• Mi-8 koszulka ze śmigłowcem
  • Mi-8 koszulka ze śmigłowcem

Mi-8 koszulka ze śmigłowcem

2021-05-21
Cena: 40,65 zł
Mi-8 koszulka ze śmigłowcem - by , Styczeń 1, 2021
1/ 5stars
<p><img src="https://extremewear.pl/img/cms/adler137tabelka.png" alt="" width="400" height="411" /></p> <p>Jednym z chętnie wykorzystywanych przez wojsko i policję śmigłowców jest MI-8. Koszulka ze śmigłowcem wielozadaniowym przedstawia go w szczegółowy sposób i została wykonana tak, aby zapewnić pełen komfort w wielu różnych warunkach. Z tego powodu cieszy się uznaniem zarówno wśród miłośników militariów, jak i osób zawodowo związanych z tą dziedziną. Na pierwszy plan wysuwają się zastosowany do stworzenia t-shirtu materiał, jakim jest bawełna premium, a także trwały, oryginalny nadruk.</p> <h2>MI-8 – t-shirt ze śmigłowcem</h2> <p>Koszulka oferowana przez nasz sklep posiada szczegółowo wykonaną grafikę przedstawiającą statek powietrzny MI-8. T-shirt ze śmigłowcem wyróżnia się pod kątem, oryginalnego projektu, dzięki czemu koszulka nie tylko zapewnia pełną swobodę ruchów, ale pozwala także wyróżnić się z tłumu, za co odpowiada szczegółowo przedstawiony śmigłowiec MI-8. Koszulka została wykonana w 100 procentach z bawełny premium o gramaturze wynoszącej około 200g/m², dzięki czemu jest niezwykle wygodna, a zarazem trwała i wytrzymała. </p> <h2>MI-8 śmigłowiec, koszulka – opinie i cena</h2> <p>Klienci naszego sklepu chętnie sięgają po oferowane przez nas elementy oryginalnej garderoby i wyrażają o nich pozytywne opinie. Nie inaczej jest w przypadku t-shirtu przedstawiającego śmigłowiec MI-8. Koszulka występuje w 3 różnych kolorach, a także szerokim zakresie rozmiarów, dlatego w połączeniu z wysoką jakością wykonania zapewnia wysoki stopień komfortu noszenia. Liczne zalety t-shirtu nie wykluczają jednak atrakcyjnej ceny, która w tym przypadku pozostaje wyjątkowo przystępna.</p> <p>●<span style="white-space:pre;"> </span>dostępne kolory: czarny, szary melanż oraz militarny</p> <p>●<span style="white-space:pre;"> </span>materiał 100% bawełna premium</p> <p>●<span style="white-space:pre;"> </span>koszulka wysokiej jakości i gramaturze ok. 200g/m2</p> <p>●<span style="white-space:pre;"> </span>szczegółowa grafika na przodzie oraz mniejsza na karku koszulki, pełna detali.</p> <p></p>

-dostępne kolory: czarny, szary melanż oraz militarny
-materiał 100% bawełna premium
-koszulka wysokiej jakości i gramaturze ok. 200g/m2
-szczegółowa grafika na przodzie oraz mniejsza na karku koszulki, pełna detali.

Rozmiar
Kolor
Ilość

Jednym z chętnie wykorzystywanych przez wojsko i policję śmigłowców jest MI-8. Koszulka ze śmigłowcem wielozadaniowym przedstawia go w szczegółowy sposób i została wykonana tak, aby zapewnić pełen komfort w wielu różnych warunkach. Z tego powodu cieszy się uznaniem zarówno wśród miłośników militariów, jak i osób zawodowo związanych z tą dziedziną. Na pierwszy plan wysuwają się zastosowany do stworzenia t-shirtu materiał, jakim jest bawełna premium, a także trwały, oryginalny nadruk.

MI-8 – t-shirt ze śmigłowcem

Koszulka oferowana przez nasz sklep posiada szczegółowo wykonaną grafikę przedstawiającą statek powietrzny MI-8. T-shirt ze śmigłowcem wyróżnia się pod kątem, oryginalnego projektu, dzięki czemu koszulka nie tylko zapewnia pełną swobodę ruchów, ale pozwala także wyróżnić się z tłumu, za co odpowiada szczegółowo przedstawiony śmigłowiec MI-8. Koszulka została wykonana w 100 procentach z bawełny premium o gramaturze wynoszącej około 200g/m², dzięki czemu jest niezwykle wygodna, a zarazem trwała i wytrzymała. 

MI-8 śmigłowiec, koszulka – opinie i cena

Klienci naszego sklepu chętnie sięgają po oferowane przez nas elementy oryginalnej garderoby i wyrażają o nich pozytywne opinie. Nie inaczej jest w przypadku t-shirtu przedstawiającego śmigłowiec MI-8. Koszulka występuje w 3 różnych kolorach, a także szerokim zakresie rozmiarów, dlatego w połączeniu z wysoką jakością wykonania zapewnia wysoki stopień komfortu noszenia. Liczne zalety t-shirtu nie wykluczają jednak atrakcyjnej ceny, która w tym przypadku pozostaje wyjątkowo przystępna.

dostępne kolory: czarny, szary melanż oraz militarny

materiał 100% bawełna premium

koszulka wysokiej jakości i gramaturze ok. 200g/m2

szczegółowa grafika na przodzie oraz mniejsza na karku koszulki, pełna detali.