony. Kombinezon dostępny jest w rozmiarze 46-48.</p> <h2>Kombinezon lotniczy rozm. 46-48 – cena i opinie konsumentów</h2> <p></p> <p>Kombinezon pilota rz. 46-48 został zaprojektowany tak, aby zapewniać pełną swobodę ruchu podczas wykonywania skomplikowanych manewrów, czy realizowania wymagających wypraw. Wysoką jakość naszych usług sprzedażowych potwierdzają opinie setek zadowolonych klientów. Zapewniamy pełną zgodność produktu z opisem, bezproblemowy przebieg transakcji płatniczej, szybką realizację zamówienia oraz terminową wysyłkę na wskazany przez klienta adres. Cena opisywanego kombinezonu pilota (rozmiar 46-48) uwarunkowana jest przede wszystkim jakością wykonania oraz rodzajem materiału wykorzystanego w procesie produkcyjnym. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości co do opisywanej aukcji, zapraszamy do kontaktu. </p>

KOMBINEZON PILOTA ROZMIAR 46-48

 • materiał: 65% poliestru i 35% bawełny
 • kombinezon jednoczęściowy zapinany na suwak
 • miejsce na naszywkę na piersi (w miejsce czarnej)
 • rzep okrągły na naszywkę z przodu oraz na ramieniu
 • miejsca na pagony na ramionach
 • regulowany w pasie
 • kieszeń na dokumenty, mapę itp na ramieniu
 • dwie kieszenie od frontu
 • regulacja mankietów na rzep
 • nogawki zwężane u dołu
 • producent Fostex Garments
Ilość
Oczekiwanie na dostawę


KOMBINEZON PILOTA ROZ. 46-48

Odzież militarna powinna cechować się ponadprzeciętną trwałością materiałów oraz wysokim komfortem noszenia. Stanowi doskonałe rozwiązanie zarówno dla osób działających w służbie militarnej, jak i tych, którzy interesują się militariami, survivalami, czy wyprawami outdoorowymi. W naszej ofercie znajduje się profesjonalny kombinezon lotniczy (rozmiar 46-48), który spełnia unikalne wymagania dla środowiska lotniczego. Produkt pochodzi o renomowanego producenta na rynku Fostex Garments.

Kombinezon lotniczy rozmiar 46-48 – najważniejsze informacje o produkcie 

Producent Fostex Garments specjalizuje się w produkcji oraz dystrybucji wysokiej jakości odzieży militarnej. Oferowany przez nas kombinezon pilota (rozmiar 46-48) został wykonany z mieszanki poliestru i bawełny, co zapewnia odpowiedni komfort noszenia i jednocześnie ponadprzeciętną trwałość materiału – nawet przy wzmożonym użytkowaniu. Kombinezon zapina się na suwak. Jest regulowany w pasie oraz w okolicach mankietów, co pozwala na dopasowanie opisywanego elementu odzieży do indywidualnych potrzeb i wymiarów ciała. Producent zadbał o naramienne kieszenie, dwie kieszenie od frontu oraz miejsca na naszywki/pagony. Kombinezon dostępny jest w rozmiarze 46-48.

Kombinezon lotniczy rozm. 46-48 – cena i opinie konsumentów

Kombinezon pilota rz. 46-48 został zaprojektowany tak, aby zapewniać pełną swobodę ruchu podczas wykonywania skomplikowanych manewrów, czy realizowania wymagających wypraw. Wysoką jakość naszych usług sprzedażowych potwierdzają opinie setek zadowolonych klientów. Zapewniamy pełną zgodność produktu z opisem, bezproblemowy przebieg transakcji płatniczej, szybką realizację zamówienia oraz terminową wysyłkę na wskazany przez klienta adres. Cena opisywanego kombinezonu pilota (rozmiar 46-48) uwarunkowana jest przede wszystkim jakością wykonania oraz rodzajem materiału wykorzystanego w procesie produkcyjnym. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości co do opisywanej aukcji, zapraszamy do kontaktu.