• Kabura szelkowa B92 Texar

Kabura szelkowa B92 Texar

2021-05-21
Cena: 39,02 zł
Kabura szelkowa B92 Texar - by , Styczeń 1, 2021
1/ 5stars
<p>Kabura na pistolet marki Texar to produkt najwyższej jakości, wykonany z solidnego i trwałego nylonu. Służy przez długi czas oraz doskonale spełnia swoje funkcje. Posiada dodatkowy pokrowiec na magazynek, dzięki czemu możesz zaopatrzyć się w większą ilość nabojów. Przy pomocy kabury na szelkach Texar masz szansę przenosić pistolet pod ubraniami, przez co będzie on całkowicie niewidoczny dla osób trzecich. Warto również dodać, że jest to produkt uniwersalny, który pasuje do znacznej części broni. Cechuje się czarnym kolorem, dzięki czemu nie rzuca się w oczy. Należy również zaznaczyć, iż kabura Texar przeznaczona jest dla osób praworęcznych.</p> <h2>Kabura na szelkach Texar - wysoka jakość w atrakcyjnej cenie</h2> <p>Na rynku dostępny jest szeroki wybór kabur na pistolety, jednak nie wszystkie odpowiednio spełniają swoje funkcje. Niektóre wykonane są z cienkich, mało trwałych materiałów, przez co szybko ulegają uszkodzeniom. Dlatego w naszym sklepie wprowadziliśmy do oferty kaburę Texar, aby zaoferować konsumentom to, co najlepsze. Ten wyjątkowy produkt jest w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Wyróżnia się niezwykłą wytrzymałością i długą żywotnością. Ponadto cechuje się bardzo solidnym wykonaniem i dopracowaniem nawet w najmniejszych szczegółach. Co jeszcze wyróżnia ten egzemplarz spośród innych kabur na pistolet? Przede wszystkim cena. Jest stosunkowo niedrogi, a jednocześnie nie odstaje pod kątem jakości od podobnych, droższych produktów.</p> <h2>Kabura szelkowa marki Texar - opinie klientów </h2> <p>Kabura na pistolet marki Texar cieszy się świetnymi opiniami i bardzo dużą popularnością wśród klientów. Doceniana jest przede wszystkim za trwałość, jakość, cenę oraz wygodę użytkowania. Zamawiają ją zarówno klienci prywatnych, jak i ci pracujący w służbach mundurowych. Nasze kabury szelkowe dostarczamy w różne zakątki kraju. Zatem, jeśli szukasz solidnego pokrowca na pistolet, dostępnego w atrakcyjnej cenie, już dziś skorzystaj z naszej oferty!</p>

Kabura pod pachę z dodatkowym pokrowcem na magazynek. Wykonana z wytrzymałego nylonu.

Dzięki niej można przenosić pistolet pod ubraniem, przez co stanie się on całkowicie niezauważalny.

Kabura bardzo uniwersalna, pasuje do większości pistoletów.

Zalecana dla osób praworęcznych.

Kolor: czarny

Materiał: nylon

Producent: Texar, Polska

Ilość

Kabura na pistolet marki Texar to produkt najwyższej jakości, wykonany z solidnego i trwałego nylonu. Służy przez długi czas oraz doskonale spełnia swoje funkcje. Posiada dodatkowy pokrowiec na magazynek, dzięki czemu możesz zaopatrzyć się w większą ilość nabojów. Przy pomocy kabury na szelkach Texar masz szansę przenosić pistolet pod ubraniami, przez co będzie on całkowicie niewidoczny dla osób trzecich. Warto również dodać, że jest to produkt uniwersalny, który pasuje do znacznej części broni. Cechuje się czarnym kolorem, dzięki czemu nie rzuca się w oczy. Należy również zaznaczyć, iż kabura Texar przeznaczona jest dla osób praworęcznych.

Kabura na szelkach Texar - wysoka jakość w atrakcyjnej cenie

Na rynku dostępny jest szeroki wybór kabur na pistolety, jednak nie wszystkie odpowiednio spełniają swoje funkcje. Niektóre wykonane są z cienkich, mało trwałych materiałów, przez co szybko ulegają uszkodzeniom. Dlatego w naszym sklepie wprowadziliśmy do oferty kaburę Texar, aby zaoferować konsumentom to, co najlepsze. Ten wyjątkowy produkt jest w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Wyróżnia się niezwykłą wytrzymałością i długą żywotnością. Ponadto cechuje się bardzo solidnym wykonaniem i dopracowaniem nawet w najmniejszych szczegółach. Co jeszcze wyróżnia ten egzemplarz spośród innych kabur na pistolet? Przede wszystkim cena. Jest stosunkowo niedrogi, a jednocześnie nie odstaje pod kątem jakości od podobnych, droższych produktów.

Kabura szelkowa marki Texar - opinie klientów 

Kabura na pistolet marki Texar cieszy się świetnymi opiniami i bardzo dużą popularnością wśród klientów. Doceniana jest przede wszystkim za trwałość, jakość, cenę oraz wygodę użytkowania. Zamawiają ją zarówno klienci prywatnych, jak i ci pracujący w służbach mundurowych. Nasze kabury szelkowe dostarczamy w różne zakątki kraju. Zatem, jeśli szukasz solidnego pokrowca na pistolet, dostępnego w atrakcyjnej cenie, już dziś skorzystaj z naszej oferty!