• Punisher Bullet Koszulka termoaktywna

Punisher Bullet Koszulka termoaktywna

2021-05-21
Cena: 30,00 zł
Punisher Bullet Koszulka termoaktywna - by , Styczeń 1, 2021
1/ 5stars
<p><img src="https://extremewear.pl/img/cms/meskie2%20JHK%20190gm2.png" alt="" width="500" height="328" /></p> <p>Koszulka termoaktywna Punisher to uniwersalny element odzieży, wykonany z najwyższej jakości tkaniny CONTROL DRY, zapewniającej odpowiednią cyrkulację powietrza w każdych warunkach. Dzięki odpowiedniemu przygotowaniu produkt dostępny w naszym sklepie doskonale odpowiada nawet na wygórowane oczekiwania klientów w tym względzie. </p> <p>Nadruk na przodzie jest bardzo odporny na uszkodzenia. Koszulka Punisher świetnie sprawdza się nawet w trudnych warunkach, nie tylko ze względu na zastosowany typ tkaniny, ale także odpowiedni rodzaj profilowania materiału. Okrągły dekolt posiada odpowiednie wykończenie w postaci doskonale krytych szwów. Zastosowanie nici w kolorze materiału sprawia, że została zachowana estetyka całości modelu z motywem Punisher. </p> <p>Koszulka męska świetnie wygląda zestawiona z innymi elementami odzieży, ale także solo. Atrakcyjna cena nie jest więc jej jedynym atutem. W swoich opiniach zadowoleni z zakupu klienci doceniają także praktyczną długość raglanowego rękawa, idealnie dopasowującego się do ramienia.</p>
  • -koszulka techniczna, termoaktywna, oddychająca tkanina CONTROL DRY. 100% poliester
  • -trwały nadruk odporny na uszkodzenia
  • -Koszulka techniczna z krótkim, raglanowym rękawem.
  • -Okrągły dekolt wykończony krytymi szwami w tym samym kolorze. Panele pod pachami. Szwy na rękawach i pachach w tym samym kolorze.
Rozmiar
Ilość

Koszulka termoaktywna Punisher to uniwersalny element odzieży, wykonany z najwyższej jakości tkaniny CONTROL DRY, zapewniającej odpowiednią cyrkulację powietrza w każdych warunkach. Dzięki odpowiedniemu przygotowaniu produkt dostępny w naszym sklepie doskonale odpowiada nawet na wygórowane oczekiwania klientów w tym względzie. 

Nadruk na przodzie jest bardzo odporny na uszkodzenia. Koszulka Punisher świetnie sprawdza się nawet w trudnych warunkach, nie tylko ze względu na zastosowany typ tkaniny, ale także odpowiedni rodzaj profilowania materiału. Okrągły dekolt posiada odpowiednie wykończenie w postaci doskonale krytych szwów. Zastosowanie nici w kolorze materiału sprawia, że została zachowana estetyka całości modelu z motywem Punisher. 

Koszulka męska świetnie wygląda zestawiona z innymi elementami odzieży, ale także solo. Atrakcyjna cena nie jest więc jej jedynym atutem. W swoich opiniach zadowoleni z zakupu klienci doceniają także praktyczną długość raglanowego rękawa, idealnie dopasowującego się do ramienia.