• Koszulka 6 Brygada Desantowo-Szturmowa

Koszulka 6 Brygada Desantowo-Szturmowa

2021-05-21
Cena: 28,46 zł
Koszulka 6 Brygada Desantowo-Szturmowa - by , Styczeń 1, 2021
1/ 5stars
<p><img src="https://extremewear.pl/img/cms/meskie2%20JHK%20190gm2.png" alt="" width="500" height="328" /></p> <p></p> <p>Profesjonalna koszulka z logo 6 brygady desantowo-szturmowej to produkt przeznaczony dla miłośników sił specjalnych oraz fanów militariów. Bordowa farba w praniu nie traci koloru, a materiał zapewnia odpowiednią przewiewność oraz odprowadzanie wilgoci, dlatego prezentowana odzież będzie odpowiednim rozwiązaniem także w ramach ćwiczeń taktycznych czy gier survivalowych. </p> <h2>Koszulka - 6 Brygada Desantowo-Szturmowa</h2> <p>Z przodu koszulki znajduje się logo 6 brygady Powietrznodesantowej, przedstawiające pikującego orła na tle spadochronu. To symbol jednostki, która posiada istotną rolę w narodowych siłach zbrojnych, ze względu na swoje zaawansowanie oraz wysokie przeszkolenie żołnierzy. Wspomniane logo zostało wykonane nowoczesnymi metodami, dzięki czemu nie niszczy się nawet mimo regularnego prania. </p> <p>Koszulka 6 Brygady Desantowo-Szturmowej jest dobrą propozycją dla wszystkich osób, którym zależy na podkreśleniu swojego przywiązania do jednostki czy pasji do polskich militariów. Koszulki są odpowiednie zarówno w ramach codziennego noszenia, ćwiczeń, jak i imprez tematycznych. Produkt przyciąga uwagę ze względu na swoją estetykę oraz jakość wykonania. </p> <p>Koszulka posiada dodatkowe wzmocnienia na ramionach, zapobiegające przed rozerwaniem. Warto wspomnieć o elastycznym dekolcie oraz wytrzymałych szwach po bokach. Tkanina ma gramaturę 200.</p> <h2>Koszulka desant - opinie i cena</h2> <p>Prezentowana koszulka otrzymuje pochlebne opinie, czemu trudno się dziwić. Została wykonana z bardzo dobrych materiałów, a ponadto doskonale sprawdzi się w różnych sytuacjach. Posiada dodatkowe wzmocnienia i wykonano ją z przewiewnej tkaniny. Bordowa barwa odpowiada kolorowi beretów żołnierzy 6 brygady desantowo-szturmowej i nie spiera się. Ponadto cena koszulki jest bardzo atrakcyjna.</p> <p>Jesteśmy przekonani, że prezentowana koszulka dobrze się sprawdzi. Zachęcamy również do sprawdzenia innych produktów z naszej oferty. W każdym przypadku można liczyć na profesjonalną realizację zamówienia oraz wysoką jakość asortymentu.</p>
  • uniwersalna koszulka o  gramaturze 200 w stylistyce bordo
  • krój z bocznymi szwami
  • dekolt wykończony dzianiną ściągaczową z domieszką 5% elastanu
  • taśma wokół szyi w kolorze koszulki
  • taśma wzmacniająca na ramionach
Rozmiar
Ilość

Profesjonalna koszulka z logo 6 brygady desantowo-szturmowej to produkt przeznaczony dla miłośników sił specjalnych oraz fanów militariów. Bordowa farba w praniu nie traci koloru, a materiał zapewnia odpowiednią przewiewność oraz odprowadzanie wilgoci, dlatego prezentowana odzież będzie odpowiednim rozwiązaniem także w ramach ćwiczeń taktycznych czy gier survivalowych. 

Koszulka - 6 Brygada Desantowo-Szturmowa

Z przodu koszulki znajduje się logo 6 brygady Powietrznodesantowej, przedstawiające pikującego orła na tle spadochronu. To symbol jednostki, która posiada istotną rolę w narodowych siłach zbrojnych, ze względu na swoje zaawansowanie oraz wysokie przeszkolenie żołnierzy. Wspomniane logo zostało wykonane nowoczesnymi metodami, dzięki czemu nie niszczy się nawet mimo regularnego prania. 

Koszulka 6 Brygady Desantowo-Szturmowej jest dobrą propozycją dla wszystkich osób, którym zależy na podkreśleniu swojego przywiązania do jednostki czy pasji do polskich militariów. Koszulki są odpowiednie zarówno w ramach codziennego noszenia, ćwiczeń, jak i imprez tematycznych. Produkt przyciąga uwagę ze względu na swoją estetykę oraz jakość wykonania. 

Koszulka posiada dodatkowe wzmocnienia na ramionach, zapobiegające przed rozerwaniem. Warto wspomnieć o elastycznym dekolcie oraz wytrzymałych szwach po bokach. Tkanina ma gramaturę 200.

Koszulka desant - opinie i cena

Prezentowana koszulka otrzymuje pochlebne opinie, czemu trudno się dziwić. Została wykonana z bardzo dobrych materiałów, a ponadto doskonale sprawdzi się w różnych sytuacjach. Posiada dodatkowe wzmocnienia i wykonano ją z przewiewnej tkaniny. Bordowa barwa odpowiada kolorowi beretów żołnierzy 6 brygady desantowo-szturmowej i nie spiera się. Ponadto cena koszulki jest bardzo atrakcyjna.

Jesteśmy przekonani, że prezentowana koszulka dobrze się sprawdzi. Zachęcamy również do sprawdzenia innych produktów z naszej oferty. W każdym przypadku można liczyć na profesjonalną realizację zamówienia oraz wysoką jakość asortymentu.