• POLSKA POLICJA t-shirt
  • POLSKA POLICJA t-shirt

POLSKA POLICJA t-shirt

2021-05-21
Cena: 40,65 zł
POLSKA POLICJA t-shirt - by , Styczeń 1, 2021
1/ 5stars
<p><img src="https://extremewear.pl/img/cms/adler137tabelka.png" alt="" width="400" height="411" /></p> <p>Wzór na koszulce przedstawia policjantów w samym środku trwania brawurowej akcji. Nie zabrakło także owczarka niemieckiego, który dumie biegnie u boku partnerów. U góry znajduje się precyzyjnie wykonany napis POLICJA.</p> <p>Koszulka policyjna to doskonała propozycja dla każdej osoby, która na co dzień pracuje jako funkcjonariusz. Taka koszulka może być również świetnym prezentem dla uczniów szkoły o tym profilu.</p> <h2>Koszulka, POLICJA - opinie</h2> <p>Koszulka została wykonana wyłącznie z wysokiej jakości bawełny. Do wyboru zostawiliśmy trzy wersje kolorystyczne: szarą, czarną oraz militarną. Grafika jest bardzo wyraźna i dokładnie naniesiona na materiał.</p> <h2>Koszulka dla policjanta - cena</h2> <p>W naszym sklepie koszulkę policyjną kupisz w atrakcyjnej cenie. Ponadto możemy zapewnić szybką wysyłkę Twojego zamówienia oraz staranne zapakowanie go. Ten model koszulki chętnie wybierany jest przez osoby, które od ubrań oczekują wygody, dobrej jakości materiału, a także estetycznego wykończenia.</p> <p></p>

-dostępne kolory: czarny, szary melanż oraz militarny
-materiał 100% bawełna premium
-koszulka wysokiej jakości i gramaturze ok. 200g/m2
-szczegółowa grafika na przodzie oraz mniejsza na karku koszulki, pełna detali.

Rozmiar
Kolor
Ilość

Wzór na koszulce przedstawia policjantów w samym środku trwania brawurowej akcji. Nie zabrakło także owczarka niemieckiego, który dumie biegnie u boku partnerów. U góry znajduje się precyzyjnie wykonany napis POLICJA.

Koszulka policyjna to doskonała propozycja dla każdej osoby, która na co dzień pracuje jako funkcjonariusz. Taka koszulka może być również świetnym prezentem dla uczniów szkoły o tym profilu.

Koszulka, POLICJA - opinie

Koszulka została wykonana wyłącznie z wysokiej jakości bawełny. Do wyboru zostawiliśmy trzy wersje kolorystyczne: szarą, czarną oraz militarną. Grafika jest bardzo wyraźna i dokładnie naniesiona na materiał.

Koszulka dla policjanta - cena

W naszym sklepie koszulkę policyjną kupisz w atrakcyjnej cenie. Ponadto możemy zapewnić szybką wysyłkę Twojego zamówienia oraz staranne zapakowanie go. Ten model koszulki chętnie wybierany jest przez osoby, które od ubrań oczekują wygody, dobrej jakości materiału, a także estetycznego wykończenia.