• ORP BŁYSKAWICKA KOSZULKA MARYNARKA WOJENNA
  • ORP BŁYSKAWICKA KOSZULKA MARYNARKA WOJENNA

ORP BŁYSKAWICKA KOSZULKA MARYNARKA WOJENNA

2021-05-21
Cena: 43,01 zł
ORP BŁYSKAWICKA KOSZULKA MARYNARKA WOJENNA - by , Styczeń 1, 2021
1/ 5stars
<p><img src="https://extremewear.pl/img/cms/adler137tabelka.png" alt="" width="400" height="411" /></p> <h2>ORP BŁYSKAWICA KOSZULKA MARYNARKA WOJENNA</h2> <p></p> <p>Nie da się ukryć, że koszulki wojenne cieszą się bardzo dużą popularnością, zarówno wśród młodzieży, jak i osób dorosłych. Można wręcz powiedzieć, że jest to nieodzowny element męskiej garderoby. Co sprawia, że te koszulki wojskowe są tak popularne? Dzięki specjalnemu, oryginalnemu nadrukowi, można bowiem wyrazić siebie, swoje zainteresowania czy przekonania. W bogatej ofercie sklepu Extremewear znajduje się koszulka ORP BŁYSKAWICA, która z pewnością zachwyci nawet najbardziej wymagających klientów.</p> <p></p> <h2>T-shirt marynarka wojenna — gwarancja jakości</h2> <p></p> <p>T-shirt marynarka wojenna to produkt, który swojemu właścicielowi z pewnością zapewni doskonały komfort oraz wygodę. Udało się to osiągnąć dzięki użyciu w fazie produkcji stuprocentowej bawełny premium. Materiał ten jest niezwykle wytrzymały, a co najważniejsze — przepuszcza powietrze. Dzięki temu świetnie sprawdzi się nawet w bardziej gorące dni. Ponadto czarny kolor jest niezwykle wytrzymały. Koszulka nie traci zbyt szybko swojego koloru, nawet w przypadku częstego prania.</p> <p></p> <p>Jednak tym, co sprawia, że koszulka marynarka wojenna jest tak wyjątkowa, jest bez wątpienia szczegółowa, duża grafika okrętu wojennego ORP “Błyskawica”. T-shirt ten jest więc doskonałym wyborem dla każdej osoby, która szczególnie interesuje się militariami lub polską marynarką. Co ważne, grafika jest bardzo wytrzymała na częste pranie, tak więc koszulka ORP BŁYSKAWICA zachowa swój niepowtarzalny styl i charakter przez długi czas.</p> <p></p> <p>Parametry techniczne:</p> <p>Kolor: czarny, militarny</p> <p>Materiał: 100% bawełna premium</p> <p>Gramatura: 200 g/m2</p> <p></p>

T-SHIRT ORP BŁYSKAWICA

-dostępne kolory: czarny, militarny
-materiał 100% bawełna premium
-koszulka wysokiej jakości i gramaturze ok. 200g/m2
-szczegółowa grafika z przodu koszulki

Rozmiar
Kolor
Ilość

ORP BŁYSKAWICA KOSZULKA MARYNARKA WOJENNA

Nie da się ukryć, że koszulki wojenne cieszą się bardzo dużą popularnością, zarówno wśród młodzieży, jak i osób dorosłych. Można wręcz powiedzieć, że jest to nieodzowny element męskiej garderoby. Co sprawia, że te koszulki wojskowe są tak popularne? Dzięki specjalnemu, oryginalnemu nadrukowi, można bowiem wyrazić siebie, swoje zainteresowania czy przekonania. W bogatej ofercie sklepu Extremewear znajduje się koszulka ORP BŁYSKAWICA, która z pewnością zachwyci nawet najbardziej wymagających klientów.

T-shirt marynarka wojenna — gwarancja jakości

T-shirt marynarka wojenna to produkt, który swojemu właścicielowi z pewnością zapewni doskonały komfort oraz wygodę. Udało się to osiągnąć dzięki użyciu w fazie produkcji stuprocentowej bawełny premium. Materiał ten jest niezwykle wytrzymały, a co najważniejsze — przepuszcza powietrze. Dzięki temu świetnie sprawdzi się nawet w bardziej gorące dni. Ponadto czarny kolor jest niezwykle wytrzymały. Koszulka nie traci zbyt szybko swojego koloru, nawet w przypadku częstego prania.

Jednak tym, co sprawia, że koszulka marynarka wojenna jest tak wyjątkowa, jest bez wątpienia szczegółowa, duża grafika okrętu wojennego ORP “Błyskawica”. T-shirt ten jest więc doskonałym wyborem dla każdej osoby, która szczególnie interesuje się militariami lub polską marynarką. Co ważne, grafika jest bardzo wytrzymała na częste pranie, tak więc koszulka ORP BŁYSKAWICA zachowa swój niepowtarzalny styl i charakter przez długi czas.

Parametry techniczne:

Kolor: czarny, militarny

Materiał: 100% bawełna premium

Gramatura: 200 g/m2