• GROM Koszulka WOJSK SPECJALNYCH
  • GROM Koszulka WOJSK SPECJALNYCH

GROM Koszulka WOJSK SPECJALNYCH

2021-05-21
Cena: 40,65 zł
GROM Koszulka WOJSK SPECJALNYCH - by , Styczeń 1, 2021
1/ 5stars
<p><img src="https://extremewear.pl/img/cms/adler137tabelka.png" alt="" width="400" height="411" /></p> <p>Koszulka wojsk specjalnych przedstawiająca pikującego orła to świetny pomysł dla każdej osoby zainteresowanej militariami. Została wykonana z wysokiej jakości bawełny, więc jej noszenie jest bardzo komfortowe nawet przez kilka godzin.</p> <p>Jeżeli od ubrań oczekujesz starannego wykonania i dobrych materiałów, to na pewno zadowoli Cię zakup koszulki wojsk specjalnych.</p> <h2>GROM koszulka - cena</h2> <p>Oferowana przez nas cena jest atrakcyjna. Z tego względu koszulka GROM to produkt, który cieszy się popularnością wśród klientów naszego sklepu. Dostępny jest w trzech wersjach kolorystycznych: czarnej, szarej oraz militarnej. </p> <h2>Koszulka GROM - opinie</h2> <p>Grafika przedstawia orła, który pikuje, a w jego szponach znajduje się jaskrawa, ostra błyskawica. To propozycja, która przypadnie do gustu każdej osobie zainteresowanej jednostką specjalną GROM.</p> <h2>Koszulka wojsk specjalnych GROM - sklep</h2> <p>Kup tę koszulkę u nas, a my wyślemy ją do Ciebie starannie zapakowaną oraz w bardzo krótkim czasie. Masz jakieś pytania dotyczące naszej oferty? Koniecznie daj nam o nich znać!</p> <p></p>

-dostępne kolory: czarny, szary melanż, militarny
-materiał 100% bawełna premium
-koszulka wysokiej jakości i gramaturze ok. 200g/m2
-szczegółowa grafika z przodu koszulki

Rozmiar
Kolor
Ilość

Koszulka wojsk specjalnych przedstawiająca pikującego orła to świetny pomysł dla każdej osoby zainteresowanej militariami. Została wykonana z wysokiej jakości bawełny, więc jej noszenie jest bardzo komfortowe nawet przez kilka godzin.

Jeżeli od ubrań oczekujesz starannego wykonania i dobrych materiałów, to na pewno zadowoli Cię zakup koszulki wojsk specjalnych.

GROM koszulka - cena

Oferowana przez nas cena jest atrakcyjna. Z tego względu koszulka GROM to produkt, który cieszy się popularnością wśród klientów naszego sklepu. Dostępny jest w trzech wersjach kolorystycznych: czarnej, szarej oraz militarnej. 

Koszulka GROM - opinie

Grafika przedstawia orła, który pikuje, a w jego szponach znajduje się jaskrawa, ostra błyskawica. To propozycja, która przypadnie do gustu każdej osobie zainteresowanej jednostką specjalną GROM.

Koszulka wojsk specjalnych GROM - sklep

Kup tę koszulkę u nas, a my wyślemy ją do Ciebie starannie zapakowaną oraz w bardzo krótkim czasie. Masz jakieś pytania dotyczące naszej oferty? Koniecznie daj nam o nich znać!