BANDAŻ IZRALESKI 10CM

2021-05-21
Cena: 37,03 zł
BANDAŻ IZRALESKI 10CM - by , Styczeń 1, 2021
1/ 5stars
<p><span style="color:#222222;font-family:'Open Sans', sans-serif;font-size:16px;">Opatrunek został wykonany z dwóch chłonnych tamponów włókninowych tkanego bandaża elastycznego oraz arkusza folii poliuretanowej (umieszczonej luzem w opatrunku). Jeden z tamponów jest na stałe przymocowany do bandaża, natomiast drugi (bariera) ma możliwość przesuwania się wzdłuż bandaża, co umożliwia opatrywanie różnego rodzaju ran (w tym ran postrzałowych na wskroś), natomiast arkusz folii umożliwia zaklejenie ran postrzałowych klatki piersiowej. Opatrunek zapakowany jest w owijkę foliową. Wysoka chłonność tamponów umożliwia zatamowanie obfitych krwawień.Nie wymaga dodatkowego opatrunku podtrzymującego, ponieważ opatrunek umożliwia pewne zamocowanie opatrunku w miejscu rany. Idealny dla wojska, policji i straży pożarnej. Niezastąpiony w ratownictwie medycznym.</span></p>

BANDAŻ IZRAELSKI

Zapakowany hermatcznie bandaż izraelski pozwalający na tamowanie ran. Bandaż nie przywiera do ran co pozwala na jego swobodne usunięcie.

  • Szerokość: 10cm
Ilość

Opatrunek został wykonany z dwóch chłonnych tamponów włókninowych tkanego bandaża elastycznego oraz arkusza folii poliuretanowej (umieszczonej luzem w opatrunku). Jeden z tamponów jest na stałe przymocowany do bandaża, natomiast drugi (bariera) ma możliwość przesuwania się wzdłuż bandaża, co umożliwia opatrywanie różnego rodzaju ran (w tym ran postrzałowych na wskroś), natomiast arkusz folii umożliwia zaklejenie ran postrzałowych klatki piersiowej. Opatrunek zapakowany jest w owijkę foliową. Wysoka chłonność tamponów umożliwia zatamowanie obfitych krwawień.Nie wymaga dodatkowego opatrunku podtrzymującego, ponieważ opatrunek umożliwia pewne zamocowanie opatrunku w miejscu rany. Idealny dla wojska, policji i straży pożarnej. Niezastąpiony w ratownictwie medycznym.