• ORLIK PZL-130 koszulka
  • ORLIK PZL-130 koszulka

ORLIK PZL-130 koszulka

2021-05-21
Cena: 40,65 zł
ORLIK PZL-130 koszulka - by , Styczeń 1, 2021
1/ 5stars
<p><img src="https://extremewear.pl/img/cms/adler137tabelka.png" alt="" width="400" height="411" /></p> <p>Koszulka Orlik PZL-130 to produkt wysokiej jakości, który z pewnością przypadnie do gustu każdemu miłośnikowi militariów. Posiada duży, efektowny nadruk na przodzie oraz niewielką grafikę na tyle.</p> <p>T-shirt ten wykonany został z przyjemnego, miękkiego materiału - bawełny premium. Co więcej, wyróżnia się wysoką trwałością i ciekawym designem. Dostępny jest aż trzech różnych kolorach - czarnym, szarym oraz militarnym. Dodatkowo występuje w wielu rozmiarach.</p> <h2>Bawełniana koszulka Orlik PZL-130 - sklep internetowy</h2> <p>Oferowana przez nas koszulka Orlik PZL-130 posiada na przodzie wysokiej jakości grafikę przedstawiającą szkolno-treningowe samoloty śmigłowe oraz napis “Polskie Siły Powietrzne”. Na tyle T-shirtu umieszczony jest niewielki nadruk Orlika PZL-130 utrzymany w czerwonym kolorze.</p> <p>Koszulka ta dedykowana jest przede wszystkim miłośnikom militariów, pracownikom Polskich Sił Powietrznych oraz patriotom. Doskonale sprawdza się także jako prezent dla fanów lotnictwa i wojskowości.</p> <h2>Orlik PZL-130 - koszulka wysokiej jakości</h2> <p>Koszulka Orlik PZL-130 cieszy się świetnymi opiniami klientów. Wynika to z faktu, iż zachwyca swoją jakością, wytrzymałością i estetyką. Dzięki temu, że została wykonana z bawełny premium, zapewnia świetną cyrkulację powietrza, wysoki komfort użytkowania oraz niezwykłą wygodę. Ponadto jest bardzo trwała i odporna na rozciąganie.</p> <p>W dodatku T-shirt prezentowany w naszym sklepie internetowym możesz zamówić w naprawdę atrakcyjnej cenie. Zapraszamy do zakupu, a w razie pytań pozostajemy do dyspozycji.</p>

-dostępne kolory: czarny, szary melanż oraz militarny
-materiał 100% bawełna premium
-koszulka wysokiej jakości i gramaturze ok. 200g/m2
-szczegółowa grafika na przodzie oraz mniejsza na karku koszulki, pełna detali.

Rozmiar
Kolor
Ilość

Koszulka Orlik PZL-130 to produkt wysokiej jakości, który z pewnością przypadnie do gustu każdemu miłośnikowi militariów. Posiada duży, efektowny nadruk na przodzie oraz niewielką grafikę na tyle.

T-shirt ten wykonany został z przyjemnego, miękkiego materiału - bawełny premium. Co więcej, wyróżnia się wysoką trwałością i ciekawym designem. Dostępny jest aż trzech różnych kolorach - czarnym, szarym oraz militarnym. Dodatkowo występuje w wielu rozmiarach.

Bawełniana koszulka Orlik PZL-130 - sklep internetowy

Oferowana przez nas koszulka Orlik PZL-130 posiada na przodzie wysokiej jakości grafikę przedstawiającą szkolno-treningowe samoloty śmigłowe oraz napis “Polskie Siły Powietrzne”. Na tyle T-shirtu umieszczony jest niewielki nadruk Orlika PZL-130 utrzymany w czerwonym kolorze.

Koszulka ta dedykowana jest przede wszystkim miłośnikom militariów, pracownikom Polskich Sił Powietrznych oraz patriotom. Doskonale sprawdza się także jako prezent dla fanów lotnictwa i wojskowości.

Orlik PZL-130 - koszulka wysokiej jakości

Koszulka Orlik PZL-130 cieszy się świetnymi opiniami klientów. Wynika to z faktu, iż zachwyca swoją jakością, wytrzymałością i estetyką. Dzięki temu, że została wykonana z bawełny premium, zapewnia świetną cyrkulację powietrza, wysoki komfort użytkowania oraz niezwykłą wygodę. Ponadto jest bardzo trwała i odporna na rozciąganie.

W dodatku T-shirt prezentowany w naszym sklepie internetowym możesz zamówić w naprawdę atrakcyjnej cenie. Zapraszamy do zakupu, a w razie pytań pozostajemy do dyspozycji.