• Kamizelka taktyczna LUX czarna WOJSKOWA POLICJA

Kamizelka taktyczna LUX czarna WOJSKOWA POLICJA

2021-05-21
Cena: 154,46 zł
Kamizelka taktyczna LUX czarna WOJSKOWA POLICJA - by , Styczeń 1, 2021
1/ 5stars
<p style="color:#222222;font-family:'Open Sans', sans-serif;font-size:16px;">Kamizelka taktyczna wykonana z wytrzymałego nylonu. Posiada po trzy pasy regulujące rozmiar, umieszczone w bocznych częściach. Kamizelka dzieli się na dwie części i zapinana jest za pomocą zamka błyskawicznego.</p> <p style="color:#222222;font-family:'Open Sans', sans-serif;font-size:16px;">Na prawej klapie znajdują się trzy pojedyncze ładownice na magazynki w standardzie <b>STANAG</b> oraz podręczna kieszeń z rzepem do zamontowania naszywki. Na lewej klapie znajduje się ładownica na radio, trzy ładownice na magazynki pistoletowe oraz trzy pojedyncze ładownice na magazynki typu STANAG. Zamontowane są one na taśmie <b>velcro</b>.</p> <h2 style="line-height:1.3;font-size:24px;color:#222222;font-family:'Open Sans', sans-serif;">ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ WYPRODUKOWANIA NASZYWEK DO TEJ KAMIZELKI</h2> <p style="color:#222222;font-family:'Open Sans', sans-serif;font-size:16px;">W zestawie wraz z kamizelką znajduje się pas zapinany za pomocą klamry. Do pasa mocowane są dodatkowe ładownice na magazynek pistoletowy. Pas posiada pełną regulację w obwodzie.</p>

Kamizelka taktyczna - LUXURY od firmy Fostex Garments

Kamizelka taktyczna o stosunkowo niskiej wadze 885 gramów.

Idealnie sprawdzi się dla wszelkkiego rodzaju organizacji militarnych, wojska, paramilitarnych, ochroniarskich itp. Miejsce na rzep z nazwiskiem.

Duża ilość kieszeni na wyposażenie, magazynki do broni krótkiej i długiej, kajdanki, gaz łzawiący itp.

Producent: Fostex Garments

Ilość

Kamizelka taktyczna wykonana z wytrzymałego nylonu. Posiada po trzy pasy regulujące rozmiar, umieszczone w bocznych częściach. Kamizelka dzieli się na dwie części i zapinana jest za pomocą zamka błyskawicznego.

Na prawej klapie znajdują się trzy pojedyncze ładownice na magazynki w standardzie STANAG oraz podręczna kieszeń z rzepem do zamontowania naszywki. Na lewej klapie znajduje się ładownica na radio, trzy ładownice na magazynki pistoletowe oraz trzy pojedyncze ładownice na magazynki typu STANAG. Zamontowane są one na taśmie velcro.

ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ WYPRODUKOWANIA NASZYWEK DO TEJ KAMIZELKI

W zestawie wraz z kamizelką znajduje się pas zapinany za pomocą klamry. Do pasa mocowane są dodatkowe ładownice na magazynek pistoletowy. Pas posiada pełną regulację w obwodzie.