• KOSZULKA F-16 Z SAMOLOTEM
  • KOSZULKA F-16 Z SAMOLOTEM

KOSZULKA F-16 Z SAMOLOTEM

2021-05-21
Cena: 48,70 zł
KOSZULKA F-16 Z SAMOLOTEM - by , Styczeń 1, 2021
1/ 5stars
<p><img src="https://extremewear.pl/img/cms/adler137tabelka.png" alt="" width="400" height="411" /></p> <p>Samoloty to fascynujące maszyny, które umożliwiają ludziom pokonywać barierę grawitacyjną i wznosić się w powietrze niczym ptaki. Oczywiście taka technologia ma zastosowanie również w wojskowości - powstało i nadal powstaje wiele powietrznych maszyn, które realizują konkretne zadania dla sił zbrojnych. Wśród nich wymienić można legendarny myśliwiec F-16, którym lata Wojsko Polskie. W naszym kraju nie brakuje fanów tego samolotu, dlatego postanowiliśmy wyjść im naprzeciw i przygotowaliśmy specjalny wzór T-shirtu, na którym właśnie ta maszyna się znajduje. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.</p> <h2>Wysokiej jakości bawełniana koszulka z samolotem F-16</h2> <p>Bawełniana koszulka z samolotem F-16, którą można kupić na tej podstronie naszego sklepu charakteryzuje się ponadprzeciętną jakością wykonania i trwałością. Powstała ona przy użyciu bardzo dobrej tkaniny bawełnianej o gramaturze 200 g na metr kwadratowy, Koszulka pozostaje przy tym bardzo przewiewna oraz wygodna - w sam raz jako baza ubioru na wyprawy survival/outdoor. W naszym sklepie dostępna jest ona w kilku opcjach kolorystycznych, dzięki czemu każdy zainteresowany może wybrać najbardziej odpowiadający mu wariant.</p> <h2>Bawełniana koszulka z samolotem - opinie</h2> <p>Osoby, które zdecydowały się na zakup bawełnianej koszulki z samolotem w naszym sklepie, wystawiają na jej temat bardzo pozytywne opinie. Najczęściej chwalą one świetne wykonanie, bardzo dobre dopasowanie koszulki do ciała, ładny nadruk i świetną trwałość.</p> <h2>Koszulka z samolotem - cena</h2> <p>Kolejnym i jednym z największych atutów prezentowanej na tej podstronie koszulki z F-16 jest to, ile trzeba za nią zapłacić. Koszulka ta nie jest specjalnie droga, co jest olbrzymią zaletą, gdyż w zasadzie każdy może sobie na nią pozwolić.</p> <p>Jeśli zainteresowała Cię ta koszulka lub inny z dostępnych u nas produktów, to serdecznie zapraszamy do złożenia zamówienia. Dołożymy wszelkich starań, aby paczka trafiła do Twoich rąk tak szybko, jak to tylko możliwe. Nie zwlekaj dłużej i zamów już dziś.</p>

T-SHIRT F-16

-dostępne kolory: czarny, militarny, coyot, granatowa, biała
-materiał 100% bawełna premium
-koszulka wysokiej jakości i gramaturze ok. 200g/m2
-szczegółowa grafika z przodu koszulki i karku

Rozmiar
Kolor
Ilość

Samoloty to fascynujące maszyny, które umożliwiają ludziom pokonywać barierę grawitacyjną i wznosić się w powietrze niczym ptaki. Oczywiście taka technologia ma zastosowanie również w wojskowości - powstało i nadal powstaje wiele powietrznych maszyn, które realizują konkretne zadania dla sił zbrojnych. Wśród nich wymienić można legendarny myśliwiec F-16, którym lata Wojsko Polskie. W naszym kraju nie brakuje fanów tego samolotu, dlatego postanowiliśmy wyjść im naprzeciw i przygotowaliśmy specjalny wzór T-shirtu, na którym właśnie ta maszyna się znajduje. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Wysokiej jakości bawełniana koszulka z samolotem F-16

Bawełniana koszulka z samolotem F-16, którą można kupić na tej podstronie naszego sklepu charakteryzuje się ponadprzeciętną jakością wykonania i trwałością. Powstała ona przy użyciu bardzo dobrej tkaniny bawełnianej o gramaturze 200 g na metr kwadratowy, Koszulka pozostaje przy tym bardzo przewiewna oraz wygodna - w sam raz jako baza ubioru na wyprawy survival/outdoor. W naszym sklepie dostępna jest ona w kilku opcjach kolorystycznych, dzięki czemu każdy zainteresowany może wybrać najbardziej odpowiadający mu wariant.

Bawełniana koszulka z samolotem - opinie

Osoby, które zdecydowały się na zakup bawełnianej koszulki z samolotem w naszym sklepie, wystawiają na jej temat bardzo pozytywne opinie. Najczęściej chwalą one świetne wykonanie, bardzo dobre dopasowanie koszulki do ciała, ładny nadruk i świetną trwałość.

Koszulka z samolotem - cena

Kolejnym i jednym z największych atutów prezentowanej na tej podstronie koszulki z F-16 jest to, ile trzeba za nią zapłacić. Koszulka ta nie jest specjalnie droga, co jest olbrzymią zaletą, gdyż w zasadzie każdy może sobie na nią pozwolić.

Jeśli zainteresowała Cię ta koszulka lub inny z dostępnych u nas produktów, to serdecznie zapraszamy do złożenia zamówienia. Dołożymy wszelkich starań, aby paczka trafiła do Twoich rąk tak szybko, jak to tylko możliwe. Nie zwlekaj dłużej i zamów już dziś.