• Kamizelka GFC Tactical rozmiar uniwersalny
  • Kamizelka GFC Tactical rozmiar uniwersalny
  • Kamizelka GFC Tactical rozmiar uniwersalny
  • Kamizelka GFC Tactical rozmiar uniwersalny

Kamizelka GFC Tactical rozmiar uniwersalny

2021-05-21
Cena: 129,19 zł
Kamizelka GFC Tactical rozmiar uniwersalny - by , Styczeń 1, 2021
1/ 5stars
<p style="color:#222222;font-family:'Open Sans', sans-serif;font-size:16px;">Kamizelka taktyczna wykonana z wytrzymałego nylonu. Posiada po trzy pasy regulujące rozmiar, umieszczone w bocznych częściach. Kamizelka dzieli się na dwie części i zapinana jest za pomocą zamka błyskawicznego.</p> <p style="color:#222222;font-family:'Open Sans', sans-serif;font-size:16px;">Na prawej klapie znajdują się trzy pojedyncze ładownice na magazynki w standardzie <b>STANAG</b> oraz podręczna kieszeń z rzepem do zamontowania naszywki. Na lewej klapie znajduje się ładownica na radio, trzy ładownice na magazynki pistoletowe oraz trzy pojedyncze ładownice na magazynki typu STANAG. Zamontowane są one na taśmie <b>velcro</b>.</p> <h2 style="line-height:1.3;font-size:24px;color:#222222;font-family:'Open Sans', sans-serif;">ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ WYPRODUKOWANIA NASZYWEK DO TEJ KAMIZELKI</h2> <p style="color:#222222;font-family:'Open Sans', sans-serif;font-size:16px;">W zestawie wraz z kamizelką znajduje się pas zapinany za pomocą klamry. Do pasa mocowane są dodatkowe ładownice na magazynek pistoletowy. Pas posiada pełną regulację w obwodzie.</p>

Materiał: nylon

Kolor: wz.93 Pantera leśna

Waga: 1700g

Producent: GFC Tactical

Ilość
Oczekiwanie na dostawę


Kamizelka taktyczna wykonana z wytrzymałego nylonu. Posiada po trzy pasy regulujące rozmiar, umieszczone w bocznych częściach. Kamizelka dzieli się na dwie części i zapinana jest za pomocą zamka błyskawicznego.

Na prawej klapie znajdują się trzy pojedyncze ładownice na magazynki w standardzie STANAG oraz podręczna kieszeń z rzepem do zamontowania naszywki. Na lewej klapie znajduje się ładownica na radio, trzy ładownice na magazynki pistoletowe oraz trzy pojedyncze ładownice na magazynki typu STANAG. Zamontowane są one na taśmie velcro.

ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ WYPRODUKOWANIA NASZYWEK DO TEJ KAMIZELKI

W zestawie wraz z kamizelką znajduje się pas zapinany za pomocą klamry. Do pasa mocowane są dodatkowe ładownice na magazynek pistoletowy. Pas posiada pełną regulację w obwodzie.