• "Sokół W-3" koszulka bawełniana
  • "Sokół W-3" koszulka bawełniana

"Sokół W-3" koszulka bawełniana

2021-05-21
Cena: 39,84 zł
"Sokół W-3" koszulka bawełniana - by , Styczeń 1, 2021
1/ 5stars
<p style="margin:16px 0px;color:#444444;font-family:'Open Sans', sans-serif;font-size:16px;"><img src="https://extremewear.pl/img/cms/tabela%20rozmiarow%20137.png" alt="" width="1000" height="813" /></p> <p style="margin:16px 0px;color:#444444;font-family:'Open Sans', sans-serif;font-size:16px;">Koszulka Sokół przedstawia śmigłowiec wielozadaniowy produkowany przez PZL Świdnik. Korzystają z niego zarówno wojska lądowe, jak i marynarka wojenna, czy siły powietrzne. Proponowana koszulka z nadrukiem wojskowym jest szczegółowym przedstawieniem budowy tego wyjątkowego śmigłowca.</p> <h2 style="margin:16px 0px;color:#444444;font-family:'Open Sans', sans-serif;font-size:16px;">Koszulka Sokół W-3 – ciekawy nadruk w świetnej cenie</h2> <p style="margin:16px 0px;color:#444444;font-family:'Open Sans', sans-serif;font-size:16px;">Produkt uszyty został w całości z najwyższej jakości bawełny premium i wyróżnia się precyzyjnie wykonanym, klasycznym krojem, a także trwałym nadrukiem, odpornym na uszkodzenia.</p> <p style="margin:16px 0px;color:#444444;font-family:'Open Sans', sans-serif;font-size:16px;">Ta koszulka bawełniana męska oferowana jest przez nasz sklep w dwóch kolorach do wyboru – khaki militarnym oraz czarnym, dzięki czemu klient ma możliwość personalizacji zamówienia, co doceniają liczne opinie.</p> <p style="margin:16px 0px;color:#444444;font-family:'Open Sans', sans-serif;font-size:16px;">Koszulka Sokół W-3 przedstawia szczegółową budowę śmigłowca, który cieszy się długą historią i międzynarodowym zastosowaniem. Ciekawy design przyciąga wzrok, a bogactwo detali jest niewątpliwym atutem. Ta koszulka z nadrukiem to wyjątkowy produkt, który wyróżnia korzystna cena.</p>
  • -koszulka w kolorze khaki militarnym oraz czarnym
  • -koszulka 100% bawełna, jakość premium
  • -trwały nadruk odporny na uszkodzenia.
  • -Okrągły dekolt wykończony krytymi szwami w tym samym kolorze.
Rozmiar
Kolor
Ilość

Koszulka Sokół przedstawia śmigłowiec wielozadaniowy produkowany przez PZL Świdnik. Korzystają z niego zarówno wojska lądowe, jak i marynarka wojenna, czy siły powietrzne. Proponowana koszulka z nadrukiem wojskowym jest szczegółowym przedstawieniem budowy tego wyjątkowego śmigłowca.

Koszulka Sokół W-3 – ciekawy nadruk w świetnej cenie

Produkt uszyty został w całości z najwyższej jakości bawełny premium i wyróżnia się precyzyjnie wykonanym, klasycznym krojem, a także trwałym nadrukiem, odpornym na uszkodzenia.

Ta koszulka bawełniana męska oferowana jest przez nasz sklep w dwóch kolorach do wyboru – khaki militarnym oraz czarnym, dzięki czemu klient ma możliwość personalizacji zamówienia, co doceniają liczne opinie.

Koszulka Sokół W-3 przedstawia szczegółową budowę śmigłowca, który cieszy się długą historią i międzynarodowym zastosowaniem. Ciekawy design przyciąga wzrok, a bogactwo detali jest niewątpliwym atutem. Ta koszulka z nadrukiem to wyjątkowy produkt, który wyróżnia korzystna cena.