• Kamizelka taktyczna z kaburą PREDATOR ICC FGFOSCO

Kamizelka taktyczna z kaburą PREDATOR ICC FGFOSCO

2021-05-21
Cena: 259,35 zł
Kamizelka taktyczna z kaburą PREDATOR ICC FGFOSCO - by , Styczeń 1, 2021
1/ 5stars
<p style="color:#222222;font-family:'Open Sans', sans-serif;font-size:16px;">Kamizelka taktyczna wykonana z wytrzymałego nylonu. Posiada po trzy pasy regulujące rozmiar, umieszczone w bocznych częściach. Kamizelka dzieli się na dwie części i zapinana jest za pomocą zamka błyskawicznego.</p> <p style="color:#222222;font-family:'Open Sans', sans-serif;font-size:16px;">Na prawej klapie znajdują się trzy pojedyncze ładownice na magazynki w standardzie <b>STANAG</b> oraz podręczna kieszeń z rzepem do zamontowania naszywki. Na lewej klapie znajduje się ładownica na radio, trzy ładownice na magazynki pistoletowe oraz trzy pojedyncze ładownice na magazynki typu STANAG. Zamontowane są one na taśmie <b>velcro</b>.</p> <h2 style="line-height:1.3;font-size:24px;color:#222222;font-family:'Open Sans', sans-serif;">ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ WYPRODUKOWANIA NASZYWEK DO TEJ KAMIZELKI</h2> <p style="color:#222222;font-family:'Open Sans', sans-serif;font-size:16px;">W zestawie wraz z kamizelką znajduje się pas zapinany za pomocą klamry. Do pasa mocowane są dodatkowe ładownice na magazynek pistoletowy. Pas posiada pełną regulację w obwodzie.</p>

Kamizelka taktyczna - Predator Tactical Vest w kolorze ICC FG.

Kamizelka z kaburą i pasem, zapinana na suwak. Kabura odpinana, mocowana na rzep i paski.

Kamizelka regulowana na ramionach i bokach. Regulowany pas biodrowy zapinany na klamrę typu fastex.

4 ładownice na dwa magazynki M16/M4 każda. 5 ładownic na magazynki do broni krótkiej. 1 ładownica na radio oraz 1 duża ładownica ogólnego zastosowania. Podkład wykonany z materiału siatkowego, zapewniającego wentylację.

Na plecach paski montażowe.

Producent: Fosco Industries

Ilość

Kamizelka taktyczna wykonana z wytrzymałego nylonu. Posiada po trzy pasy regulujące rozmiar, umieszczone w bocznych częściach. Kamizelka dzieli się na dwie części i zapinana jest za pomocą zamka błyskawicznego.

Na prawej klapie znajdują się trzy pojedyncze ładownice na magazynki w standardzie STANAG oraz podręczna kieszeń z rzepem do zamontowania naszywki. Na lewej klapie znajduje się ładownica na radio, trzy ładownice na magazynki pistoletowe oraz trzy pojedyncze ładownice na magazynki typu STANAG. Zamontowane są one na taśmie velcro.

ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ WYPRODUKOWANIA NASZYWEK DO TEJ KAMIZELKI

W zestawie wraz z kamizelką znajduje się pas zapinany za pomocą klamry. Do pasa mocowane są dodatkowe ładownice na magazynek pistoletowy. Pas posiada pełną regulację w obwodzie.