• Koszulka Wojskowa Termoaktywna damska

Koszulka Wojskowa Termoaktywna damska

2021-05-21
Cena: 19,50 zł
Koszulka Wojskowa Termoaktywna damska - by , Styczeń 1, 2021
1/ 5stars
<h2>Koszulka wojskowa termoaktywna damska - wysoka jakość</h2> <p>Dostępna na naszej stronie internetowej koszulka wojskowa damska termoaktywna to wysokiej jakości produkt stworzony z trwałej i wytrzymałego poliestru o gramaturze wynoszącej 135g/m2. Materiał jest miękki oraz przyjemny w dotyku, co przekłada się na komfort noszenia. T-shirt wspaniale się układa, idealnie dopasowując się do sylwetki. To przewiewne, zapewniające optymalną wymianę powietrza rozwiązanie, które posłuży swojej użytkowniczce przez długi czas. Dzięki niesamowitym właściwościom można wykorzystać go zarówno na co dzień, jak i podczas wypraw survivalowych lub outdoorowych.</p> <h2>Koszulka damska wojskowa termoaktywna - cena</h2> <p>Znajdująca się w przygotowanym przez nas asortymencie termoaktywna koszulka wojskowa damska jest dostępna w atrakcyjnej, zachęcającej do zakupu cenie, której wysokość została dopasowana do oczekiwań korzystających z naszej oferty osób. Dzięki temu produkt cieszy się pozytywnymi opiniami użytkowniczek, co wpływa na znaczący wzrost jego popularności.</p> <h2>Termoaktywna koszulka wojskowa damska - idealna dla miłośników militariów</h2> <p>Oferowana przez nas koszulka damska wojskowa termoaktywna jest świetnym wyborem dla osób interesujących się historią wojskowością, a także dla tych, którzy stawiają na stonowane odcienie w swojej garderobie. Dostępny w naszej gamie produktów t-shirt nie tylko fantastycznie leży, ale również jest łatwy w utrzymaniu czystości. Bez obawy można prać go w pralce, nie martwiąc się o blaknięcie kolorów czy rozciągnięcie materiału.</p> <p>Staranne wykończenie odzieży sprawia, że idealnie sprawdza się jako koszulka pod mundur, polar lub wierzchni element garderoby. W razie wystąpienia jakichkolwiek wątpliwości czy niejasności warto się z nami skonsultować, abyśmy mogli udzielić odpowiedzi na nurtujące pytania i pomóc w podjęciu optymalnej decyzji zakupowej. Jesteśmy otwarci na kontakt z każdym klientem, w indywidualny sposób podchodząc do składanych na naszej stronie zamówień.</p> <p><br /><br /><br /></p> <p><img src="https://extremewear.pl/img/cms/134---product_size%20(1).png" alt="" width="800" height="177" /></p>
  • koszulka techniczna, materiał PREMIUM, 100% poliester, gramatura 135g/m2
  • kolor koszulki militarny(oliwka/khaki)
  • koszulka pod mundur, polar lub jako warstwa wierzchnia
  • producent: Extremewear Polska
Rozmiar
Ilość

Koszulka wojskowa termoaktywna damska - wysoka jakość

Dostępna na naszej stronie internetowej koszulka wojskowa damska termoaktywna to wysokiej jakości produkt stworzony z trwałej i wytrzymałego poliestru o gramaturze wynoszącej 135g/m2. Materiał jest miękki oraz przyjemny w dotyku, co przekłada się na komfort noszenia. T-shirt wspaniale się układa, idealnie dopasowując się do sylwetki. To przewiewne, zapewniające optymalną wymianę powietrza rozwiązanie, które posłuży swojej użytkowniczce przez długi czas. Dzięki niesamowitym właściwościom można wykorzystać go zarówno na co dzień, jak i podczas wypraw survivalowych lub outdoorowych.

Koszulka damska wojskowa termoaktywna - cena

Znajdująca się w przygotowanym przez nas asortymencie termoaktywna koszulka wojskowa damska jest dostępna w atrakcyjnej, zachęcającej do zakupu cenie, której wysokość została dopasowana do oczekiwań korzystających z naszej oferty osób. Dzięki temu produkt cieszy się pozytywnymi opiniami użytkowniczek, co wpływa na znaczący wzrost jego popularności.

Termoaktywna koszulka wojskowa damska - idealna dla miłośników militariów

Oferowana przez nas koszulka damska wojskowa termoaktywna jest świetnym wyborem dla osób interesujących się historią wojskowością, a także dla tych, którzy stawiają na stonowane odcienie w swojej garderobie. Dostępny w naszej gamie produktów t-shirt nie tylko fantastycznie leży, ale również jest łatwy w utrzymaniu czystości. Bez obawy można prać go w pralce, nie martwiąc się o blaknięcie kolorów czy rozciągnięcie materiału.

Staranne wykończenie odzieży sprawia, że idealnie sprawdza się jako koszulka pod mundur, polar lub wierzchni element garderoby. W razie wystąpienia jakichkolwiek wątpliwości czy niejasności warto się z nami skonsultować, abyśmy mogli udzielić odpowiedzi na nurtujące pytania i pomóc w podjęciu optymalnej decyzji zakupowej. Jesteśmy otwarci na kontakt z każdym klientem, w indywidualny sposób podchodząc do składanych na naszej stronie zamówień.