• Krzesiwo magnezowe CAMP

Krzesiwo magnezowe CAMP

2021-05-21
Cena: 17,89 zł
Krzesiwo magnezowe CAMP - by , Styczeń 1, 2021
1/ 5stars
<p>Przedstawiamy najwyższej jakości magnezowe krzesiwo Camp. Jest to doskonały wybór dla każdego, kto szuka skutecznego i niezawodnego narzędzia do rozpalania ognia w trudnych warunkach terenowych. To produkt, który z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom turystyki, wspinaczki górskiej oraz survivalu. </p> <h2>Krzesiwo magnezowe - niezawodne i najlepsze</h2> <p>Krzesiwo wykonane jest z wysokiej jakości magnezu, który pozwala na uzyskanie bardzo wysokiej temperatury podczas rozpalania ognia. Dzięki temu można łatwo i szybko rozpalić nawet mokre drewno, co w trudnych warunkach terenowych może okazać się nieocenione. </p> <p>Magnezowe krzesiwo jest bardzo łatwe w użyciu. Wystarczy zeskrobać niewielką ilość magnezu za pomocą dołączonej do produktu blaszki, a następnie iskrą wytwarzaną przy użyciu zintegrowanego w krzesiwie kamienia potrząsnąć w kierunku opalanych materiałów. Dzięki ergonomicznemu kształtowi krzesiwa, użytkownik może pewnie i stabilnie trzymać narzędzie w dłoni, co ułatwia proces rozpalania ognia. </p> <h2>Magnezowe krzesiwo Camp - najwyższa jakość i nasza oferta</h2> <p>Krzesiwo magnezowe Camp to także bardzo praktyczny produkt. Dzięki niewielkim wymiarom oraz lekkiej konstrukcji, można go łatwo zapakować do plecaka czy kieszeni. Dodatkowo, dzięki dołączonej smyczy, można go bezpiecznie przywiązać do sprzętu turystycznego, by mieć go zawsze pod ręką. </p> <p>Magnezowe krzesiwo to niezbędne narzędzie każdego miłośnika outdooru, który ceni sobie niezawodność i skuteczność w trudnych warunkach terenowych. </p> <p>Jesteśmy profesjonalną firmą z wieloletnim doświadczeniem, która wychodzi naprzeciw potrzebom współczesnych miłośników militariów i survivalu. Zależy nam przede wszystkim na zadowoleniu i bezpieczeństwie naszych klientów. Cieszymy się niezwykle pozytywnymi opiniami oraz uznaniem ze strony osób, które już nam zaufały. Dodatkowo oferujemy krzesiwo magnezowe Camp w bardzo atrakcyjnej i konkurencyjnej cenie. Nasz sklep to przede wszystkim pełen profesjonalizm i bogaty asortyment. Bardzo chętnie odpowiemy na wszelkie pytania. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami.</p> <p></p>

Krzesiwo magnezowe dające duży strumień iskier. Odporne na wilgoć, starcza na bardzo długi czas użytkowania. Idealne na survivalowe wypady, a dzięki niewielkim rozmiarom zmieści się w kieszeni lub plecaku.

W komplecie znajduje się blaszka umożliwiającą zeskrobanie opiłków i krzesanie iskier. Blaszka połączona jest z krzesiwem nylonową linką.

Waga: 60 g

Wymiary: 8x80mm
Producent: Texar, Polska

Ilość

Przedstawiamy najwyższej jakości magnezowe krzesiwo Camp. Jest to doskonały wybór dla każdego, kto szuka skutecznego i niezawodnego narzędzia do rozpalania ognia w trudnych warunkach terenowych. To produkt, który z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom turystyki, wspinaczki górskiej oraz survivalu. 

Krzesiwo magnezowe - niezawodne i najlepsze

Krzesiwo wykonane jest z wysokiej jakości magnezu, który pozwala na uzyskanie bardzo wysokiej temperatury podczas rozpalania ognia. Dzięki temu można łatwo i szybko rozpalić nawet mokre drewno, co w trudnych warunkach terenowych może okazać się nieocenione. 

Magnezowe krzesiwo jest bardzo łatwe w użyciu. Wystarczy zeskrobać niewielką ilość magnezu za pomocą dołączonej do produktu blaszki, a następnie iskrą wytwarzaną przy użyciu zintegrowanego w krzesiwie kamienia potrząsnąć w kierunku opalanych materiałów. Dzięki ergonomicznemu kształtowi krzesiwa, użytkownik może pewnie i stabilnie trzymać narzędzie w dłoni, co ułatwia proces rozpalania ognia. 

Magnezowe krzesiwo Camp - najwyższa jakość i nasza oferta

Krzesiwo magnezowe Camp to także bardzo praktyczny produkt. Dzięki niewielkim wymiarom oraz lekkiej konstrukcji, można go łatwo zapakować do plecaka czy kieszeni. Dodatkowo, dzięki dołączonej smyczy, można go bezpiecznie przywiązać do sprzętu turystycznego, by mieć go zawsze pod ręką. 

Magnezowe krzesiwo to niezbędne narzędzie każdego miłośnika outdooru, który ceni sobie niezawodność i skuteczność w trudnych warunkach terenowych. 

Jesteśmy profesjonalną firmą z wieloletnim doświadczeniem, która wychodzi naprzeciw potrzebom współczesnych miłośników militariów i survivalu. Zależy nam przede wszystkim na zadowoleniu i bezpieczeństwie naszych klientów. Cieszymy się niezwykle pozytywnymi opiniami oraz uznaniem ze strony osób, które już nam zaufały. Dodatkowo oferujemy krzesiwo magnezowe Camp w bardzo atrakcyjnej i konkurencyjnej cenie. Nasz sklep to przede wszystkim pełen profesjonalizm i bogaty asortyment. Bardzo chętnie odpowiemy na wszelkie pytania. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami.