• KOMBINEZON PILOTA roz. 52
 • KOMBINEZON PILOTA roz. 52

KOMBINEZON PILOTA roz. 52

2021-05-21
Cena: 166,67 zł
KOMBINEZON PILOTA roz. 52 - by , Styczeń 1, 2021
1/ 5stars
<p><img src="https://extremewear.pl/img/cms/KOMBINEZON-PILOTA-UBRANIE-PILOTA-STROJ-PILOT-46-48-EAN-GTIN-8719298006411.jpg" alt="" width="800" height="473" /></p> <h2>Kombinezon pilota - wysoka jakość i solidne wykonanie</h2> <p>Znajdujący się w ofercie naszego sklepu kombinezon pilota wojskowego to produkt wykonany z wysokiej klasy materiałów. Dzięki temu jest on niezwykle wytrzymały oraz odporny na uszkodzenia, a jego noszenie komfortowe. Oferowany przez nas kombinezon dla pilota jest jednoczęściowy, a dzięki zamontowanemu suwakowi jego zapinanie jest niezwykle proste. Z przodu ubrania znajduje się specjalny rzep na naszywkę, a na ramionach dostępne są miejsca na pagony. </p> <h2>Kombinezon pilota wojskowego - komfort noszenia</h2> <p>Kombinezon pilota z łatwością można regulować w pasie, co zwiększa wygodę jego zakładania oraz noszenia. W ubraniu znajduje się kieszeń na dokumenty, by zawsze mieć je przy sobie, a dodatkowe dwie kieszenie od frontu służą na przechowywanie ważnych akcesoriów czy niewielkich urządzeń. </p> <h2>Kombinezon dla pilota</h2> <p>Dostępny w naszym asortymencie kombinezon pilota wojskowego odznacza się starannym wykończeniem, co przekłada się na jego większą żywotność. To doskonały wybór dla najbardziej wymagających osób, na który warto się zdecydować. Nasza oferta zawiera jedynie wysokiej jakości, sprawdzone produkty, które cieszą się dobrymi opiniami ze strony klientów. Proponowany przez nas kombinezon dla pilota wyróżnia się nie tylko solidnym wykonaniem, ale również atrakcyjnością wizualną. Ubranie posiada zwężane u dołu nogawki, by idealnie dopasować się do użytkownika. </p> <p></p> <p>W razie wystąpienia pytań na temat produktu można się z nami skontaktować, abyśmy mogli udzielić wszelkich istotnych informacji.</p>

KOMBINEZON PILOTA ROZMIAR 52

 • materiał: 65% poliestru i 35% bawełny
 • kombinezon jednoczęściowy zapinany na suwak
 • miejsce na naszywkę na piersi (w miejsce czarnej)
 • rzep okrągły na naszywkę z przodu oraz na ramieniu
 • miejsca na pagony na ramionach
 • regulowany w pasie
 • kieszeń na dokumenty, mapę itp na ramieniu
 • dwie kieszenie od frontu
 • regulacja mankietów na rzep
 • nogawki zwężane u dołu
 • producent Fostex Garments
Ilość

Kombinezon pilota - wysoka jakość i solidne wykonanie

Znajdujący się w ofercie naszego sklepu kombinezon pilota wojskowego to produkt wykonany z wysokiej klasy materiałów. Dzięki temu jest on niezwykle wytrzymały oraz odporny na uszkodzenia, a jego noszenie komfortowe. Oferowany przez nas kombinezon dla pilota jest jednoczęściowy, a dzięki zamontowanemu suwakowi jego zapinanie jest niezwykle proste. Z przodu ubrania znajduje się specjalny rzep na naszywkę, a na ramionach dostępne są miejsca na pagony. 

Kombinezon pilota wojskowego - komfort noszenia

Kombinezon pilota z łatwością można regulować w pasie, co zwiększa wygodę jego zakładania oraz noszenia. W ubraniu znajduje się kieszeń na dokumenty, by zawsze mieć je przy sobie, a dodatkowe dwie kieszenie od frontu służą na przechowywanie ważnych akcesoriów czy niewielkich urządzeń. 

Kombinezon dla pilota

Dostępny w naszym asortymencie kombinezon pilota wojskowego odznacza się starannym wykończeniem, co przekłada się na jego większą żywotność. To doskonały wybór dla najbardziej wymagających osób, na który warto się zdecydować. Nasza oferta zawiera jedynie wysokiej jakości, sprawdzone produkty, które cieszą się dobrymi opiniami ze strony klientów. Proponowany przez nas kombinezon dla pilota wyróżnia się nie tylko solidnym wykonaniem, ale również atrakcyjnością wizualną. Ubranie posiada zwężane u dołu nogawki, by idealnie dopasować się do użytkownika. 

W razie wystąpienia pytań na temat produktu można się z nami skontaktować, abyśmy mogli udzielić wszelkich istotnych informacji.