• APTECZKA WOJSKOWA TAKTYCZNA + KOCE RATUNKOWE
  • APTECZKA WOJSKOWA TAKTYCZNA + KOCE RATUNKOWE

APTECZKA WOJSKOWA TAKTYCZNA + KOCE RATUNKOWE

2021-05-21
Cena: 73,16 zł
APTECZKA WOJSKOWA TAKTYCZNA + KOCE RATUNKOWE - by , Styczeń 1, 2021
1/ 5stars
<h2>Apteczka wojskowa taktyczna + koce ratunkowe</h2> <p>Apteczka wojskowa taktyczna to niezbędny element wyposażenia każdego przedstawiciela służby militarnej. O tym istotnym i funkcjonalnym produkcie powinny pamiętać także osoby, które zajmują się realizacją przygód survivalowych. Podczas wymagających wypraw warto bowiem zadbać o swoje bezpieczeństwo.</p> <p>Nasz sklep oferuje wojskową apteczkę taktyczną, w której znajdują się niezbędne produkty do udzielenia pierwszej pomocy.</p> <h2>Apteczka wojskowa taktyczna + koce ratunkowe – o produkcie</h2> <p>W oferowanej apteczce wojskowej taktycznej znajduje się szereg produktów do opatrywania, tj. plastry, bandaże, chusteczki dezynfekujące oraz gazy. Każdy z nich został odpowiednio zabezpieczony i sterylnie zapakowany. Dzięki temu konsumenci mają pewność, że produkt nie posiada na sobie żadnych zabrudzeń czy bakterii.</p> <p>W zestawie znajdują się także koce ratunkowe. Apteczka została wykonana z wysokiej jakości materiału. Z powodzeniem można powiesić ją na plecaku czy pasie.</p> <h2>Wojskowa apteczka taktyczna – cena i opinie konsumentów</h2> <p>Cena produktu uwarunkowana jest przede wszystkim liczbą elementów opatrunkowych w składzie oraz rodzajem materiału, jaki został wykorzystany do stworzenia solidnej apteczki. Nasz sklep dba jednak o to, aby kwoty zawsze były korzystne dla konsumentów. Potwierdzają to setki pozytywnych opinii.</p> <p>Zapewniamy bezproblemowy przebieg transakcji, szybką realizację zamówienia i terminową wysyłkę na wskazany adres. Życzymy udanych oraz satysfakcjonujących zakupów!</p>

Zestaw dostarczany w poręcznym i łatwym do zidentyfikowania opakowaniu, które zawsze powinno być pod ręką. Zawiera wszystkie niezbędne opatrunki konieczne do udzielenia pierwszej pomocy dla wielu osób.

Ilość

Apteczka wojskowa taktyczna + koce ratunkowe

Apteczka wojskowa taktyczna to niezbędny element wyposażenia każdego przedstawiciela służby militarnej. O tym istotnym i funkcjonalnym produkcie powinny pamiętać także osoby, które zajmują się realizacją przygód survivalowych. Podczas wymagających wypraw warto bowiem zadbać o swoje bezpieczeństwo.

Nasz sklep oferuje wojskową apteczkę taktyczną, w której znajdują się niezbędne produkty do udzielenia pierwszej pomocy.

Apteczka wojskowa taktyczna + koce ratunkowe – o produkcie

W oferowanej apteczce wojskowej taktycznej znajduje się szereg produktów do opatrywania, tj. plastry, bandaże, chusteczki dezynfekujące oraz gazy. Każdy z nich został odpowiednio zabezpieczony i sterylnie zapakowany. Dzięki temu konsumenci mają pewność, że produkt nie posiada na sobie żadnych zabrudzeń czy bakterii.

W zestawie znajdują się także koce ratunkowe. Apteczka została wykonana z wysokiej jakości materiału. Z powodzeniem można powiesić ją na plecaku czy pasie.

Wojskowa apteczka taktyczna – cena i opinie konsumentów

Cena produktu uwarunkowana jest przede wszystkim liczbą elementów opatrunkowych w składzie oraz rodzajem materiału, jaki został wykorzystany do stworzenia solidnej apteczki. Nasz sklep dba jednak o to, aby kwoty zawsze były korzystne dla konsumentów. Potwierdzają to setki pozytywnych opinii.

Zapewniamy bezproblemowy przebieg transakcji, szybką realizację zamówienia i terminową wysyłkę na wskazany adres. Życzymy udanych oraz satysfakcjonujących zakupów!