• Koszulka Wojenna Każdy Pocisk Jeden Niemiec

Koszulka Wojenna Każdy Pocisk Jeden Niemiec

2021-05-21
Cena: 39,84 zł
Koszulka Wojenna Każdy Pocisk Jeden Niemiec - by , Styczeń 1, 2021
1/ 5stars
<p><img src="https://extremewear.pl/img/cms/adler137tabelka.png" alt="" width="400" height="411" /></p> <h2>KOSZULKA WOJENNA KAŻDY POCISK JEDEN NIEMIEC</h2> <p></p> <p>Koszulki z krótkim rękawem stanowią obecnie niemal podstawowy element męskiej garderoby. Bardzo popularne są także t-shirty z oryginalnym nadrukiem. To właśnie dzięki nim można wyrazić siebie i swoje przekonania oraz ideologię. Te ponadczasowe koszulki są bardzo chętnie wybierane zarówno przez młodzież, jak i przez dorosłych. Koszulka wojenna KAŻDY POCISK JEDEN NIEMIEC to produkt, który z pewnością przypadnie do gustu nawet tym najbardziej wymagającym klientom.</p> <p></p> <h2>KAŻDY POCISK JEDEN NIEMIEC — koszulka do zadań specjalnych</h2> <p></p> <p>Co sprawia, że koszulka wojenna jest tak wyjątkowa? Przede wszystkim została ona w stu procentach wykonana z bawełny premium. Sprawia to, że użytkownik w takiej koszulce czuje się bardzo komfortowo, sam materiał natomiast świetnie przepuszcza powietrze, co oznacza, że świetnie sprawdzi się przez cały rok. Czarny kolor koszulki jest bardzo intensywny i nawet przy częstym praniu materiał szybko nie blaknie. Oznacza to, że koszulka wojenna z pewnością zachowa swoje właściwości przez długi czas.</p> <p></p> <p>Tym, co wyróżnia ten produkt, jest duży, wyraźny nadruk KAŻDY POCISK JEDEN NIEMIEC. Koszulka dzięki niemu nabiera wyjątkowego charakteru, co z pewnością przypadnie do gustu niejednej osobie. Co ważne, nadruk jest bardzo wytrzymały, nie blaknie i jest odporny na częste pranie. Koszulka wojenna jest dostępna w różnych rozmiarach. Sprawia to, że każda osoba znajdzie produkt idealnie dopasowany do własnych potrzeb. Ponadto świetnie nadaje się na prezent.</p> <p></p> <p>Parametry techniczne:</p> <p>Kolor: czarny</p> <p>Materiał: 100% bawełna premium</p> <p>Gramatura: 200 g/m2</p> <p></p>

Koszulka Patriotyczna Extremewear - KAŻDY POCISK JEDEN NIEMIEC

  • koszulka 100% bawełna gramatura około 170g/m2
  • miękki i przyjemny materiał
  • kolor koszulki czarny
  • duża grafika związana z Powstaniem Warszawskim
  • wykończenie szycia w kolorze koszulki
  • producent: Extremewear Polska

Powstanie warszawskie – wystąpienie zbrojne przeciwko okupującym Warszawę wojskom niemieckim, zorganizowane przez Armię Krajową w ramach akcji „Burza”, połączone z ujawnieniem się i oficjalną działalnością najwyższych struktur Polskiego Państwa Podziemnego. Największa operacja militarna Armii Krajowej.

Rozmiar
Kolor
Ilość

KOSZULKA WOJENNA KAŻDY POCISK JEDEN NIEMIEC

Koszulki z krótkim rękawem stanowią obecnie niemal podstawowy element męskiej garderoby. Bardzo popularne są także t-shirty z oryginalnym nadrukiem. To właśnie dzięki nim można wyrazić siebie i swoje przekonania oraz ideologię. Te ponadczasowe koszulki są bardzo chętnie wybierane zarówno przez młodzież, jak i przez dorosłych. Koszulka wojenna KAŻDY POCISK JEDEN NIEMIEC to produkt, który z pewnością przypadnie do gustu nawet tym najbardziej wymagającym klientom.

KAŻDY POCISK JEDEN NIEMIEC — koszulka do zadań specjalnych

Co sprawia, że koszulka wojenna jest tak wyjątkowa? Przede wszystkim została ona w stu procentach wykonana z bawełny premium. Sprawia to, że użytkownik w takiej koszulce czuje się bardzo komfortowo, sam materiał natomiast świetnie przepuszcza powietrze, co oznacza, że świetnie sprawdzi się przez cały rok. Czarny kolor koszulki jest bardzo intensywny i nawet przy częstym praniu materiał szybko nie blaknie. Oznacza to, że koszulka wojenna z pewnością zachowa swoje właściwości przez długi czas.

Tym, co wyróżnia ten produkt, jest duży, wyraźny nadruk KAŻDY POCISK JEDEN NIEMIEC. Koszulka dzięki niemu nabiera wyjątkowego charakteru, co z pewnością przypadnie do gustu niejednej osobie. Co ważne, nadruk jest bardzo wytrzymały, nie blaknie i jest odporny na częste pranie. Koszulka wojenna jest dostępna w różnych rozmiarach. Sprawia to, że każda osoba znajdzie produkt idealnie dopasowany do własnych potrzeb. Ponadto świetnie nadaje się na prezent.

Parametry techniczne:

Kolor: czarny

Materiał: 100% bawełna premium

Gramatura: 200 g/m2

Specyficzne kody

ean13
5904169604336